Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Yapılar

Köprü tasarım yöntemleri

Köprü tasarımı, tek bir disiplin ile gerçekleştirilmez. Bu basitten oldukça karmaşığa kadar giden yapılar ve farklı bileşenleri tasarlayan çok disiplinli ekiplerin koordinasyonunu gerektirir. Etkili köprü tasarımı, daha entegre ve işbirlikçi bir iş akışı ile gerçekleşir.

START YOUR FREE TRIALS

Try any product within the Architecture, Engineering & Construction Collection

CONTACT SALES

Fill out a contact form here or call 1 (844) 837-2148

Entegre proje iş akışlarını görüntüleyin

 • Köprü projelerinizi entegre edin

 • Connect ESRI GIS data to InfraWorks

 • Günler değil saatler içinde mevcut koşulları yakalayabilirsiniz

 • Merkezileştirilmiş proje verileri ile üretkenliği artırın

 •  

  Tek bir yerde toplanmış anlaması kolay analiz ve 3B tasarım iş akışları ile proje ekipleri genelinde işbirliği yapabilir ve modelleri aktarabilirsiniz. Maliyetli iş tekrarından kaçınarak ve projelerin programa göre ilerlemesini sağlayarak kolaylıkla köprü tasarımları oluşturabilir ve adapte edebilirsiniz.

 •  

  You can now add ArcGIS content to your InfraWorks model. By using custom stylization of the added GIS attributes in InfraWorks, you can better understand your project, make better decisions, and achieve performance objectives for sustainability and resiliency.

 •  

  Kavramsal, mühendislik ve kesit görünümleri ile mevcut arazi durumunu doğru bir şekilde yakalayabilirsiniz. Lidar'dan tasarıma tüm değişkenleri inceleyebilir, bir iş akışında birden çok taramayı analiz edebilir ve sadece ihtiyacınız olanı dışarı aktarabilirsiniz.

 •  

  Proje ekipleri, ortak veri platformları olan Autodesk® BIM 360® ile daha kolay işbirliği yapabilir. Değerli proje verilerini her zaman, her yerde yayınlamak, yönetmek, değerlendirmek ve işaretlemek için BIM 360 Docs'u kullanabilirsiniz.

Müşterilerin BIM'den nasıl faydalandığını görün

LiRo

125 birbirine bağlı model üzerinde doğruluğu artırmak

LiRo'nun VDCO Grubu, Doğu Yakası Erişim Projesi için 100.000 çizimi BIM'e taşımak için Revit'i de içeren BIM yazılımını kullandı. Bu da neredeyse 400 hatayı tespit etmeye yardım ederek önemli miktarda iş tekrarından tasarruf sağladı.

HZMB

BIM, dünyanın ilk deniz aşırı taşıma küme projesine fayda sağladı

Hong Kong-Zhuhai-Macao Köprü Kurumu, BIM ile iletişim verimliliğini %30'dan fazla artırdı. Revit platformu üzerindeki detaylı tasarım iş akışları ve çok disiplinli işbirliği, üstyapı ve altyapı tasarımından inşaata kadar karar alım sürecini iyileştirdi.

Yapı mühendisliği yazılımlarını deneyin

ALTYAPI TASARIMINI DÖNÜŞTÜRMEK

BİR BIM İŞ AKIŞI UYGULAMAKLA BAŞLAR


Civil 3D, InfraWorks, Revit, ReCap ve AutoCAD'in diğer özel araçlarla birlikte çalışabilme gücünden faydalanın. Bu, aldığınız kararların kalitesini, proje sonuçlarını ve teslimleri iyileştirmenize yardımcı olur.

ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION

SONRAKİ ADIMA GEÇİN

Bir Autodesk Satış temsilcisi ile görüşün:
+90 850 390 74 06

AEC Collection'ı Satın Alın

Get the entire collection for

-

Expand your capabilities

The Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection combines Civil 3D, InfraWorks, ReCap, Revit, and AutoCAD with specialized tools. It enables powerful BIM and CAD workflows to help you meet any project challenge and deliver your best work.

/year

(Single-user access)

Sorunuz mu var?

Uzman satış ekiplerimiz, doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabilir.

+90 850 390 74 06

Satış temsilcimiz sizinle irtibata geçsin

Teşekkür ederiz, FirstName.

Autodesk satış temsilcisi, kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Sonraki adımlar:

Daha fazla projeye özel BIM iş akışları bulun.