Revit'te Üretken Tasarımlar Elde Edin - Artık AEC Collection ile birlikte sunulur. Daha fazla bilgi

BIM İLE TASARLAYIN VE İNŞA EDİN

YAPI BİLGİSİ MODELLEME

Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) mimarlık, mühendislik ve inşaat (AEC) sektöründe dijital dönüşümün temelidir. Autodesk, BIM alanının lideri olarak işletmeler ve inşaat dünyası için daha iyi çalışma biçimleri ve daha iyi sonuçlar elde etmek amacıyla sektörle birlikte çalışır.

BIM nedir?

Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) inşa edilmiş bir varlık için bütüncül bir bilgi oluşturma ve yönetme sürecidir. Akıllı bir modele dayanan ve bir bulut platformuyla sağlanan BIM, bir varlığın planlama ve tasarımdan inşaat ve işletme aşamasına kadar uzanan yaşam döngüsü boyunca dijital gösterimini oluşturmak için yapılandırılmış ve birden fazla disiplinden elde edilmiş verileri bir araya getirir.

BIM, 12 önemli projede nasıl kullanıldı

Daha yakından inceleyin

2019 NBS Ulusal BIM Raporu'nda göre "BIM'i benimseyenlerin yaklaşık üçte ikisi, BIM'ı başarılı şekilde benimsediklerini düşünüyor." Daha fazla bilgi edinmek amacıyla müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmak için BIM iş akışlarını nasıl kullandığı konusunda ayrıntılı bir analiz gerçekleştirdik. Bu analizde AEC Mükemmellik Ödülleri'ne yakın zamanda gönderilen 500'den fazla projeyi gözden geçirdik.

Sektörünüze yönelik BIM yazılımları

BIM'in iş ve şirket süreçlerinizi optimize etmeye nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Mimarlık ve yapı mühendisliği

  Proje yaşam döngüsü boyunca daha iyi tasarım kararları alın, bina performansını geliştirin ve daha etkili iş birliği yapın.

 • Altyapı tasarımı

  Öngörülebilirliği, üretkenliği ve kârlılığı artırmak için akıllı ve birbirine bağlı iş akışlarını kullanın.

 • İnşaat

  Şantiyenizi dijital ortama aktarın ve proje bilgilerini, tasarımdan inşaat ve proje teslimatı aşamasına kadar birbirine bağlayın.

İlk BIM projenizde yardımcı olacak bir kılavuz

 • Yapı tasarımı

  BIM (yapı bilgi modellemesi) iş akışlarının sıradan görevleri nasıl otomatik hale getirdiğini ve yeni yaratıcılık düzeylerine çıkmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

 • Altyapı tasarımı

  Daha ölçeklenebilir ve sürdürülebilir inşaat altyapılarını planlama, tasarlama ve teslim etme süreçlerini çeşitli araçlarla geliştirin.

 • İnşaat

  Projenin inşa edilebilir olup olmadığını görsel olarak keşfedin, proje maliyetlerinizi daha etkin bir şekilde yönetin ve proje sonuçları hakkında daha gerçekçi tahminler yürütün.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}