Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Taşımacılık altyapısı

Taşımacılık tasarımı verimliliği, doğru iş akışı ile başlar

Taşımacılık sistemleri, şehrin can damarıdır. Doğru BIM araçlarını seçme esnekliği ile planlamadan tasarıma ve inşaata kadar her tür projeyi entegre edebilirsiniz. Tasarım verimliliklerini, karar alımını ve proje sonuçlarını iyileştirin.

START YOUR FREE TRIALS

Try any product within the Architecture, Engineering & Construction Collection

CONTACT SALES

Fill out a contact form here or call 1 (844) 837-2148

Entegre proje iş akışlarını görüntüleyin

 • Yol rehabilitasyonunu daha detaylı planlayın ve tasarlayın

 • Connect ESRI GIS data to InfraWorks

 • Günler değil saatler içinde mevcut koşulları yakalayabilirsiniz

 • Köprü projelerinizi entegre edin

 • Merkezileştirilmiş proje verileri ile üretkenliği artırın

 •  

  Çevrenizin ve yol ağlarınızın detaylı bir tespitine dayalı olarak daha doğru, coğrafi referanslı tasarım yüzeyleri oluşturun. Hizalama, çapraz-eğimler ve daha fazlası için özellikler ile tasarımlarınızı kolaylıkla ayarlayın. Kapsamlı nitelik raporlama ile bilgileri otomatik olarak çıkartın.

 •  

  You can now add ArcGIS content to your InfraWorks model. By using custom stylization of the added GIS attributes in InfraWorks, you can better understand your project, make better decisions, and achieve performance objectives for sustainability and resiliency.

 •  

  Kavramsal, mühendislik ve kesit görünümleri ile mevcut arazi durumunu doğru bir şekilde yakalayabilirsiniz. Lidar'dan tasarıma tüm değişkenleri inceleyebilir, bir iş akışında birden çok taramayı analiz edebilir ve sadece ihtiyacınız olanı dışarı aktarabilirsiniz.

 •  

  Tek bir yerde toplanmış anlaması kolay analiz ve 3B tasarım iş akışları ile proje ekipleri genelinde işbirliği yapabilir ve modelleri aktarabilirsiniz. Maliyetli iş tekrarından kaçınarak ve projelerin programa göre ilerlemesini sağlayarak kolaylıkla köprü tasarımları oluşturabilir ve adapte edebilirsiniz.

 •  

  Proje ekipleri, ortak veri platformları olan Autodesk® BIM 360® ile daha kolay işbirliği yapabilir. Değerli proje verilerini her zaman, her yerde yayınlamak, yönetmek, değerlendirmek ve işaretlemek için BIM 360 Docs'u kullanabilirsiniz.

Müşterilerin BIM'den nasıl faydalandığını görün

LiRo

Doğu Yakası Erişim projesinde verimliliği artırmak

LiRo'nun VDCO Grubu, ABD'deki en büyük altyapı projesinin 100.000 çizimini BIM'e çevirdi. Süreç içinde yaklaşık 400 sorunu keşfederek pahalı iş tekrarı süresinden tasarruf ettiler ve maliyetleri düşürdüler.

Elea iC

Karavanke Tünelinde BIM

BIM yöntemleri ve araçları, Elea iC'nin bu karmaşık projeyi tasarlamasına yardımcı oldu. 8 kilometre uzunluğunda tek bir tüpten oluşan iki yönlü bir geçit, otobanlar ve birkaç ufak yol, üç köprü, taşıyıcı yapılar, portal binaları, kamu hizmetleri tesisleri ve boşaltma yerleri içeriyordu.

Yapı mühendisliği yazılımlarını deneyin

ALTYAPI TASARIMINI DÖNÜŞTÜRMEK

BİR BIM İŞ AKIŞI UYGULAMAKLA BAŞLAR


Civil 3D, InfraWorks, Revit, ReCap ve AutoCAD'in diğer özel araçlarla birlikte çalışabilme gücünden faydalanın. Bu, aldığınız kararların kalitesini, proje sonuçlarını ve teslimleri iyileştirmenize yardımcı olur.

ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION

SONRAKİ ADIMA GEÇİN

Bir Autodesk Satış temsilcisi ile görüşün:
+90 850 390 74 06

AEC Collection'ı Satın Alın

Get the entire collection for

-

Expand your capabilities

The Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection combines Civil 3D, InfraWorks, ReCap, Revit, and AutoCAD with specialized tools. It enables powerful BIM and CAD workflows to help you meet any project challenge and deliver your best work.

/year

(Single-user access)

Sorunuz mu var?

Uzman satış ekiplerimiz, doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabilir.

+90 850 390 74 06

Satış temsilcimiz sizinle irtibata geçsin

Teşekkür ederiz, FirstName.

Autodesk satış temsilcisi, kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Sonraki adımlar:

Daha fazla projeye özel BIM iş akışları bulun.