• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

İNŞAAT ÖNCESİ MÜDÜRLERİ

İnşa edilebilirlik, maliyetler ve programlamalar kontrolünüzde olsun

Uzman inşaat yönetimi yazılımı ve Navisworks ile daha verimli inşa edilebilirlik analizi yapabilir, bu şekilde doğru ve güvenilir bütçeler ve zaman çizelgeleri hazırlamaya odaklanabilirsiniz.

NAVISWORKS’Ü DENEYİN

PROJE İNCELEME YAZILIMI

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü edinin

SATIŞ TEMSİLCİSİYLE KONUŞUN

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

veya bizi ücretsiz arayın: [+90 850 390 7406]

Programa dair güvenilir maliyet tahminleri sunmak için iş akışlarını keşfedin

Proje bilgilerine erişip güncelleyin

İnşa edilebilirlik inceleme yazılımı ile bilgileri düzenli halde tutabilir, bu şekilde çok disiplinli verilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. İhtiyacınız olan sayfaları otomatik olarak çıkartarak zaman kazanın veya 2D ve 3D modellerde değişiklikleri işaretleyip yorumlarınızı ekleyerek önemli güncellemeleri ekibinizle paylaşın.

Videoyu izleyin

Projelerinizi daha etkili bir şekilde teslim edin

Maliyet ve programlama bilgilerini doğrudan çok sayıda modelden elde edilen verilerden içe aktarabilir, bu şekilde projedeki dönüm noktalarını anlayabilir, yetersizlikleri erkenden saptayabilir ve kararlarınızın mali etkilerini hemen hesaplayabilirsiniz.

Videoyu izleyin

Tahminlerinizi hızlandırın

Rakamlarınızı belirleme sürecini hızlandırın ve doğru proje bütçeleri tutun, alternatif tasarımların maliyetini değerlendirin, elle hesaplama nedeniyle hata oluşma riskini azaltın ve projenin en büyük resmini görmek için bilgi açıklarını kapatın.

Videoyu izleyin

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi içindeki ürünlerle iş akışlarını kendiniz deneyin

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi ile tek bir ürüne makul bir fiyat ödeyerek inşaat öncesi aşamada inşa edilebilirlik, tasarımın arkasındaki niyet ve çakışma tespiti için uzman yazılımlara erişebilirsiniz.

Proje belge yönetimi yazılımı

Mimari tasarım ve inşaat yazılımı

Diğerleri Navisworks’ü bağlantılı iş akışlarında nasıl kullanıyor?

Mortenson Construction operate more efficiently and predictably

Daha verimli ve öngörülü çalışma

ABD Minnesota’daki Mortenson Construction şirketi inşaat sürecini uçtan uca düzene koyarak, projelerinden gelen binlerce RFI yönetti.

BAM Construction save time and money

Zamandan ve paradan tasarruf

BAM Construction, malzeme ve işgücü hesaplama faturalarına bir servet harcıyordu. Sonra miktarlarını Navisworks’te hesaplamaya başladılar ve çok cüzi bir fiyatla, birkaç saat içinde müşterilerine incelenen, doğru tahminler hazırlayabildiler.

Accelerating safe construction at China Zun Tower

Güvenli inşaatı hızlandırma

Pekin’deki China Zun Tower beş yüz metreden uzun bir bina. Deprem bölgesinin tam ortasında yer almasına rağmen benzeri binalardan 1,4 kat daha hızlı inşa edildi.

Revit + ReCap + BIM 360 Docs

Navisworks’ü bütünlüklü proje teslimatını destekleyen tekli bulut platformu olan BIM 360 Docs ile birleştirerek ekiplerinizi daha kolay bir şekilde koordine edebilirsiniz. Tasarımdan inşaat öncesine ve inşaat aşamasına kadar kararları ortaklaşa verin, bilgileri merkezi olarak saklayın ve inceleme sürelerini hızlandırın.

BIM 360 Docs