ÖĞRENME, EĞİTİM VE SERTİFİKASYON

Eğitim

Merakınızı besleyin ve güvenilir bir kaynaktan öğrenin.

Eğitim seçeneklerinizi keşfedin

Acemi, uzman, öğrenci veya profesyonel olun, size uygun bir eğitim yolumuz var. Öğrenme ve eğitim seçenekleriniz ücretsiz ipuçları ve püf noktaları, videolar ve self servis kurslardan profesyoneller, sertifikalı eğitmenler ve yetkili iş ortaklarının verdiği ücretli hizmetlere kadar uzanır. Seçim sizin.

Güvenilir bir iş ortağından öğrenin

Autodesk Öğrenme İş Ortakları; hayal etmek, tasarlamak ve daha iyi bir dünya yaratmak isteyen ilham verici öğrencilere kendilerini adamış ve onlar için azimle çalışan tercih edilen eğitim sağlayıcılarıdır.

Yetkili Eğitim Merkezleri

Yetkili Eğitim Merkezleri, kariyer gelişiminizde hızlandırıcı rolü oynar. Ürünlerde uzmanlaşmak ve profesyonel sertifikasyon (İngilizce) ve rozet almak için eğitim merkezlerimizi ve bunların onaylı eğitmenlerini kullanın. Autodesk Onaylı Eğitmenler, uluslararası Autodesk Öğrenme İş Ortağı topluğu tarafından tanınmaktadır.

Yetkili Eğitim Merkezi bulun (İngilizce) Bölge distribütörlerimiz, bölgenizde bir Yetkili Eğitim Merkezi bulmanıza yardımcı olabilir.

Yetkili Akademik İş Ortakları

Yetkili Akademik İş Ortakları, öğrencileri ve eğitmenleri destekler. İş ortaklarımız ve bunların onaylı eğitmenlerinden oluşan personeli, hem kampüste hem de yetkili eğitim yerlerinde sertifika sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olan eğitim hizmetleri sağlar. Akademik İş Ortakları, dünya çapındaki Autodesk Öğrenme İş Ortağı topluluğunun bir parçası olarak kabul edilir.

Yetkili Akademik İş Ortağı bulun (İngilizce) Bölge distribütörlerimiz, bölgenizde bir Yetkili Akademik İş Ortağı bulmanıza yardımcı olabilir.

Autodesk Uzman Öğrenci olun

Üyelik Eğitimi Sağlayıcıları

Üyelik Eğitimi Sağlayıcısı Programı, Autodesk ile büyük sendikaların ulusal yönetimi ve bunların eğitim kuruluşları arasındaki profesyonel bir iş birliğidir. Bu program, Autodesk tarafından onaylanmış nitelikli sendikalar, sendikaya bağlı eğitim sağlayıcılar, ticaret birlikleri ve benzer kuruluşları içindir.

Autodesk Services Marketplace

Services Marketplace, yardıma ihtiyacı olan müşterilerin danışmanlık hizmetleri sağlayan sektör liderleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bir müşteri olarak hizmetler, eğitim, uygulamalı tasarım, yazılım özelleştirme, iş akışı optimizasyonu ve daha fazlası için alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan hizmet sağlayıcısıyla bağlantı kurun ve onu işe alın.

Autodesk Yetkili Yayıncıları

Autodesk, çeşitli biçimlerde yüksek kalitede öğrenme materyalleri oluşturan seçkin bir grup yayıncıyı tanır. Bu yayıncıların kitapları, videoları ve eğitim siteleri, pratik ve etkili, hızını kendiniz belirlediğiniz öğrenme sunar.

Kendi kendinize öğrenin; ücretsiz hizmetlerimizi keşfedin

Autodesk Knowledge Network

AKN, Autodesk'in, topluluğunun ve iş ortaklarının bir milyondan fazla katkısından oluşan zengin bir havuzdur. Eğitimler, dokümantasyon, indirmeler ve sorun giderme makalelerine erişin. Autodesk Account hesabınız, kurulum, ağ dağıtım ve çok daha fazlası hakkında yardım alın. Autodesk müşterileri ve uzmanlarının ortak bilgilerini bir araya getirdiğimiz Knowledge Network'e katılın.

Autodesk Design Academy

Autodesk Design Academy üyesi olan öğrenciler ve eğitimciler üretim, inşaat ve üretim alanlarındaki tasarım yazılımlarına ve ücretsiz eğitim kaynaklarına erişebilir. Her seviye için hızını kendiniz belirlediğiniz çevrimiçi kurslar, web seminerleri, öğreticiler, sektör yarışmaları, sınıf projeleri ve müfredattan yararlanın.

Autodesk Community

Meslektaşlarınızla bağlantı kurmak, sorular sormak ve bilgi paylaşmak için Autodesk forumlarına ve bloglarına (İngilizce) gidin. Ayrıca hareketli bir eğitim topluluğu da vardır.

Autodesk University Çevrimiçi (İngilizce)

Autodesk müşterileri için özel olarak tasarlanmış geniş bir müfredat sunan konferans olan Autodesk University'nin kaynaklarını keşfedin.

Müşteri Başarısı Eğitim Hub'ı

Kılavuzlu eğitim yolları, derlenmiş makaleler, videolar ve web seminerleri ile becerilerinizi geliştirin. Aylık buluşmalarımızda meslektaşlarınızla bağlantı kurun ve en iyi uygulamaları paylaşın.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}