• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

2B'den 3B'ye Geçiş

2B'den 3B'ye Geçiş

2B fikir ve tasarımlarınızı Autodesk® yazılımı ile 3B dijital modellere dönüştürün. Autodesk yazılımı sadece en karmaşık fikirlerinizi dijital olarak tasarlamanıza, görselleştirmenize ve simüle etmenize olanak tanımakla kalmaz, ayrıca 2B'den 3B tasarım ve mühendislik süreçlerine geçişi kolaylaştırır. Bu şekilde tasarımcılar konseptlerine hız kazandırabilir ve proje ve ürünlerini sanal olarak görselleştirerek pahalı fiziksel modellere olan ihtiyacı azaltıp yenilikçi ürünlerin pazarlanmasını hızlandırabilir.

Autodesk yazılımı sayesinde tüm tasarım verilerini içeren tek bir 3B model, ürün geliştirme süreci ilerledikçe farklı disiplinlerden tasarımcı ve mühendis ekipleri tarafından paylaşılarak şunları destekleyebilir:

  • Tutarlılık
  • İletişim
  • Hata azaltımı
  • Geliştirilmiş tasarım süreci

Autodesk 3B tasarım ve modelleme yazılımı çözümleri, çeşitli sektörlerden profesyonellerin fikirlerini dijital olarak oluşturmalarını sağlayarak tasarım sürecinin verimliliğini ve üretkenliğini artırır. Tasarımları gerçek dünya koşullarında akıllı ve güncelleştirilebilir tek bir 3B modelinde görselleştirebilmek ve test edebilmek, fiziksel model oluşturma veya inşaata başlama maliyetlerini ödemeden önce eksiksiz projelerin ve ürünlerin keşfedilmesine olanak tanır.

Autodesk 3B tasarım ve modelleme yazılımı; mimar, mühendis ve tasarımcılardan görsel efekt sanatçıları, oyun geliştiricileri ve 3B animasyoncularına birçok tasarım uzmanının, tasarımları 2B'den 3B'ye taşımasına ve fikirleri konseptlerden gerçekçi simülasyonlara ve hatasız üretim planlarına dönüştürmesine yardımcı olur.

Öne çıkan 2B'den 3B'ye geçiş yazılımları

Inventor software

Inventor (İngilizce)
Autodesk Inventor yazılımı, ürünlerinizi tasarlamanıza, görüntülemenize ve simüle etmenize olanak tanıyarak sizi 3B'den Sayısal Modelleme'ye taşır.
Abone olun (İngilizce) veya ücretsiz deneyin (İngilizce)

AutoCAD software

AutoCAD
Etrafınızdaki dünyayı dünyanın önde gelen 2B ve 3B tasarım platformlarından biri olan AutoCAD yazılımının güçlü ve esnek özellikleriyle tasarlayın ve biçimlendirin.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

AutoCAD Inventor LT suite

AutoCAD Inventor LT Suite
AutoCAD Inventor LT Suite, 3B mekanik CAD’i 2B iş akışlarınıza katmak için uygun maliyetli bir yol sağlar.
Abone olun veya ücretsiz deneyin

123D app

123D
Autodesk 123D, içerik ve imalat hizmetleri ile entegre olan ücretsiz 3B modelleme tasarım yazılımıdır.

Öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz yazılım

Autodesk yazılımını öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Dünyanın en iyi profesyonelleri ile aynı 2B'den 3B'ye geçiş yazılımını kullanın.
 


Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz yazılım

Tasarım yoluyla olumlu etki yaratmaya çalışan bir kâr amacı gütmeyen kuruluş veya girişimci misiniz? Teknolojik Etki Programımız hakkında daha fazla bilgi edinerek ücretsiz tasarım ve mühendislik yazılımlarından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenin.