• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

BIM 360 Design

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Ekipleri İçin Oluşturulmuş Bir BIM Tasarım İş Birliği Yazılımı

BIM 360 Design; mimarlık, mühendislik ve inşaat ekiplerinin Revit modellerinde güvenli ve gerçek zamanlı şekilde iş birliği yapmasını sağlar. İş akışlarının basitleştirilmesi ve verinin BIM 360 platformunda merkezileştirilmesiyle ekipler projeleri daha hızlı teslim edebilir, daha fazla verimlilik elde edebilir, hataları azaltabilir ve paradan tasarruf edebilir. Ekiplerinizle hemen, ücretsiz deneyin.  

Ekipleriniz ile Revit modellerinde güvenle iş birliği yapın

BT maliyetini azaltmak, kullanıcı izinlerini yönetmek, model ilerlemesini görselleştirmek, iş birliği yaptığınız ancak Revit kullanıcısı olmayan kişilere erişimi artırmak ve daha fazlası için proje verilerini bulutta merkezileştirin. Yapı projelerinizi zamanında ve bütçenizi aşmadan teslim etmek için ekipleriniz arasında bağlantı kurun.

E-kitaplarımızı okuyun: Tasarımda iş birliği neden önemli?

 • Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektöründe iş birliğine yön veren dört trend


  BIM yatırımınızdan maksimum fayda elde etmek ister misiniz? Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörünü etkileyen bu dört trendi ve bunların size nasıl bir etkisi olacağını öğrenin.

 • Tasarımda sorunsuz iş birliği kâr marjlarını nasıl artırır?

  Tasarım ekiplerinizin bağlantılı hale gelmesinin kâr marjlarınızı iyileştirerek kaynaklarınız, çalışanlarınız ve zamanınızla daha fazlasını başarmanız konusunda yardımcı olabileceğine dair dokuz neden.

 • İş birliğine dayalı bir yaklaşım her proje teslim yöntemine yarar sağlar

  BIM 360 Design'ın ekipleriniz arasında nasıl bağlantı sağladığını ve onların teslim modeli ne olursa olsun projeleri daha hızlı teslim etmek için gerekli bilgileri edinmelerine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Müşterilerimizin BIM 360 Design ile ilgili söylediklerine göz atın

Bizim sözümüzle yetinmeyin. Müşterilerimizden bazılarının, BIM 360 Design'ın proje verimlilikleri üzerindeki etkisi hakkında söylediklerini okuyun. Örneğin: “BIM 360 Design'da iş birliği bize %20 oranında zaman tasarrufu ve %90 maliyet tasarrufu sağladı.”

Revit'te iş birliği yapma şeklinizi BIM 360 Design ile karşılaştırın

Bugün Revit'te nasıl iş birliği yapıyorsunuz? Bina içi sunucular için para ödüyor, e-posta ile büyük PDF'ler gönderiyor ya da revizyon bulutları arıyorsanız tüm bunlar için daha iyi bir yol var! BIM 360 Design, Revit modelleri için bir firma içinde ya da birden fazla firma arasında birden fazla disiplinde iş paylaşımı ve koordinasyon özellikleri sunan tek çözümdür. Birkaç çözümü karşılaştırarak kendiniz bakın. 

ok

Bize ulaşın

Size uygun çözümü bulmak için bir Autodesk satış uzmanıyla konuşun.

Bizi +90 850 390 7406 numaralı telefondan bugün arayın veya aşağıya tıklayarak bizim sizi aramamızı sağlayın!

Bu e-kitaba erişmek için lütfen aşağıdaki alanları doldurun.

Teşekkür Ederiz. 

Bu e-kitaba erişmek için lütfen aşağıdaki alanları doldurun.

Teşekkür Ederiz. 

Bu e-kitaba erişmek için lütfen aşağıdaki alanları doldurun.

Teşekkür Ederiz.