Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Abone Avantajları

Abone Avantajları

Autodesk ürünlerine abone olmak tasarım, mühendislik ve yazılım araçlarınıza erişmenin ve bunları yönetmenin en esnek ve en uygun maliyetli yoludur.

Tüm ürünlere göz atın

Zaten abone misiniz?

Yenileme yapmak veya hesabınıza erişmek için oturum açın.

İş ortağı ile yenileme

ABONELERE SUNULAN AVANTAJLAR

Bireyler, ekipler ve işletmeler, her zamankinden daha çok seçeneğe sahip

Autodesk, küçük, orta ölçekli veya kurumsal tüm işletmeler için, işletmenizin gereksinimlerine en uygun abonelik seçeneklerini kullanma esnekliği sunar.

Esnek dönemler

Aylık, üç aylık,* yıllık ve çok yıllık seçenekler ile, Autodesk yazılımı, artık her zamankinden daha erişilebilir.

 • Yazılımınıza, gereksinim duyduğunuz süre için ödeme yapın
 • Değişen yazılım ve bütçe gereksinimlerini daha iyi yönetin
 • Yazılım maliyetlerini proje bazında hesaba katın
 • Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneyin

Tek kullanıcılı veya çok kullanıcılı erişim seçenekleri

 • Tek kullanıcılı erişim — Yazılımın yalnızca bir kişi için gerektiği durumlar için idealdir
 • Çok kullanıcılı erişim* — Yazılım lisanslarını birden fazla kişinin paylaşması gereken durumlar için idealdir
 • *Bu seçenek, yalnızca yetkili satıcı aracılığıyla yapılan alımlar için geçerlidir. Çevrimiçi alımlar için geçerli değildir.

En yeni yazılımlara erişim

Abone olduğunuzda, en yeni ürün sürümlerine ve geliştirmelere anında erişim elde edersiniz.

 • Büyük ürün sürümlerini beklemeden, son teknolojileri kullanarak üretkenliğinizi artırın
 • Yazılımınızı hemen güncelleyin ya da tüm ekibiniz için en uygun zamanı seçin
 • Abonelik kapsamındaki birçok masaüstü ürünü (yazılımın bulutta değil, bilgisayarınızda depolandığı ürünler), isteğe bağlı olarak, yoğun işlemci kullanımı gerektiren görüntüleme işlemleri gibi Autodesk bulut hizmetlerine de erişim sunar.

Güncellemeler ve sürümler hakkında daha fazla bilgi

Tüm bulut hizmetlerini görün

Bulut hizmetleri hakkında daha fazla bilgi (İngilizce)

Teknik destek

Karşılaştığınız sorunları hızlıca çözmenize yardım edelim. Tüm abonelere sunulan avantajlar:

 • Autodesk destek uzmanları — Telefon görüşmesi planlayabilir, çevrimiçi sohbet edebilir (sınırlı kullanılabilirlik) veya e-posta gönderebilirsiniz
 • Uzak masaüstü yardımı — Sorun giderme işlemini uzmanlara bırakın
 • Çevrimiçi kaynaklar — Yardım dokümantasyonları, öğreticiler, eğitim videoları ve topluluk destek forumlarını içeren bilgi tabanımıza erişin

Yazılımlarınızı istediğiniz yerde kullanın, önceki sürümlere erişin

Yönetim araçları

Autodesk ürünlerine abone olmak, sunduğu basitleştirilmiş yazılım ayarları ve geliştirilmiş kullanıcı yönetimi deneyimiyle yazılım hakkında düşünmenize gerek kalmadan, tasarıma ve üretime odaklanmanızı sağlar.

Kullanımı kolay yönetim araçları; yazılım lisanslarını, kayıtlarını ve kullanımını Autodesk Hesabınızdan basit ve etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Yönetim araçları hakkında daha fazla bilgi edinin

 • Sık sorulan sorular

  Masaüstü yazılımı aboneliğimi kullanmak için İnternet'e bağlı olmam gerekiyor mu?

  Abonelik kapsamındaki masaüstü ürünlerimizin çoğunda, yazılımınızı kullanmak için çevrimiçi olmanıza gerek yoktur. Yazılım İnternet üzerinde değil, bilgisayarınızda çalıştırılır. Ancak, yazılımınızı güncel tutabilmemiz ve aboneliğinizin hala geçerli olduğunu doğrulayabilmemiz için 30 günde bir İnternet'e bağlanmanız gerekir. Yazılımınızı ilk olarak yükleyip etkinleştirirken bir İnternet bağlantısı gereklidir.

  Yazılım ürünlerimizden bazıları, size bilgisayarınıza yüklenmeyen belirli bulut hizmetlerine erişim de sağlar. Bulut görüntüleme, iş birliği araçları ve güvenli depolama gibi isteğe bağlı hizmetler, söz konusu erişim sağlanan hizmetler arasında olabilir. Ayrıca, yalnızca bir bulut hizmeti olarak kullanılabilen belirli ürünler de sunuyoruz. Bulut tabanlı ürünler için İnternet bağlantısı gerekir.

  Aboneliğim otomatik olarak yenilenmeden önce bir hatırlatma e-postası gönderecek misiniz?

  Evet, yıllık ve çok yıllık dönemler için otomatik yenileme tarihinizden önce bir hatırlatma e-postası göndeririz. Aylık yenilemeler için hatırlatma e-postası gönderilmez.

  Aboneliğimi süresi dolmadan önce iptal edebilir miyim?

  Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilir veya çevrimiçi mağazamız aracılığıyla satın alınan tüm ürün ve hizmetler için, satın alındıktan sonraki 30 gün içerisinde ödemenizin tamamını geri alabilirsiniz. Ayrıca, Autodesk Hesabı sayfanızda yenileme ayarlarınızı düzenleyerek aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini önleyebilirsiniz. Aboneliğinizin süresi dolana kadar yazılım ve hizmetlerinize tam erişiminiz olacaktır.

Önceden Maintenance Subscription (artık "bakım anlaşması" olarak biliniyor) ile kalıcı lisans satın alan müşteriler, daha önce sunulan avantajlardan aynen yararlanmaya devam edecek.

Abonelik avantajlarının tamamı, her ürün veya hizmet için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, Autodesk abonelik hükümleri ve koşullarına ve/veya Autodesk hizmet şartlarına tabidir.