Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Hareket yakalama yazılımı - Motion capture

3 year Subscription Special Offer -

Save 10% on Industry Collections, AutoCAD, 3ds Max, Inventor, LT Family and more.

Buy now

Termos e condições*

/* Dynamic promo bar */

Bu promosyon AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, Revit LT Suite ve AutoCAD için satın alınan satın alınan 1 yıllık veya 21.05.2019 ile 24.05.2019 tarihleri arasında Autodesk'in Orta Doğu ve Afrika'daki çevrimiçi mağazalarından satın alınan 3 yıllık yeni ticari aboneliklerde %20 indirim sunar (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr).

Diğer teklifler: Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları'nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

Yükseltme teklifi (Kalıcı lisans seri numarası takası):

Müşteriler, dönem süresi 1 yıl veya 3 yıl olan tek ya da çoklu kullanıcı erişimi sunan uygun abonelikleri satın aldıklarında ve 2014-2019 yılları sürüm yıllarına ait etkin bir bakım anlaşması bulunmayan kalıcı lisansların uygun seri numaralarını ve ilişkili tüm lisanslarını takas ettiklerinde, sektörel çözüm paketleri veya çoğu bireysel ürün için Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %20 tasarruf edebilir. Bu promosyon için, takas edilen ilgili her kalıcı sözleşmeye ilişkin geçerli ve uygun bir seri numarası sunulmalıdır. Uygun LT ailesi ürünleri, tek kullanıcı erişimli sektörel çözüm paketleri dahil olmak üzere dönem süresi bir veya üç yıl olan uygun Autodesk yazılımı abonelikleriyle takas edilebilir. Müşteri takas edilen bu kalıcı lisansları kullanmayı bırakmayı kabul eder. Teklif, ABD ve Kanada'da 7 Mayıs 2019'dan itibaren geçerlidir ve diğer promosyonlarla birleştirilemez. Yeniler, yükseltmeler, geçişler ve eğitimden ticariye aktarımlar dahil olmak üzere eğitim lisansları için geçerli değildir. Eksiksiz ürün listeleri, ayrıntılar ve kısıtlamalar için www.autodesk.com.tr/campaigns/global-promotion/terms-and-conditions adresini ziyaret edin.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD, AutoCAD LT, Maya, Maya LT, 3ds Max, Civil 3D, Inventor, Revit ve Revit LT; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2019 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Hareket yakalama

“Motion capture” veya “Mocap” olarak da bilinen hareket yakalama, aktörlerin hareketlerini kaydetme ve onları dijital karakter modelleri üzerinde yeniden oluşturma sürecidir. Oyun (İngilizce), film ve televizyon (İngilizce) sektörlerindeki profesyonel hareket yakalama ve 3D animasyon sanatçıları, Autodesk hareket yakalama yazılımını şu amaçlar için kullanır:

  • Yüksek hacimli 3D karakter modelleme ve animasyonu
  • Performans animasyonu
  • Ön görselleştirme
  • Sanal film yapımı

Öne çıkan hareket yakalama yazılımları

MotionBuilder 3D character animation software

MotionBuilder (İngilizce)
MotionBuilder gerçek zamanlı 3B karakter animasyon yazılımı ile hareket yakalama verilerini yakalayın, düzenleyin, oynatın ve yeniden kullanın.
Satın alın (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

3ds Max 3D modeling, animation, and rendering software

3ds Max
Kullanıma hazır verimlilik için hareket yakalama verilerini diğer 3B varlıklarla birleştirecek entegre araçlardan yararlanın.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

Maya 3D animation, modeling, simulation, and rendering software

Maya
Genişletilebilir bir üretim platformunda gelişmiş hareketi yeniden hedefleme özellikleri, yeniden kullanılabilir hareket yakalama örnekleri ve çok daha fazlasını elde edin.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

FBX data exchange technology

FBX (İngilizce)
Platformdan bağımsız FBX veri alışverişi teknolojisiyle hareket yakalama verilerini aktarın ve yeniden kullanın.
Ücretsiz SDK'i indirin

Hareket yakalama hakkında daha fazla bilgi edinin

MotionBuilder forumunda meslektaşlarınızla hareket yakalama, MotionBuilder, Python ve Open Reality hakkında tartışın.
 

Öğrenciler için ücretsiz hareket yakalama yazılımı

Tüm Autodesk hareket yakalama yazılım çözümlerini ücretsiz indirmek için Eğitim Topluluğumuza katılın. Profesyonel kalitede mocap çözümü ile yaratabileceklerinizi hayal etmeye başlayın.