Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜZÜ DAHA VERİMLİ KULLANIN

RevIt Deneme Sürümü Kaynakları

Revit Deneme Sürümünüz ile Daha Fazlasını Yapın:

 • Tasarımlara bakan üç kişi

  Kullanmaya Başlama Merkezi

  Autodesk Knowledge Network'teki öğretici başlangıç uygulamaları ve videolarla Revit hakkında temel bilgiler edinin.

 • Modern bir ofiste bir masanın etrafında toplanmış insan grubu

  Kullanıcı Forumları

  Revit kullanıcılarından oluşan arkadaş canlısı topluluğumuza katılarak soruları, fikirleri ve daha fazlasını okuyun, ayrıca kendiniz gönderimde bulunun!

 • Mekanizmaya bakan iki kişi

  Özellik Kılavuzu

  Revit Deneme Sürümünüzün tüm önemli özellikleri ve bunları test etmeniz için faydalı nasıl yapılır kılavuzları sunan bağlantılar.

E-kılavuz: İlk BIM projeniz için Revit'i kullanma

Yapı tasarımı alanında başarılı bir BIM uygulaması nasıl görünür? Kuruluşunuzda BIM'e geçişe nasıl başlayabileceğinizi keşfetmek için ücretsiz e-kılavuzumuzu indirin.

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi'ndeki Revit'in gücünü keşfedin

Yapı Tasarımı

Binaları daha iyi tasarlamanıza, görselleştirmenize, analiz etmenize, üretmenize ve teslim etmenize yardımcı olacak araçlarla Revit iş akışlarının kapsamını genişletin.

Altyapı Tasarımı

Daha ölçeklenebilir ve sürdürülebilir inşaat altyapılarını planlama, tasarlama ve teslim etme süreçlerini çeşitli araçlarla geliştirin.

İnşaat

Projenin inşa edilebilir olup olmadığını görsel olarak keşfedin, maliyetlerinizi daha etkin bir şekilde yönetin ve proje sonuçları hakkında daha iyi tahminler yürütün.

E-kılavuz: Revit ile Bağlantılı BIM İş Akışları

BIM iş akışlarının ekibinize avantaj sağlayabileceği beş temel yolu keşfedin ve Revit deneme sürümünüzde kendi başınıza test edebileceğiniz yeni fikirler edinin. Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi'nde Revit ile birlikte çalışan ürünleri keşfederek deneme sürümünüzün kapsamını genişletin.

Revit veya Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi ile ilgili sorularınız mı var?

Uzman ekibimiz doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabilir. +908503907406 (Türkiye içinden aramalar ücretsizdir) numaralı telefondan bizi arayın veya iletişim formumuzu kullanın.