Ek bulut ve yazılım hizmetleri

Bulutta oluşturun, saklayın ve paylaşın

Maintenance Subsciption ve Autodesk Subscription aracılığıyla bulut ve yazılım hizmetlerinden yararlanın.

Bulut hizmetleri

Bulut gücü ve verimliliği ile optimize edin, analiz edin ve görselleştirin.

 

Hizmet olarak yazılım olarak Buzzsaw işbirliği yazılımı

Buzzsaw (İngilizce)
Proje bilgilerini bulutta merkezi hale getirin ve paylaşın. Kullanıcı başına 1 GB'lık Buzzsaw depolama içerir ve Vault Professional Maintenance veya Desktop Subscription gerektirir.


 

Revit hizmeti için Enerji Analizi

Revit için Enerji Analizi
Enerji analizi araçlarını kullanarak enerji tüketim seviyelerini ve bina yaşam döngüsü maliyetlerini tespit edin. Revit için Enerji Analizi'ne tasarım yazılımınızdan erişilebilir.


 

 

Green Building Studio web tabanlı enerji analiz hizmeti

Green Building Studio (İngilizce)
Tasarım sürecinin erken aşamalarında binaların eksiksiz analizini yapın, enerji verimliliğini ideal hale getirin ve karbonsuz bir geleceğe doğru ilerleyin.


Mockup 360 (İngilizce)
Tasarımlarınızın 3B dijital modellerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. Özel sürüm ile aboneler, en fazla 5 adet eş zamanlı model projesi yönetebilir.

 

 

Inventor hizmeti için optimizasyon

Inventor için Optimizasyon
Ürün tasarım seçeneklerinizin performansını test edin. Daha yüksek kaliteye sahip ürünleri ve daha sürdürülebilir tasarımları, daha düşük maliyetlere yaratın.


Process Analysis 360 (İngilizce)
Üretim süreçlerinizi modelleyin, analiz edin ve optimizasyon yapın. AutoCAD ve Factory Design Utilities ile özel iş akışı yalnızca aboneler tarafından kullanılabilir.

 

Autodesk 360 hizmetinde görüntü oluşturma

A360'ta Görüntü Oluşturma
Bulutta görüntü oluşturarak süreyi ve proje maliyetlerini düşürün. Masaüstünü meşgul etmeden veya özel bir donanım edinmek zorunda kalmadan ikna edici, fotoğraf gerçekliğinde görseller üretin.

 

 

Revit hizmeti için Yapısal Analiz

Revit için Yapısal Analiz
Yapısal analizi Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) süreciyle bütünleştirme. Sonuçlarınızı Revit yazılım ürünü içinde keşfederek ve görselleştirerek iş akışınızdaki aksaklıkları en aza indirin.


Yazılım hizmetleri

Ek hizmetler ve geliştirmeler ile yazılım yeteneklerini genişletin.

 

Remote yazılımı

Remote
Ana bilgisayarınızda kurulu her tür Autodesk yazılımını yönlendirmek için uzaktaki bilgisayarınızda veya iPad cihazınızda, optimize edilmiş arayüze sahip bu uygulamayı kullanın.


Tüm Abonelik avantajları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm ürünler için geçerli olmayabilir. Abonelik programları Autodesk Abonelik hüküm ve koşullarına (İngilizce) ve/veya Autodesk Hizmet Şartları (İngilizce) 'na tabidir.