Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Abonelik avantajları

Autodesk ürünlerine abone olarak araç ve teknolojilere daha fazla erişebilir, esnek kontrol ve bakış açıları sayesinde kullanıcılarınızı ve işlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Zaten abone misiniz? Oturum açın Abone olmak mı istiyorsunuz? Tüm ürünlere göz atın

[YENİ] 3 yıllık aboneliklerde %10 tasarruf edin.

Yenilikler

Autodesk ürünlerine abone olarak gelişmiş desteğe, yeni iş birliği araçlarına ve özelleştirilmiş işlevlere erişin.

Avantajlar

Daha fazla erişim

İhtiyacınız olan önceki sürümlerin yanı sıra en son yeniliklerimize sunuldukları anda erişerek rekabet gücünüzü koruyun.

 • Yazılımlara erişim

  Autodesk yazılımlarının hem en son hem de önceki sürümlerini indirerek evde, işte veya yolda çalışın.

 • Entegre iş birliği

  Ürün iş akışlarına dahil edilen paylaşma özellikleri sayesinde bireyler ve küçük ekipler birlikte sorunsuzca çalışabilir.

 • Teknik destek

  İhtiyacınız olduğunda size en uygun yoldan (sohbet, telefon veya çevrimiçi) destek alın.

Esnek kontrol

Kullanıcıları, maliyetleri ve ürünleri işletmenize en uygun şekilde yönetin.

 • Yönetim araçları

  Autodesk Account ile kullanıcıları, yazılımları, ödemeleri ve güncellemeleri tek bir yerden kolaylıkla bulabilir ve yönetebilirsiniz. Autodesk Masaüstü uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan yazılımları indirin.

 • Ürün güvenliği

  Autodesk güvenlik uzmanlarının size en yeni güvenlik güncelleme ve yamalarını sunarken varlıklarınızı güvende tutmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

 • Esnek abonelik dönemleri

  Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneyin. Seçtiğiniz süre kadar ödeyin, böylece yazılım ve bütçe ihtiyaçlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

Değerli bakış açıları

Kullandığınız kadarını ödeyerek yatırımınızı optimize edin ve marjları artırın.

 • Bildirimler

  Autodesk Account hesabından sözleşme durumunuz hakkında bilgi alın, böylece aboneliğiniz sona ermeden ürünlerinizi yenileyebilir veya değiştirebilir, kesintileri önleyebilirsiniz.

 • Bulut kredisi kullanımı raporlama

  Kuruluşunuzun, sonuca göre ödeme hizmetleri için bulut kredilerini harcama şeklini izleyin ve optimize edin.

 • Bütçe planlama

  Abonelik maliyetlerinin şeffaf ve öngörülebilir olması, yazılım maliyetlerini doğrudan müşteri projelerinin ücretlerine yansıtmayı ve gelecek hakkında tahminde bulunmayı kolaylaştırır.

Yazılımı kullanmak için internete bağlı olmak zorunda mıyım?

Hayır. İlk aktivasyonun ardından yazılımınız 30 gün boyunca çevrimdışı çalışır. 30 gün dolduğunda yeniden internete bağlanmanız gerekir. Endişelenmeyin, size 7 gün öncesinde hatırlatma yapacağız.

Tüm çalışmalarım otomatik olarak buluta aktarılır mi?

Masaüstü uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır. Bulut hizmeti uygulamalarını kullanırken verileri bulutta veya yerel makinenizde depolamayı seçebilirsiniz.

Yükseltme yapıp yapmayacağımı kendim seçebilir miyim?

Bir abone olarak en son güncellemeye istediğiniz zaman erişebilirsiniz ancak yükseltme yapıp yapmayacağınıza veya ne zaman yapacağınıza siz karar verirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olduğu takdirde önceki sürümlere de erişebilirsiniz.

Abonelik hakkında sorularınız mı var?

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize iletişim bilgilerinizi verin, bir Autodesk temsilcisi abonelik avantajlarıyla ilgili tüm sorularınızı cevaplamak üzere sizinle iletişime geçecektir.

Sizi arayalım

Sizi arayabilmemiz için boş alanları doldurun.

Abonelik avantajlarının tamamı, her ürün veya hizmet için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, geçerli Autodesk abonelik hükümleri ve koşullarına (İngilizce) ve/veya Autodesk hizmet şartlarına tabidir (İngilizce)