Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Bakım anlaşması seçenekleri

Autodesk, bakım anlaşmasını 7 Mayıs 2021'de kullanımdan kaldıracaktır. İndirimli bir fiyata aboneliğe geçiş için yenileme sırasında takas tekliflerinden yararlanın:

Abonelik avantajları

Autodesk aboneleri; daha geniş erişim, esnek kontrol ve gelişmiş bakış açıları sağlayan araçlar dahil birçok avantajdan yararlanır.

Daha geniş erişim

İhtiyaçlarınıza uygun araçlar, teknolojiler ve hizmetlerdeki yeniliklere hem şimdi hem de gelecekte kapsamlı erişim elde edin.

Esnek denetim

Doğru ürün ve güncellemelere ekibinizin ihtiyaç duyduğu anda erişim sağlayarak kullanıcıları ve maliyetleri daha iyi şekilde yönetin.

Değerli bakış açıları

Kullanımı kolay raporlama araçları; ürün kullanımınızı, harcamalarınızı, verimliliğinizi ve gelecek ihtiyaçlarınızı değerlendirerek analiz etmenize yardımcı olur.

Bakım anlaşması kapsamındaki lisanslarınızı takas ederek tasarruf edin

Sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir fiyata abonelik satın alın ve bakım anlaşması fiyatına 7 Ağustos 2020'den itibaren uygulanacak %20 zamdan kaçının.1

Bağımsız bakım anlaşması

Bir abonelik için bakım anlaşması kapsamındaki bir lisansı takas edin.

Ağ bakım anlaşması

"1 karşılığında 2" teklifinden yararlanın ve takas ettiğiniz her ağ bakım anlaşması lisansı için 2 adlandırılmış kullanıcı aboneliği alın.

Design & Creation Suite ürünlerine mi sahipsiniz?

Suite ürünleri artık yenilenmeye uygun değildir. Daha fazla araca erişim için benzer fiyata bir sektörel çözüm paketine geçiş yapın.

Architecture, Engineering & Construction Collection

Tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler için güçlü BIM ve CAD araçları. Revit, AutoCAD, Civil 3D ve daha fazlasını içerir.

Product Design & Manufacturing Collection

Inventor, AutoCAD, Fusion 360 ve daha fazlası ile ürün geliştirme ve imalat planlama için profesyonel sınıf araçlar edinin.

Media & Entertainment
Collection

Stüdyonuzun görüntü işleme ve simülasyon olanaklarını artırın, aynı zamanda sanatçılarınıza güçlü modelleme ve animasyon araçlarını sağlayın.

Sıkça sorulan sorular (SSS)

Bakım anlaşması hakkında en sık sorulan bazı soruların yanıtlarını inceleyin.

Bakım anlaşmamın süresi sona ererse ne olacak?

Bakım anlaşmanızın süresinin sona ermesini beklerseniz, kalıcı lisansınızı yine de kullanabilirsiniz. Ancak en son yazılıma erişim, teknik destek ve önceki sürümü kullanım hakları gibi bakım anlaşması avantajlarından artık yararlanamazsınız.

Bakım anlaşması kapsamındaki lisanslarımı takas ettikten sonra abonelik fiyatım artacak mı?

Bakım anlaşması takas tekliflerinden yararlandığınızda, bakım anlaşması yenileme fiyatından daha düşük ve yeni abonelik maliyetinin çok altında olan indirimli özel fiyattan yenilemeye devam edebileceksiniz. Özel yenileme fiyatlarını netleştirmek amacıyla fiyatlandırma kılavuzumuzu 2028'e uzattık.

Yenilemeye devam ettiğiniz sürece, 2021, 2023, 2025 ve 2027'de yenileme için tavsiye edilen özel perakende satış fiyatı en fazla %5 artacaktır. 2022, 2024, 2026 ve 2028 yıllarında tavsiye edilen yenileme perakende satış fiyatında değişiklik olmayacaktır.2

Aboneliğe geçiş yaptıktan sonra da dosya ve verilerime erişebilecek miyim?

Bakım anlaşması kapsamındaki ürünler kullanılarak oluşturulmuş tüm dosya ve verileri aboneliğe geçiş yaptıktan sonra da kullanabileceksiniz.

Aboneliğe geçiş yaparsam bu, uygulama ve verilerimin bulutta saklanacağı anlamına mı gelir?

Abonelik kapsamındaki masaüstü yazılım uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanmaya devam eder. Bulut hizmeti uygulamaları bulutta çalıştırılır. Verilerinizin bulutta mı yoksa yerel makinenizde mi depolanacağına siz karar verirsiniz.

Aboneliğe geçiş yaparsam internet bağlantısına ihtiyacım olacak mı?

Aboneliğinizin 30 günde bir doğrulanabilmesi için ara sıra internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Bakım anlaşmamı hâlâ yenileyebilir miyim?

Bakım anlaşmasını tamamen kullanımdan kaldıracağımız ve sonrasında artık yenileme yapamayacağınız 6 Mayıs 2021 tarihine kadar bakım anlaşmanızı yenileyebilirsiniz. Ayrıca, bakım anlaşmasını yenileme fiyatları 7 Ağustos 2020'den itibaren %20 artacaktır.

Bakım anlaşması seçenekleriniz konusunda hâlâ sorularınız mı var?

Formu doldurun ve bir Autodesk yenileme temsilcisi sizinle iletişime geçsin.

Teşekkür ederiz! Sorularınızı yanıtlamak ve bütçenize, işinize ve projelerinize en uygun yenileme seçeneğinde karar kılmanıza yardımcı olmak için bir Autodesk yenileme uzmanı sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.