Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Modüler imalat çözümleri
CAM, katmanlı imalat ve kompozitler için imalat yazılımı.

İmalatta uzmanlık
İmalat süreçlerinizi otomatikleştirin, optimize ve entegre edin.

Bulut bağlantılı imalat
Her yerde, her zaman iş birliği ve imalat.

Delcam ile iş birliği

Bir sektörün önde gelen ismi, diğer bir sektörünkiyle güçlerini birleştirdiğinde büyük şeyler olur. İster bir araba ister bir rüzgar türbini veya bir uçağın parçaları olsun, Delcam destekli Autodesk imalat yazılımıyla her şeyi tasarlayabilirsiniz.

Üstün CNC işleme için CAM yazılımı

Autodesk CAM çözümleri büyük kalıpları imal etmenize, işleme sürecini otomatikleştirmenize, tasarım ile imalatı entegre etmenize ve daha pek çok süreçte size yardımcı olur.

Resim APEC CNC tarafından sağlanmıştır

Katmanlı tasarım ve imalatı hızlandırın

Netfabb, 3B yazdırılmış üretim kalitesindeki parçalarınızın tasarım ve üretiminde katmanlı imalat iş akışınızı kolaylaştırır.

Netfabb'i keşfedin (İngilizce)

İmalat için karmaşık modeller hazırlayın

PowerShape, imalat için gerekli kalıpları ve karmaşık parçaları hazırlamanıza yardımcı olan imalat modellemesi araç kitidir.

Resim Galaxy Kalıp tarafından sağlanmıştır

Her ortamda denetim

PowerInspect ile üretim bölümü, denetleme odası veya makine atölyesindeki karmaşık serbest biçim şekillerini denetleyin.

Kompozit imalatını optimize edin

TruNest, kompozitlerin el yatırması yöntemiyle üretimi için optimize edilmiş yuvalama ve tabaka kesme sayesinde parça tasarımlarınızı imalata aktarmanıza yardımcı olur.

Üretimde hassasiyet kazanın

Kalın plakaları yuvalayın ve üretin. Ayrıca delgi, lazer, su jeti ve plazma kesim makinelerindeki sac metal üretiminde hassasiyet kazanın.