Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Elektrik Tasarımı Yazılımı

Mekatronik tasarım, kontrol ve elektrik tasarımı

Autodesk elektrik tasarımı ve elektrikli kontrol tasarım yazılımı, elektrikli kontrol sistemleri tasarımcılarının özel iş akışlarına hitap etmek için üretildi. AutoCAD Electrical yazılımı, eksiksiz bir elektrik CAD özellikleri seti, kapsamlı bir sembol kütüphanesi ve elektrik tasarımı görevlerini otomatikleştirmek için özel araçlar sunar. Autodesk Inventor 3D CAD yazılımı sayesinde, elektrik ve makine mühendislerine verileri sorunsuz bir şekilde paylaşabilme ve tam sistem tasarımı entegrasyonu üzerinde iş birliği yapabilme esnekliği tanıyarak, elektrik tasarımlarını tam sayısal modele (İngilizce) entegre edebilirsiniz.

Autodesk'in mekatronik tasarım, kontrol ve elektrik tasarımı yazılımı şunları sunar:

  • AutoCAD yazılımında yer alan tüm işlevler
  • Elektrik tasarımına özgü taslak çizim özellikleri
  • Kapsamlı sembol kütüphaneleri
  • Otomatik tasarım denetleme
  • Autodesk Inventor 3D CAD yazılımıyla birleşebilirlik

Elektrik tasarımı oluşturma

Autodesk'in kapsamlı yapı tasarımı çözümleri portföyü; karmaşık yapı sistemleri tasarlama, simüle etme, analiz etme, belgeleme ve sunma için makine, elektrik ve tesisat (MEP) mühendis ve tasarımcılarına Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) (İngilizce) ve AutoCAD tabanlı iş akışları sağlar. Elektrik tasarımcıları ve mühendisleri, Autodesk'in elektrikli yapı sistemlerinin tasarlanmasına, analiz edilmesine ve belgelendirilmesine yardımcı olan BIM ve AutoCAD iş akışları çözümlerine erişebilirler edilmesine ve belgelendirilmesine yardımcı olan elektrik CAD programları BIM ve AutoCAD iş akışları.

MEP mühendisliği için ek yazılımlar

Autodesk; BIM'e yönelik ileri teknolojiden, AutoCAD üzerine kurulu, disipline özgü tasarım ve dokümantasyon yazılımlarına kadar, makine, elektrik ve tesisat (MEP) mühendisleri, tasarımcılar ve teknik ressamlar için özel olarak üretilen, sahada kanıtlanmış çözümler sunar. Autodesk portföyünde ayrıca, makine, elektrik ve tesisat yapı sistemlerinin tasarımını desteklemek için iş birliği ve veri yönetimi yazılımı ve çok daha fazlası bulunur.

Makine, elektrik ve tesisat tasarımı yazılımları

Revit BIM software for electrical design

Revit (İngilizce)
BIM için geliştirilen Revit yazılımı, yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu yapılar tasarlamanızı, inşa etmenizi ve bunları sürdürmenizi sağlar.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

AutoCAD MEP software for electrical design

AutoCAD MEP (İngilizce)
AutoCAD MEP yazılımı, AutoCAD’in makine, elektrik ve tesisat (MEP) sistemleri tasarımcılarına ve teknik ressamlara yönelik olan versiyonudur.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

AutoCAD software for electrical design

AutoCAD
Dünyanın önde gelen 2B ve 3B tasarım platformlarından biri olan AutoCAD yazılımı ile tüm detayları tasarlayın.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

AutoCAD Electrical design software

AutoCAD Electrical (İngilizce)
AutoCAD Electrical yazılımı, AutoCAD yazılımının tüm işlevlerinin yanı sıra CAD yazılımının bütün elektrik tasarımı özelliklerine sahiptir.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

Inventor mechanical design and 3D CAD software

Inventor Professional (İngilizce)
Sayısal modelleme özellikleri ile mükemmel ürünler geliştirin, yönetin ve sunun.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)