Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AUTODESK VE UNITY

Birlikte, size sürükleyici ve etkileşimli gerçek zamanlı deneyimler oluşturup bunları görselleştirme gücü sunuyor.

Gerçek zamanlı görüntüleme ne anlama geliyor?

Gerçek zamanlı görüntüleme, bilgisayar grafiklerinin görüntüleri gerçek zamanlı olarak analiz etmeye ve üretmeye odaklanan bir alanıdır. Gerçek zamanlı görüntülemenin avantajı, kullanıcıların henüz geliştirilme aşamasında olan görüntüyle etkileşime girebilmesidir. Gerçek zamanlı görüntülemeden çoğunlukla etkileşimli 3B bilgisayar grafikleriyle ya da hareket görüntüsünü·hızlı şekilde oluşturmak üzere video oyunlarındaki 3B ortamlarla ilgili olarak bahsedilir.

Resim André Salviato tarafından sağlanmıştır

Gerçek zamanlı görüntüleme nasıl çalışıyor?

Gerçek zamanlı 3B görüntülemede, bilgisayarlar 3B modelleri fotoğraf gerçekliğinde 2B görüntülere dönüştürmek için çalışır. 3B görüntüler gerçek zamanlı olarak hesaplanır, böylece gerçek zamanlı olarak birçok görüntü oluşuyormuş gibi görünür.

Resim Jonas Schlengman tarafından sağlanmıştır

Video başlığı (x:xx dk.)

Gerçek zamanlı 3B görüntüleme gücü

Autodesk ve Unity ile gerçek zamanlı 3B görüntüleme; sanal turlar, oyunlar, otomobil prototipleri ve hatta filmler için bağlama uygun etkileşimli tasarımlar, karakterler veya modellerin hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar. Autodesk ürünleri ile Unity arasında dosyaları kolayca transfer edin, Unity'nin geniş geliştirici yetenek ve destek topluluğundan yararlanın ve Unity'nin 25'ten fazla platformla (mobil, PC ve sanal gerçeklik/artırılmış gerçeklik dahil) uyumluluğu sayesinde olası en geniş hedef kitleye ulaşın.

Gerçek zamanlı görüntülemenin avantajları

Sanal gerçeklik/artırılmış gerçeklikte yaratıcılığınızı konuşturun

SORUNSUZ İŞ AKIŞLARI

3dsMax, Maya ve Unity arasındaki gidiş-dönüş ve FBX Exporter; Unity'deki 3B varlıklarda yaptığınız değişiklikleri otomatik olarak yansıtmasıyla daha hızlı yineleme, daha yüksek verimlilik ve daha fazla zaman tasarrufu sağlar.

Kolayca sanal gerçeklik turları oluşturun

TÜM İMKANLARI KEŞFEDİN

Oyun karakterlerine hayat verin ya da yapılar için sanal gerçeklik turları oluşturun. Daha iyi tasarım görselleştirme için daha etkileşimli ve sürükleyici deneyimler sağlayın.

Maliyet tasarrufu için Autodesk araçlarını Unity ile birlikte kullanın

MALİYET TASARRUFLARI

Geri bildirim almak ve bu geri bildirimleri anında uygulamak için önemli paydaşları tasarım sürecinize dahil ederek üretim programında geç yapılan maliyetli değişiklikleri önleyin.

Gerçek zamanlı görüntüleme ile hızlı yinelemeler mümkün

GENİŞLETİLEBİLİR VE ÇOK PLATFORMLU

Tüm departmanları eş zamanlı, iş birliğine yönelik bir çalışma ortamında bir araya getirin ve içeriğinizi mobil, PC, artırılmış gerçeklik/sanal gerçeklik gözlükleri dahil 25'ten fazla platforma dağıtın.

Farklı sektörleri destekleyen güç

Animasyonculara sorunsuz, yaratıcı bir iş akışı sağlayın

MEDYA VE EĞLENCE

Unity ile 3ds Max veya Maya'yı birlikte kullanan 3B sanatçıları ve animasyoncular; tasarım görselleştirme için oyunlar, filmler, artırılmış gerçeklik/sanal gerçeklik deneyimleri oluştururken sorunsuz ve yaratıcı bir iş akışından faydalanır.

İnanılmaz artırılmış gerçeklik/sanal gerçeklik deneyimleri oluşturun

MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT

Revit modellerinizi yalnızca bir tıklama ile sürükleyici bir deneyime dönüştürün. Modeli keşfedin, paylaşın, modelle etkileşim kurun ve inşaat başlamadan önce hataları belirleyin.

Daha iyi tasarım modelleri oluşturun

OTOMOTİV

Otomotiv ekosisteminize etkileşimlilik katın ve daha iyi tasarım kararları alın. Sürükleyici pazarlama, satış ve eğitim uygulamaları oluşturmak için yüksek doğrulukta VRED verilerinden yararlanın.

3B gerçek zamanlı görüntüleme yazılımı

Müşteri hikayeleri

Sanal gerçeklik ve tasarım görselleştirme teknolojileri sektörü değiştiriyor

TANGRAM 3DS

Tangram 3DS: Sanal gerçeklik ve tasarım görselleştirme hakkında şu anda ne biliyoruz?

Sanal gerçeklik teknolojisi ve gözlüklerindeki ilerlemelerin ortamları daha erişilebilir hale getirmesiyle, oyun sektörü dışındaki insanlar da bunları dikkate almaya başladı.

 Geleceğin sanal gerçeklik deneyimleri

FRAMESTORE

Sanal gerçeklik adeta fantastik bir canavar: Sanal gerçeklikle çalışma hakkında Framestore görüşleri

Hikaye anlatımının evrimi, etkileşimlilik ve sanal gerçeklik deneyimlerinin potansiyeli hakkında Kreatif Direktör ve Bilgisayar Grafikleri Sorumlusu Andy Rowan-Robinson ile konuştuk.

Planeta bir sanal gerçeklik deneyimi yarattı

PLANETA

Artırılmış gerçeklikte David Bowie

Planeta, sanal bir David Bowie sergisi oluşturmak için Unity'yi nasıl kullandı?

Sorunsuz bir deneyim olarak gerçek zamanlı görüntüleme

Autodesk + Unity ile 3B gerçek zamanlı görüntüleme

Autodesk'in 3B araçları ve Unity'nin gerçek zamanlı platformuyla artık hızlı, etkileşimli tasarımlar oluşturmak mümkün. 3ds Max, Maya, Vred veya Revit gibi Autodesk yazılımları ile Unity arasında dosyaları kolayca transfer edin ve Shotgun ile gerçek zamanlı iş akışınızı birbirine bağlayın. Hangi Autodesk araçlarını kullanıyor olursanız olun, 25'ten fazla Unity uyumlu platform ile olası en geniş hedef kitleye ulaşırsınız.