• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

BIM İLE DAHA İYİ TASARIM YAPMA VE İNŞA ETME

Autodesk, BIM aracılığıyla Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat profesyonellerini daha iş birliğine dayalı, otomatik ve daha başarılı çalışma yollarına yönlendiriyor.

Resim Hassell tarafından sağlanmıştır

BIM nedir

Yapı Bilgisi Modelleme (BIM), mimarlık, mühendislik ve inşaat profesyonellerinin binaları ve altyapıları daha etkin şekilde planlamaları, tasarlamaları, inşa etmeleri ve yönetmelerine yönelik kavrayış ve araçları sağlayan akıllı bir 3B model tabanlı süreçtir.

Sektörünüze yönelik BIM

BIM'in işinizi ve şirket süreçlerinizi optimize etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Proje yaşam döngüsü boyunca daha iyi tasarım kararları alın, bina performansını geliştirin ve daha etkili iş birliği yapın.

Mekanik, elektrik ve tesisat tasarım kalitesini geliştirin ve proje teslim sürecini desteklemek üzere gerçek zamanlı iş birliği yapın.

Öngörülebilirliği, üretkenliği ve kazancınızı artırmak için akıllı ve birbirine bağlı iş akışlarını kullanın.

Proje yaşam döngüsü boyunca ve proje tesliminde, akıllı borular, yapılar ve süreçlerin tasarım ve inşasını daha etkili ve iş birliğine yönelik şekilde yönetin.

Şantiyenizi dijital ortama aktarın ve proje bilgilerini, tasarımdan yapım ve proje teslimi aşamasına kadar birbirine bağlayın.

Yapısal tasarımın ve detaylandırma yazılımının yeni işler elde etmenize nasıl yardımcı olacağını ve proje teslimini nasıl desteklediğini keşfedin.

BIM for your industry

Learn more about how BIM can help you optimize your work and company processes.

A guide to your first BIM project

Building design

Learn how BIM (building information modeling) workflows automate the ordinary and can help you unlock new levels of creativity.

Infrastructure design

Enhance planning, design, and delivery of more scalable and sustainable civil infrastructure with a full range of tools.

Construction

Visually explore project constructability, manage your project cost more effectively and better predict project outcomes.

Subscribe to our newsletter

Thank you for your interest.

Thank you for your interest.

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.

Subscribe to our newsletter

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.