EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA YARDIM ALIN

Gelişmiş destek, yardım almanın daha hızlı ve daha kolay yollarını sunar. Bir destek uzmanıyla telefon görüşmesi planlayın veya aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için çevrimiçi kaynaklara erişin.

Doğrudan destek

Kurulum, lisanslama, hesap kurulumu ve kullanıcı yönetimi için doğrudan destek ile ürününüzü kullanıma hazır hale getirin.

 • Autodesk abone avantajları: Erişim

  TELEFON DESTEĞİ

  TELEFON DESTEĞİ Sorununuzu size en uygun zamanda çözmek üzere doğru teknik uzmanla doğrudan bağlantıya geçmek için bir telefon görüşmesi planlayın.

 • Autodesk abonelik avantajı: Denetim

  WEB DESTEĞİ

  Teknik destek uzmanlarıyla e-posta veya gerçek zamanlı mesajlaşma ile iletişim kurun.

 • Autodesk abonelik avantajları: Analizler

  UZAKTAN MASAÜSTÜ YARDIMI

  Sorun gidermeyi ve sorunun çözümlenmesini hızlandırmak için, cihazınızda ne olup bittiğini görebilen bir destek teknisyeniyle çalışın.

Çevrimiçi kaynaklar

 • Geniş bilgi veri tabanımızda sorularınıza hızlı bir şekilde cevaplar bulun.

 • Eğitimler, dokümantasyon, indirmeler, sorun giderme makaleleri ve daha fazlasına erişin.

 • Autodesk ürünleri hakkındaki bilgi birikiminizi artırmak için ücretsiz çevrimiçi dersleri izleyin.

 • Meslektaşlar arası forumlarımızda Autodesk yazılımının kullanımı hakkında sorular sorun ve bilgi paylaşımında bulunun.

 • Forum sorularını hızlı bir şekilde bire bir destek taleplerine taşıyın.

 • Üretkenliğinizi artırmak için hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu canlı, etkileşimli eğitim oturumlarında zaman kazandıran ipuçları ve püf noktaları öğrenin.

Enterprise Priority Support

Büyük ölçekli kuruluşlar için tasarlanan Enterprise Priority Support, teknoloji yatırımlarınızın değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Abonelik avantajlarının tamamı, her ürün veya hizmet için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına ve/veya Autodesk hizmet şartlarına (İngilizce) tabidir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}