Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda yardım alın

Gelişmiş destek, yardım almanın daha hızlı ve daha kolay yollarını sunar. Bir destek uzmanıyla telefon görüşmesi planlayın veya aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için çevrimiçi kaynaklara erişin.

Doğrudan destek

Kurulum, lisanslama, hesap kurulumu ve kullanıcı yönetimi için doğrudan destek ile ürününüzü kullanıma hazır hale getirin.

Autodesk abone avantajları: Erişim

TELEFON DESTEĞİ

Sorununuzu size en uygun zamanda çözmek üzere doğru teknik uzmanla doğrudan bağlantıya geçmek için bir telefon görüşmesi planlayın.

Autodesk abonelik avantajı: Denetim

WEB DESTEĞİ

Teknik destek uzmanlarıyla e-posta veya gerçek zamanlı mesajlaşma ile iletişim kurun.

Autodesk abonelik avantajları: Analizler

UZAKTAN MASAÜSTÜ YARDIMI

Sorun gidermeyi ve sorunun çözümlenmesini hızlandırmak için, cihazınızda ne olup bittiğini görebilen bir destek teknisyeniyle çalışın.

Çevrimiçi kaynaklar

  • Geniş bilgi veri tabanımızda sorularınıza hızlı bir şekilde cevaplar bulun.

  • Eğitimler, dokümantasyon, indirmeler, sorun giderme makaleleri ve daha fazlasına erişin.

  • Autodesk ürünleri hakkındaki bilgi birikiminizi artırmak için ücretsiz çevrimiçi dersleri izleyin.

  • Meslektaşlar arası forumlarımızda Autodesk yazılımının kullanımı hakkında sorular sorun ve bilgi paylaşımında bulunun.

  • Forum sorularını hızlı bir şekilde bire bir destek taleplerine taşıyın.

  • Üretkenliğinizi artırmak için hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu canlı, etkileşimli eğitim oturumlarında zaman kazandıran ipuçları ve püf noktaları öğrenin.

Enterprise Priority Support

Büyük ölçekli kuruluşlar için tasarlanan Enterprise Priority Support, teknoloji yatırımlarınızın değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Abonelik avantajlarının tamamı, her ürün veya hizmet için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına ve/veya Autodesk hizmet şartlarına (İngilizce) tabidir.