Subheadline

AUTODESK YAZILIMI YENİLEME

Yenilediğinizde özel fiyatlardan yararlanın ve harika bir tutar karşılığında bir sektörel çözüm paketine geçiş yapabilme dahil olmak üzere seçenekleriniz hakkında bilgi edinin.

Yenilediğinizde %10 indirimden yararlanın

Sadık müşterimiz olan size minnettarlığımızı göstermek için, aboneliğiniz sona ermeden önce yenileme yaptığınızda, yeni bir abonelik için ödeyeceğinizden genelde %10 daha az olan özel yenileme fiyatından yararlanma fırsatı sunuyoruz.1

Nasıl daha da çok tasarruf edebilirsiniz?

Yenileme sırasında, cebinizde daha fazla para kalmasına yardımcı olabilecek seçenekleri kaçırmayın.

3 yıllık abone olun ve tasarruf edin

Yenilediğinizde veya 3 yıllık yeni bir aboneliğe geçtiğinizde ek indirimlerden faydalanın. Bunu yaparak yazılımınıza 3 yıl boyunca endişe duymadan erişebilir, operasyon verimliliğini artırabilir ve öngörülebilir bir yazılım bütçesine sahip olabilirsiniz.2

Çözüm Paketleriyle daha fazla değer elde edin

Bir çözüm paketini yenileyerek ya da çözüm paketlerinden birine geçiş yaparak sektörünüze yönelik en güçlü yazılımlarımızı büyük tasarruflarla tek bir pakette edinin.

 • Architecture, Engineering & Construction Collection

  Tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler için güçlü BIM ve CAD araçları. Revit, AutoCAD, Civil 3D ve daha fazlasını içerir.

 • Product Design & Manufacturing Collection

  Inventor, AutoCAD, Fusion 360 ve daha fazlası ile ürün geliştirme ve imalat planlama için profesyonel sınıf araçlar edinin.

 • Media & Entertainment Collection

  Stüdyonuzun görüntü işleme ve simülasyon olanaklarını artırın, aynı zamanda sanatçılarınıza güçlü modelleme ve animasyon araçlarını sağlayın.

Yenileme yaparken planınızı yükseltin

Şimdi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olabilecek tekliflerden yararlanma zamanı.

Çok kullanıcılı bir aboneliğiniz mi var?

Çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelikler 7 Ağustos 2022'de tamamen kullanımdan kaldırılacaktır. Sınırlı süre için geçerli olan, bugün ödediğinizle tutarlı bir fiyata iki adlandırılmış kullanıcı aboneliği için çok kullanıcılı bir aboneliği takas edeceğiniz "1 karşılığında 2" teklifini kaçırmayın.3

Premium deneyimini keşfedin

Premium planlar, 50 ya da daha fazla yazılım aboneliğini yöneten işletmelerin aşağıdaki avantajlarla daha verimli faaliyet göstermesine yardımcı olabilir:

 • Çoklu oturum açma

  Yalnızca bir kez oturum açarak tüm Autodesk yazılımlarında ek güvenlikten yararlanın.

 • 7x24 canlı destek

  Gece ve hafta sonu dahil olmak üzere her zaman canlı destek.

 • Ayrıntılı kullanım raporları

  Eğilimlere ilişkin bilgi edinmek için ayrıntılı kullanıcı raporlarını görüntüleyin ve dışa aktarın.

Abonelikleriniz için tek bir yenileme tarihine sahip olun

Hayatınızı kolaylaştırın. Aboneliklerinizin yenileme tarihlerinin aynı olmasını sağlayarak zamandan tasarruf edin, bütçe yönetimini iyileştirin ve operasyonel maliyetleri azaltın. Uygun olup olmadığınızı görmek için iş ortağınız ya da satış temsilcinizle görüşün.

Ek kullanıcılar için lisanslara mı ihtiyacınız var?

Mevcut yenileme tarihinizle otomatik olarak uyumlu hale getirilmeleri için yenileme sırasında aboneliğinize yazılım lisansları ekleyin.

Aboneliğinizi nasıl yenileyebilirsiniz?

Yenileme işlemi, aboneliğinizi nasıl satın aldığınıza göre değişir

Otomatik yenilemeyi kapatmadığınız sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Autodesk Account hesabınızda oturum açıp yenilemek istediğiniz ürünü seçin ve otomatik yenileme özelliğinin açık ve ödeme yönteminin doğru olduğundan emin olun.

Oturum aç

Bu abonelikler otomatik yenilenmediğinden, süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize hatırlatma e-postaları gönderilecektir. /p>

Yenileme zamanında; lisans ekleme, abonelik için aynı faturalandırma tarihini belirleme, Premium plana yükseltme veya bir sektörel çözüm paketine geçme dahil olmak üzere seçenekleriniz hakkında satış temsilcinizle görüşün.

Yenilemek için satış temsilcinizle irtibata geçin ya da biz sizinle irtibata geçelim.

Süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize yenileme hatırlatma e-postaları gönderilecektir.

Yenileme zamanında; lisans ekleme, abonelik için aynı faturalandırma tarihini belirleme, Premium plana yükseltme veya bir sektörel çözüm paketine geçme dahil olmak üzere seçenekleriniz hakkında iş ortağınızla görüşün.

Yenileme için yenileme bildiriminizde bahsedilen iş ortağınızla irtibata geçin ya daAutodesk İş Ortağı Bulma aracını kullanın.

Süresi sona ermiş abonelikler yeniden etkinleştirilemez ya da yeniden başlatılamaz. Yazılımı kullanmak için yeni bir abonelik satın almalısınız. Çoğu durumda, süresi dolan yazılımınızı başlatarak yeni bir abonelik satın alma seçeneklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun başka bir yolu da yeni aboneliğinizi doğrudanAutodesk'ten ya da bir Autodesk İş Ortağı'ndan satın almaktır.

Promosyonlar, indirimler ve özel tekliflere göz atın

Yenileme hakkında sorularınız veya yardıma ihtiyacınız mı var?

Bir Autodesk yenileme uzmanının sizinle iletişime geçmesi için formu doldurmanız yeterlidir.

wp-form-before: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Teşekkür ederiz! Sorularınızı yanıtlamak ve bütçenize, işinize ve projelerinize en uygun yenileme seçeneğinde karar kılmanıza yardımcı olmak için bir Autodesk yenileme uzmanı sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}