Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AutoCAD'im Orijinal Mi?

Lisanssız yazılım kullanmanın gizli maliyeti

Farkında olmadan dahi korsan yazılım kullanmak, sistem hatalarına neden olabilir, kişisel verilerinizi tehlikeye atabilir ve işinizin verimliliğini olumsuz yönde etkileyebilir. CAD yazılımı Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Derneği tarafından yayınlanan bir araştırmaya göre dünyanın en fazla korsanı bulunan dördüncü yazılımıdır. AutoCAD®, torrent veya şifre kırma yoluyla korsan olarak en sık elde edilen Autodesk yazılımdır.

Yazılım korsanlığı, yazılımın izinsiz indirilmesi, kopyalanması veya dağıtılmasını içerir. Daha önceden kayıtlı yazılımları kullanmak, bilinmedik platformlardan yazılım veya AutoCAD torrentleri indirmek ve geçersiz seri numaraları veya lisans anahtarları oluşturmak için yetkisiz keygenler kullanmak, korsan yazılımın en yaygın yollarından bazılarıdır. Yazılım korsanlığı mağdurları, gerçek yazılım satın aldıklarına inanırlar.

Korsan yazılım kurbanı olmayın. Şifresi kırılmış veya sahte AutoCAD yazılımı kullanmanın riskleri hakkında ve kendinizi kötü amaçlı yazılımlardan ve veri kaybından nasıl koruyacağınız konusunda bilgi edinin. Orijinal AutoCAD yazılımı için uygun fiyatlı seçenekleri keşfedin.

Korsan yazılım ile ilişkili riskler

Kötü amaçlı yazılım enfeksiyonu
3 korsan yazılım programdan 1'i bilgisayarları kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakarak güvenlik sorunları, veri kaybı ve bilgisayar hasarına neden olur.

Gizli maliyetler
Yazılım hatası, bilgisayar onarımı ve korsan yazılım nedeniyle kimlik hırsızlığı, ABD'li tüketicilere 2014 yılında 25 milyar dolara mal oldu.

Azalan üretkenlik
ABD'li tüketiciler 2014'te korsan yazılım sorunlarına 1,1 milyar saat harcadı.

Orijinal AutoCAD LT yazılımını satın alın

Garanti kapsamında korunduğunuz ve yardıma ihtiyacınız olması durumunda müşteri ve teknik desteğin mevcut olduğu bilgisiyle içinizi rahat tutun.

  • Güvenilir. Bilgisayarınızı virüslere, hatalara ve düşük performansa maruz bırakmayın.
  • Esnek. Aylık veya yıllık olarak satın alın. Ölçeği, iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde artırın veya azaltın.
  • İhtiyacınız olan her şey. AutoCAD LT 2B komutları AutoCAD komutlarıyla aynıdır; AutoCAD'in sadeleştirilmiş, alt segment bir yedeği değildir.

Uygun fiyatlı AutoCAD yazılımı mı arıyorsunuz? AutoCAD LT’yi satın alın