• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Autodesk Yetkili İş Ortağı Seviyeleri

Autodesk Yetkili İş Ortağı Seviyeleri

Autodesk Yetkili İş Ortağı Programı, iş ortaklarımızı ürün ve çözüm uzmanlığı, hizmet kapasitesi ve genel müşteri memnuniyeti değerlendirmesini temel alarak onaylamaktadır.

Autodesk Yetkili İş Ortağı Programı; Platin, Altın, Gümüş ve Bronz seviyelerini içermektedir. Bu farklı seviyeler; teknik uzmanlık, satış kapasitesi, müşteri memnuniyeti ve iş yatırımı derinliğini yansıtır. Gümüş, Altın ve Platin iş ortakları bu seviyelere, sattıkları ürün grubu veya temsil ettikleri uzmanlık alanları ile ilgili zorlu eğitim ve sertifikasyon süreçlerinden geçerek ulaşırlar.

Autodesk Yetkili İş Ortakları birbirlerinden, uzmanlık alanları ile farklılaşırlar.

Uzmanlıklar hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

 

Autodesk Platin İş Ortağı seviyesi; danışmanlık ve geliştirme hizmetlerine yapılan yatırımın yüksek olduğunu ifade eder. Bu iş ortakları aynı zamanda en yüksek oranda çözüm uzmanlığı, hizmet, destek ve müşteri memnuniyeti sunmuşlardır.

Bir Platin İş Ortağı bulmak için, arama sonuçlarınızda Platin İş Ortağı işaretini arayın.

 

Autodesk Altın İş Ortağı seviyesi, bu iş ortaklarının Autodesk yazılım çözümlerini eksiksiz sunabildiklerini ifade eder. Altın İş Ortakları belirli endüstriler, çözümler, destek, eğitim, uygulama ve danışmanlık hizmetleri konusunda teknik uzmanlığa sahiptir.

Bir Altın İş Ortağı bulmak için, arama sonuçlarınızda Altın İş Ortağı işaretini arayın.

 

Autodesk Gümüş İş Ortağı seviyesi, iş ortağının Autodesk’in endüstri uzmanlığı, sertifikalı personel, müşteri hizmetleri ve ürün bilgisi konusundaki yüksek standartlarını karşıladığı anlamına gelmektedir.

Bir Gümüş İş Ortağı bulmak için, arama sonuçlarınızda Gümüş İş Ortağı işaretini arayın.

 

Diğer iş ortakları seviyeleri gibi, Autodesk Bronz İş Ortağı seviyesi de Autodesk ürün gereksinimlerinize tam olarak cevap verebilir. Bronz İş Ortakları, öncelikle AutoCAD ve diğer AutoCAD ailesi çözümlerine odaklanır.