Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Post prodüksiyon

3 year Subscription Special Offer -

Save 10% on Industry Collections, AutoCAD, 3ds Max, Inventor, LT Family and more.

Buy now

Termos e condições*

/* Dynamic promo bar */

Bu promosyon AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, Revit LT Suite ve AutoCAD için satın alınan satın alınan 1 yıllık veya 21.05.2019 ile 24.05.2019 tarihleri arasında Autodesk'in Orta Doğu ve Afrika'daki çevrimiçi mağazalarından satın alınan 3 yıllık yeni ticari aboneliklerde %20 indirim sunar (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr).

Diğer teklifler: Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları'nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

Yükseltme teklifi (Kalıcı lisans seri numarası takası):

Müşteriler, dönem süresi 1 yıl veya 3 yıl olan tek ya da çoklu kullanıcı erişimi sunan uygun abonelikleri satın aldıklarında ve 2014-2019 yılları sürüm yıllarına ait etkin bir bakım anlaşması bulunmayan kalıcı lisansların uygun seri numaralarını ve ilişkili tüm lisanslarını takas ettiklerinde, sektörel çözüm paketleri veya çoğu bireysel ürün için Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %20 tasarruf edebilir. Bu promosyon için, takas edilen ilgili her kalıcı sözleşmeye ilişkin geçerli ve uygun bir seri numarası sunulmalıdır. Uygun LT ailesi ürünleri, tek kullanıcı erişimli sektörel çözüm paketleri dahil olmak üzere dönem süresi bir veya üç yıl olan uygun Autodesk yazılımı abonelikleriyle takas edilebilir. Müşteri takas edilen bu kalıcı lisansları kullanmayı bırakmayı kabul eder. Teklif, ABD ve Kanada'da 7 Mayıs 2019'dan itibaren geçerlidir ve diğer promosyonlarla birleştirilemez. Yeniler, yükseltmeler, geçişler ve eğitimden ticariye aktarımlar dahil olmak üzere eğitim lisansları için geçerli değildir. Eksiksiz ürün listeleri, ayrıntılar ve kısıtlamalar için www.autodesk.com.tr/campaigns/global-promotion/terms-and-conditions adresini ziyaret edin.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD, AutoCAD LT, Maya, Maya LT, 3ds Max, Civil 3D, Inventor, Revit ve Revit LT; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2019 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Post prodüksiyon yazılımı

Post prodüksiyon çekim sona erdiğinde başlar. Film ve televizyon endüstrisi (İngilizce) genelinde şirketler, aşağıdaki süreçlerde ileri teknoloji araçları ve üretkenliği artırılmış iş akışları sunmak için Autodesk post prodüksiyon yazılımına güvenir:

  • 3B modelleme ve animasyon
  • Birleştirme
  • Video düzenleme
  • Gelişmiş renk sınıflandırması

Öne çıkan post prodüksiyon yazılımları

Yönetmen, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni, görsel efekt danışmanı, editör veya sanatçı iseniz, Autodesk yaratıcı vizyonunuzu gerçekleştirmenize ve işinizi zamanında tamamlamanıza yardımcı olan post prodüksiyon araçları sunar.

Flame 3D visual effects and finishing software

Flame (İngilizce)
Etkileşimli görsel efektler, 3B kompozisyon ve düzenleme için bitirme araçları edinin.
Satın alın (İngilizce) veya demo isteyin

3ds Max 3D modeling, animation, and rendering software

3ds Max
3ds Max yazılımı, kullanıma hazır verimlilik için entegre modelleme, animasyon ve görüntüleme araçları sunar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

Smoke professional video editing and post-production software

Smoke (İngilizce)
Smoke video post prodüksiyon yazılımı, düzenleme ve görsel efekt araçlarını standart bir zaman çizelgesi ortamında birleştirir.
Satın alın (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

m&e-collections-logo-80x50

Medya ve Eğlence Çözüm Paketi
Eğlence içeriği oluşturma ve post prodüksiyona yönelik kapsamlı yaratıcı araçlar
Abone olun veya daha fazla bilgi edinin

Maya 3D animation, modeling, simulation, and rendering software

Maya
Maya yazılımı, genişletilebilir bir üretim platformunda 3B modelleme, animasyon, simülasyon ve görüntüleme araçları sunar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

FBX data exchange technology

FBX (İngilizce)
FBX veri alışverişi teknolojisi ile dosyaları platformlar arasında ve birçok Autodesk 3B animasyon aracı arasında aktarın.
Ücretsiz indirin

Öğrenciler için ücretsiz post prodüksiyon yazılımı

Tüm Autodesk post prodüksiyon yazılım çözümlerinin ücretsiz indirmelerine erişmek için Eğitim Topluluğumuza katılın.