• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

 

Abonelik

İhtiyaç duyduğunuz araçlara abone olmak için daha fazla yol var.

Bütçenize, kişilerinize ve projelerinize en uygun olanı seçin. En yeni Autodesk yazılımını, teknoloji ürünlerini ve destek erişimini elde edin.

Video: Introducing Autodesk Subscription

Autodesk Aboneliği Tanıtımı

Autodesk, en iyi değer ve esneklik için Desktop Subscription'ı, tek seferlik lisans ile Maintenance Subscription'ı ve masaüstünün ötesine geçmek için Cloud Service Subscription'ı sunuyor. Seçenekleri keşfedin. (video: 1:52 dk.)

 

Abonelik müşterileri

Aboneliğinizi yönetmek için şimdi oturum açın.

ŞİMDİ OTURUM AÇIN

 

Video: Maintenance Subscription

Maintenance Subscription

Tek seferlik lisansınıza Maintenance Subscription ekleyin ve yazılım güncellemeleri, eski sürüm dosyalarına erişim, esnek lisanslama, destek ve daha fazlasını elde edin. (video: 1:39 dk.)

Video: Desktop Subscription

Desktop Subscription

Düşük maliyet, en son güncellemelere ve Desktop Subscription yazılımının önceki sürümlerine erişim, bire bir web desteği, esnek lisanslama ve daha fazlası. (video: 01:19 dk.)

Video: Cloud Service Subscription

Cloud Service Subscription

Daha iyi iş birliği için merkezileştirilmiş çalışma alanında masaüstü ve mobil cihazların ötesinde çalışın. Dosyaları geliştirmek ve masaüstü bilgisayarları serbest bırakmak için bulut bilgi işleminin gücünü kullanın. (video: 1:43 dk.)

Rocket Fuel

Autodesk zaman içinde tüm yeni yazılım satın alma seçeneklerini kademeli olarak yalnızca Desktop Subscription'a geçirecek. Bireysel yazılım ürünleriyle ilgili yeni kalıcı lisanslar 31 Ocak 2016'dan sonra satışa sunulmayacak. Daha fazla bilgi edinin