Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

İÇ MEKAN TASARIMI İÇİN 3B GÖRÜNTÜLEME

Autodesk 3ds Max, profesyonel iç mekan tasarımcılarına ve tasarım stüdyolarına konseptlerini hayata geçirme gücü sağlayan, sektörde öncü 3B iç mekan görüntüleme araçları sunar.

Resim Binyan tarafından sağlanmıştır

Natura (1:58 dk.)

3B iç mekan görüntüleme nedir?

İster döşemeden tavana kadar özel renovasyonlar tasarlıyor isterse son dokunuşları yapıyor olun, 3B iç mekan görüntüleme teknolojisi müşterilerinizin her ayrıntıyı incelemesine ve nihai sonucu görselleştirmesine yardımcı olur. 3B görüntüleme yazılımı ile tasarımınızı müşterilerinize iletebilir, proje süresinden ve maliyetlerinden tasarruf sağlayabilecek gerçek zamanlı değişiklikleri daha hızlı yapabilirsiniz.

Video Binyan tarafından sağlanmıştır

3B iç mekan görüntülemenin avantajları

KENDİNİZE ÖZGÜ TARZINIZI OLUŞTURUN

3B görüntüleme, müşterilerle bağlantı kurmanız için size zengin bir palet sunar. Tanınmanızı ve kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak yüksek kaliteli bir portföy hazırlayın.

ZAMANINDA TESLİMAT

Müşterilerle yapılan zaman alıcı yinelemeleri azaltın. 3B iç mekan görüntüleme, tasarımınızı değiştirmenizi ve ince ayrıntılı sonuçlarla zamanında teslim etmenizi sağlar.

MÜŞTERİLERİNİZİ ETKİLEYİN

Sanatsal tasarımları gerçekçi şekilde sergileyin. 3B görüntüleme, planladıklarını birinci sınıf bir deneyimde sunarak müşterilerin güvenini artırır.

İç mekan görüntüleme için 3ds Max'in avantajları

YÜKSEK ETKİLEŞİMLİ MODELLEME

İstediğiniz alanı yaratmak, uyumunu doğrulamak ve ölçeğini görselleştirmek için 3ds Max yazılımının güçlü, esnek modelleme araç setini kullanın. İnanılmaz gerçekçi sanal turlar oluşturun ve yerinde tasarım kararları alın.

FOTOĞRAF GERÇEKLİĞİNDE KONSEPTLER

3ds Max tasarımcılar için geliştirilmiştir ve müşterilerinizi heyecanlandıracak sonuçlar sağlar. Size hızlı, birinci sınıf sonuçlar sunan görüntüleme gücüyle konseptlerinizi özgürce yineleyin, ayrıntılı şekilde görüntüleyin ve satın.

HER DETAYI GÜZELLEŞTİRİN

Sanatsal tasarımları gerçekçi şekilde sergileyin. 3B görüntüleme, (İngilizce) planladıklarını birinci sınıf bir deneyimde sunarak müşterilerin güvenini artırır.

3b mimari görselleştirme için autodesk 3ds max

3ds Max'i deneyin

3ds Max, güçlü 3B özelliklerini tasarım profesyoneli olan sizin elinizin altına getirir. Ayrıntılı ortamlar, nesneler ve süslemelerle vizyonunuzu geliştirin, paylaşın ve satın. 3ds Max'in sizin için yapabileceklerini keşfedin.

Resim Osama Aly tarafından sağlanmıştır

3B görüntülemenin nasıl kullanıldığını görün

mario crivelli'nin iç mekan tasarımı

MARIO CRIVELLI

Şeytan ayrıntıda gizlidir

2019'un Şubat ayında Ayın Sanatçısı olan, İstanbul, Türkiye de yaşayan Serkan Çelik'in iç mekan görüntülemeyle oluşturduğu büyüleyici 3B görüntü.

Resim Mario Crivelli tarafından sağlanmıştır

valentin studio tarafından yapılan oturma odası mimari görselleştirmesi

VALENTIN STUDIO

Tanıtım videosu

Lüks gayrimenkul alanında uzmanlaşmış bir 3B mimari görselleştirme stüdyosu olan Valentin Studio'nun inanılmaz tanıtım videosunu izleyin.

Resim Valentin Studio tarafından sağlanmıştır

mor ağırlıklı iç mekan tasarımı

OSAMA ALY

Mor sağanağı

Kadife, altın ve ışıltılı camlar. Aydınlatma, renk ve dokuların, tasarımlarınızın havasını nasıl değiştirebileceğini görün.

Resim Osama Aly tarafından sağlanmıştır