Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

BIM: YAPI BILGISI MODELLEME

Autodesk, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) aracılığıyla mimarlık, mühendislik ve inşaat sektöründe çalışan profesyonelleri daha üretken, iş birliğine dayalı, otomatik ve daha başarılı çalışma yollarına yönlendiriyor.

Resim Hassell tarafından sağlanmıştır

BIM nedir?

Yapı Bilgi Modellemesi (BIM – Building Information Modeling), mimarlık, mühendislik ve inşaat profesyonellerinin binaları ve altyapıları daha etkin şekilde planlamaları, tasarlamaları, inşa etmeleri ve yönetmelerine yönelik kavrayış ve araçları sağlayan akıllı bir 3D model tabanlı süreçtir.

Sektörünüze yönelik BIM teknolojisi

BIM modelleme çözümlerinin işinizi ve şirket süreçlerinizi optimize etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Proje yaşam döngüsü boyunca daha iyi tasarım kararları alın, bina performansını geliştirin ve daha etkili iş birliği yapın.

Mekanik, elektrik ve tesisat tasarım kalitesini geliştirin ve proje teslim sürecini desteklemek üzere gerçek zamanlı iş birliği yapın.

Öngörülebilirliği, üretkenliği ve kazancınızı artırmak için BIM teknolojisinin sunduğu akıllı ve birbirine bağlı iş akışlarını kullanın.

Proje yaşam döngüsü boyunca ve proje tesliminde, akıllı borular, yapılar ve süreçlerin tasarım ve inşasını daha etkili ve iş birliğine yönelik şekilde yönetin. BIM yapı bilgi modellemesi çözümleriyle üretkenliğinizi maksimum seviyeye çıkarın.

Yapı Bilgi Modellemesi sayesinde şantiyenizi dijital ortama aktarın ve proje bilgilerini, tasarımdan yapım ve proje teslimi aşamasına kadar birbirine bağlayın.

Yapısal tasarımın ve detaylandırma yazılımının yeni işler elde etmenize nasıl yardımcı olacağını ve proje teslimini nasıl desteklediğini keşfedin.

BIM for your industry

Learn more about how BIM can help you optimize your work and company processes.

A guide to your first BIM project

Building design

Learn how BIM (building information modeling) workflows automate the ordinary and can help you unlock new levels of creativity.

Infrastructure design

Enhance planning, design, and delivery of more scalable and sustainable civil infrastructure with a full range of tools.

Construction

Visually explore project constructability, manage your project cost more effectively and better predict project outcomes.

Subscribe to our newsletter

Thank you for your interest.

Thank you for your interest.

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.

Subscribe to our newsletter

Sign up for our monthly newsletter and start getting the resources that will help transform your business.