• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

2B çizim ve taslak çizim

Autodesk'in 2B taslak çizme, 2B tasarım ve 2B çizim yazılımı mevcuttur. En popüler 2B yazılımımız AutoCAD LT'de sezgisel kullanıcı arabirimi, iş birliği ve belgeleme araçları, web uygulaması ve mobil uygulama ve daha birçok özellik bulunur.

Promo Data: COVID-19
Promo Data: Fusion subscribe

2B taslak çizim ve çizim nedir?

2B taslak çizim ve çizim, teknik çizimleri (İngilizce) oluşturma ve düzenleme ve tasarımlara not ekleme sürecidir. Teknik ressamlar bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımını kat planları, yapı izni çizimleri, yapı denetim planları ve yapı peyzaj düzenlemeleri (İngilizce) geliştirmek için kullanır.

2B taslak çizim için CAD yazılımı, stencil ve teknik çizim araçlarını kullanmadan daha hızlı ve daha hassas tasarımların taslağını çizmek için kullanılabilir. 2B CAD yazılımı, ayrıca, kullanıcıların çizimleri belgelemesine ve bunlara metin, boyut, lider ve tablolarla not eklemesine izin verir.

Önerilen 2B taslak çizim ve çizim yazılımı

AutoCAD LT 2B CAD yazılımı, daha hızlı ve daha hassas taslak çiziminde kullanımı kolay bir araca ihtiyaç duyan tasarımcı ve teknik ressamlar için mükemmel çözümdür.

AutoCAD LT'yle 2B taslam çizmeye başlayın

AutoCAD LT kullanmaya şimdi başlayın

Bu kılavuz ve makalelerle AutoCAD LT hakkında genel bilgi edinin.

Dinamik bloklar hakkında bilgi edinin

AutoCAD LT'nin en güçlü özelliklerinden biri olan dinamik blokları kullanarak daha üretken olun.

AutoCAD LT kullanıcı arayüzünde gezintiye çıkın

AutoCAD LT kullanıcı arayüzündeki temel araçların demosunu izleyin.

CAD çevrimiçi görüntüleyici

DWG™, DWF™ ve DXF™ dosyalarını ücretsiz olarak görüntüleyin. Dosyaları tarayıcınızda yüklemek ve görüntülemek için Autodesk çevrimiçi görüntüleyiciyi kullanın veya indirilebilir bir görüntüleyici seçin.

Tasarımcılar için çizim: SketchBook

SketchBook, kreatif profesyonellere yönelik bir çizim uygulamasıdır. Nerede olursanız olun istediğiniz cihazda dijital çizimler yapın.

2B taslak çizim ve çizim kaynakları

Bu eğitici videolar, kılavuzlar, ipuçları ve püf noktalarıyla 2B taslak çizimi ve çizime başlayın.