• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

3B Animasyon

Ratchet & Clank Resim Sony Interactive Entertainment & Insomniac Games tarafından sağlanmıştır.

3 year Subscription Special Offer -

Save 10% on Industry Collections, AutoCAD, 3ds Max, Inventor, LT Family and more.

Buy now

Termos e condições*

/* Dynamic promo bar */

Bu promosyon AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, Revit LT Suite ve AutoCAD için satın alınan satın alınan 1 yıllık veya 21.05.2019 ile 24.05.2019 tarihleri arasında Autodesk'in Orta Doğu ve Afrika'daki çevrimiçi mağazalarından satın alınan 3 yıllık yeni ticari aboneliklerde %20 indirim sunar (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr).

Diğer teklifler: Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları'nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

Yükseltme teklifi (Kalıcı lisans seri numarası takası):

Müşteriler, dönem süresi 1 yıl veya 3 yıl olan tek ya da çoklu kullanıcı erişimi sunan uygun abonelikleri satın aldıklarında ve 2014-2019 yılları sürüm yıllarına ait etkin bir bakım anlaşması bulunmayan kalıcı lisansların uygun seri numaralarını ve ilişkili tüm lisanslarını takas ettiklerinde, sektörel çözüm paketleri veya çoğu bireysel ürün için Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %20 tasarruf edebilir. Bu promosyon için, takas edilen ilgili her kalıcı sözleşmeye ilişkin geçerli ve uygun bir seri numarası sunulmalıdır. Uygun LT ailesi ürünleri, tek kullanıcı erişimli sektörel çözüm paketleri dahil olmak üzere dönem süresi bir veya üç yıl olan uygun Autodesk yazılımı abonelikleriyle takas edilebilir. Müşteri takas edilen bu kalıcı lisansları kullanmayı bırakmayı kabul eder. Teklif, ABD ve Kanada'da 7 Mayıs 2019'dan itibaren geçerlidir ve diğer promosyonlarla birleştirilemez. Yeniler, yükseltmeler, geçişler ve eğitimden ticariye aktarımlar dahil olmak üzere eğitim lisansları için geçerli değildir. Eksiksiz ürün listeleri, ayrıntılar ve kısıtlamalar için www.autodesk.com.tr/campaigns/global-promotion/terms-and-conditions adresini ziyaret edin.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD, AutoCAD LT, Maya, Maya LT, 3ds Max, Civil 3D, Inventor, Revit ve Revit LT; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2019 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

3B animasyon yazılımı

Oyun (İngilizce), film, televizyon (İngilizce) ve reklamcılık sektöründeki önde gelen birçok şirket, etkileyici dijital içerikler oluşturmak için Autodesk 3B animasyon yazılımına güveniyor. Autodesk, hızla yükselen tüketici beklentileri, sıkışık teslim tarihleri ve azalan bütçelerle tanımlanan günümüz şartlarında aşağıdakiler için modern bir üretim hattı oluşturmanıza yardımcı olabilir:

Profesyonel animasyon araçları

Entegre iş akışları ve hızlı veri alışverişine ek olarak üretkenlik ve performans geliştirmeleri sunan yazılımımız, en zorlu son teslim tarihlerini bile karşılamanıza yardımcı olabilir. Autodesk 3B animasyon yazılımını şunlar için kullanabilirsiniz:

  • Şekillendirme ve doku boyama
  • 3B modelleme ve animasyon
  • Simülasyon ve efektler
  • Gerçekçi ve stilize görüntüleme

Öne çıkan 3B animasyon yazılımı

Maya 3D animation, modeling, simulation, and rendering software

Maya
Maya yazılımı, genişletilebilir bir üretim platformunda 3B modelleme, animasyon, simülasyon ve görüntüleme araçları sunar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

Maya LT 3D game development software

Maya LT
Maya LT 3B oyun geliştirme yazılımı, profesyonel bağımsız oyun geliştiricileri için uygun bir fiyata yaratıcı araçlar sunar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

3ds Max 3D modeling, animation, and rendering software

3ds Max
3ds Max yazılımı, kullanıma hazır verimlilik için entegre modelleme, animasyon ve görüntüleme araçları sunar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

m&e-collections-logo-80x50

Medya ve Eğlence Çözüm Paketi
Medya ve Eğlence Çözüm Paketi, animasyoncular, modelleyiciler ve görsel efekt sanatçıları için kapsamlı yaratıcı araçlar sunar.
Abone olun veya daha fazla bilgi edinin

MotionBuilder 3D character animation software

MotionBuilder (İngilizce)
Bu 3B karakter animasyon yazılımı ile yüksek hacimli animasyonlar, ön görselleştirmeler ve sanal filmler oluşturun.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

FBX data exchange technology

FBX (İngilizce)
FBX veri alışverişi teknolojisi ile dosyaları platformlar arasında ve birçok Autodesk 3B animasyon aracı arasında aktarın.
Ücretsiz indirin

Mudbox 3D digital sculpting and texture painting software

Mudbox
Sezgisel Mudbox 3B dijital şekillendirme ve doku boyama yazılımı ile üretime hazır 3B varlıklar oluşturun.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

Öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz yazılım

Autodesk yazılımını öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Dünyanın en iyi profesyonelleri ile aynı 3B animasyon yazılımını kullanın.
 


Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz yazılım

Tasarım yoluyla olumlu etki yaratmaya çalışan bir kâr amacı gütmeyen kuruluş veya girişimci misiniz? Teknolojik Etki Programımız hakkında daha fazla bilgi edinerek ücretsiz tasarım ve mühendislik yazılımlarından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenin.
 

Diğer 3B animasyon kaynakları

Indie Game Maker (İngilizce)
Bağımsız oyun geliştirme dünyasına adım atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İlham alın, toplulukla bağlantı kurun ve ihtiyaç duyduğunuz araçlara erişin.

AREA
Hayat dolu topluluğumuzdaki diğer sanatçılar ve uzmanlarla etkileşimde bulunun.

Autodesk University MasterClasses
İpuçları alın ve uzman 3B sanatçılarından bilgi edinin.