Bireyler için yükleme

Yazılımınızı çalıştırma ve etkinleştirme


Yazılımı ilk kez çalıştırdığınız andan itibaren doğrudan kullanabilirsiniz. Çünkü ürün otomatik olarak etkinleştirilir. Normal koşullarda yazılımı etkinleştirmek için başka bir işlem yapmanız gerekmez.

 

Ancak bazı durumlarda Şimdi Başlayın ekranında lisansınızla ilgili bilgileri girmeniz istenebilir. Lisans türünüzü tanımlamak için üç seçenekten birini belirlemeniz ve ilgili bilgileri sağlamanız istenir.

 

Böyle bir durumda Şimdi Başlayın ekranında aşağıdaki üç seçenek yer alır. Bu seçeneklerin tam adı ürünün sürümüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  • Autodesk ID ile oturum açma, Tek kullanıcı veya Oturum açma. manage.autodesk.com adresinden Autodesk Account hesabınızda oturum açın.
    Oturum açarken kullandığınız Autodesk ID için birincil veya ikincil yönetici tarafından bir lisans atandığından emin olun. Atanmamışsa Autodesk Account Kullanıcı Yönetimi kısmından yöneticinin lisans atamasını talep edin.
  • Ağ lisansı veya çok kullanıcılı bir lisans kullanın. Yazılımınız bir bilgisayar ağında depolanıyorsa bu seçeneği belirleyin. Ağ lisansınız hakkında daha fazla bilgi istenebilir. 
  • Bir seri numarası girin. Yazılımınızın seri numarası varsa bu seçeneği belirleyin. Seri numaranızı Autodesk Account hesabındaki Ürünler ve Hizmetler sekmesinde bulabilirsiniz.

Not: 2020 ve sonrasında kullanıma sunulan ürünlerde seri numarasına gerek kalmadan oturum açabilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Autodesk Assistant'a sorun!

Assistant size yanıtları bulmanıza ya da bir temsilciyle iletişime geçmenize yardımcı olabilir.


Ne düzeyde desteğiniz var?

Farklı abonelik planları farklı destek kategorileri sağlar. Planınız için destek düzeyini öğrenin.

Destek düzeylerini görüntüle