Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

ABONELİK AVANTAJLARI

Autodesk ürünlerine abone olmak hem 3B tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımı araçlarına erişmenin hem de bunları yönetmenin en esnek ve en uygun maliyetli yoludur.

Başlıca abonelik avantajları

Autodesk abone avantajları: Erişim

Daha fazla erişim

İhtiyaçlarınıza uygun araçlara, teknolojilere ve hizmetlere şimdi ve gelecekte kapsamlı erişim elde edin.

Autodesk abonelik avantajı: Denetim

Esnek denetim

Doğru ürün ve güncellemelere ekibiniz ihtiyaç duyduğu anda erişim sağlayarak kullanıcıları ve maliyetleri daha iyi şekilde yönetin.

Autodesk abonelik avantajları: Analizler

Değerli analizler

Kullanımı kolay raporlama araçları ve uyarılarla ürün kullanımını, harcamaları, üretkenliği ve gelecek ihtiyaçları değerlendirip analiz edin.

Daha fazla erişim

Abonelik sayesinde en son güncellemelere ve önceki sürümlere erişirsiniz. Ayrıca yazılımınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

 • Devamlı yazılım güncellemeleri

  Ürün güncellemeleri almak, bulut hizmetlerine erişmek ve ek özellikleri sunuldukları anda veya hazır olduğunuzda kullanmak için Autodesk masaüstü uygulamasını kullanın.

  Daha fazla bilgi

 • Hızlı kurulum

  Autodesk Account hesabı ile, satın aldığınız ürünleri doğrudan cihazlara dağıtarak veya kullanıcılara, ürünleri Autodesk masaüstü uygulaması üzerinden kendi cihazlarına indirmelerine imkan tanıyarak ürünlere erişim izni verebilirsiniz.

  Oturum açın

 • Yeni, gelişmiş destek

  Teknik sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözmek için telefon, çevrimiçi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü yardımı olanaklarından birini seçin. 

  Daha fazla bilgi

 • Bağlantılı bulut hizmetleri

  Bulutta işlerinizi oluşturun, düzenleyin, analiz edin ve paylaşın. Görüntüleme gibi yüksek performans gerektiren görevleri günler içinde değil, dakikalar veya saatler içinde bitirin.

  Daha fazla bilgi

 • İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişim

  Yazılımınızı olmak zorunda olduğunuz her yerde; evde, işte veya yolda kullanın.

  Evde kullanım hakları hakkında bilgi

  Seyahat hakları hakkında bilgi

 • Önceki yazılım sürümleri

  Birçok Autodesk yazılımının önceki sürümlerini indirin ve bunlarla çalışın.

  Daha fazla bilgi

Esnek denetim

Kolay yazılım yönetimi ve iyileştirilmiş güvenlik ile kontrol sizde olur.

 • Birleştirilmiş yazılım ve indirme yönetimi

  Autodesk Account hesabında tek bir görünümde tüm ürün ve hizmetlerinizi sıralayın, arayın, filtreleyin ve sizin için en uygun indirme yöntemini seçin.

  Daha fazla bilgi

 • Kolay kullanıcı yönetimi

  Kimlerin ürün ve hizmetlere erişebileceğini yönetmek için Autodesk Account hesabı kullanın. Ürün veya kullanıcı... İşiniz için hangisi daha uygunsa ona göre atayın.

  Daha fazla bilgi

 • Basitleştirilmiş güncelleme dağıtımı

  Autodesk masaüstü uygulaması aracılığıyla ürün güncellemeleri izinlerini belirleyip bu güncellemelerin kullanıcılara dağıtımını otomatik hale getirerek yönetimle ilgili yüklerinizi ortadan kaldırın.

  Daha fazla bilgi

 • Gelişmiş güvenlik

  Autodesk güvenlik uzmanlarının size en yeni güvenlik güncelleme ve yamalarını sunarken varlıklarınızı güvende tutmanıza ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi (İngilizce)

 • Esnek abonelik dönemleri

  Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneyin. Seçtiğiniz süre kadar ödeyin, böylece değişen yazılım ve bütçe ihtiyaçlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi

Değerli analizler

Raporlama araçları ve bildirimler; yazılım kullanımını, harcamaları, üretkenliği ve gelecekteki ihtiyaçları analiz edip değerlendirmeyi kolaylaştırır.

 • BİLDİRİMLER VE UYARILAR

  Autodesk Account hesabından sözleşme durumunuz hakkında bilgi alın, böylece aboneliğiniz sona ermeden ürünlerinizi yenileyebilir veya değiştirebilir, kesintileri önleyebilirsiniz. 

  Daha fazla bilgi

 • BULUT KREDİSİ KULLANIMI RAPORLAMA

  Sizin ve kuruluşunuzun, kullandıkça öde hizmetleri için bulut kredilerini harcama şeklini izleyin ve optimize edin.

  Daha fazla bilgi

 • Bütçe planlama

  Abonelik maliyetlerinin şeffaf ve öngörülebilir olması, yazılım maliyetlerini doğrudan müşteri projelerinin ücretlerine yansıtmayı ve gelecek hakkında tahminde bulunmayı kolaylaştırır.

Gelişmiş destek

Abonelere yönelik yeni, gelişmiş destek en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yardım almanız için daha hızlı ve kolay yollar sunuyor. Çevrimiçi destek kaynaklarınıza ek olarak, artık Autodesk teknik destek uzmanlarıyla telefon görüşmesi planlayabilme seçeneğine sahipsiniz.

Bakım anlaşmasından aboneliğe geçin ve tasarruf edin

Artık yenileme zamanında, bakım anlaşmanızı yenileme fiyatıyla aynı fiyata aboneliğe geçiş yapma seçeneğine sahipsiniz veya indirimli ücret karşılığında sektörel bir çözüm paketine geçiş yapabilirsiniz.

Yazılımı kullanmak için internete bağlı olmak zorunda mıyım?

Hayır. İlk aktivasyonun ardından yazılımınız 30 gün boyunca çevrimdışı çalışır. 30 gün dolduğunda yeniden internete bağlanmanız gerekir. Endişelenmeyin, size 7 gün öncesinde hatırlatma yapacağız.

Tüm çalışmalarım otomatik olarak buluta aktarılır mi?

Masaüstü uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır. Bulut hizmeti uygulamalarını kullanırken verileri bulutta veya yerel makinenizde depolamayı seçebilirsiniz.

Yükseltme yapıp yapmayacağımı kendim seçebilir miyim?

Bir abone olarak en son güncellemeye istediğiniz zaman erişebilirsiniz, ancak yükseltme yapıp yapmayacağınıza veya yapacaksanız ne zaman yapacağınıza siz karar verirsiniz.

Abonelik avantajlarının tamamı, her ürün veya hizmet için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına (İngilizce) ve/veya Autodesk hizmet şartlarına (İngilizce) tabidir.