• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AUTODESK YAZILIMI YENİLEME

Harika bir fiyat karşılığında bir sektörel çözüm paketine ya da özel araç setlerini içeren AutoCAD 2020'ye geçiş imkanı da dahil olmak üzere, yenileme zamanında faydalanabileceğiniz seçeneklere göz atın.

tamam

[YENİ] 3 yıllık aboneliklerde %10 tasarruf edin.

tamam

Yenileme zamanı gelince ürününüzü yükseltin ya da aboneliğe geçin

Çözüm paketine yükseltin

Ürününüzü çözüm paketine yükselterek kendi sektörünüz için en güçlü yazılım ve hizmetlerimizi mükemmel bir fiyatla tek bir pakette edinin.

Sektöre özel araç setlerine sahip bir AutoCAD aboneliğine geçin

AutoCAD'i veya AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical ya da AutoCAD Architecture gibi AutoCAD'in birçok ürününden birini kullanıyorsanız artık tek bir abonelikle birden fazla AutoCAD ürününe erişebilirsiniz. Kapsamı artırılmış araç setleri sadece yeni AutoCAD abonelerinin kullanımına açıktır.

Aboneliğinizi 3 yılda bir yenileyerek %10 tasarruf edin ve 3 yıllık yeni bir aboneliğe sahip olun

Çok yıllık aboneliğiniz varsa, yenilemeler üç yılda bir otomatik olarak gerçekleşeceğinden endişe duymanıza gerek kalmadan yazılımınıza erişebilir; iyileştirilmiş işlemsel verimlilik özellikleri, öngörülebilir yazılım bütçesi ve ek maliyet tasarrufları gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Yazılım ihtiyaçlarınız mı değişti?

Mevcut aboneliğinizin süresi dolduğunda ihtiyacınıza uygun Autodesk ürününe abone olarak yeni ya da daha kapsamlı özellikler edinebilirsiniz. Bakım anlaşması kapsamında bir kalıcı lisansınız (eski adıyla bakım aboneliği) varsa aboneliğe geçişe özel teklifimizi görüntüleyin.

Bakım anlaşmanız için yenileme seçenekleri

Bakım anlaşması yenileme teklifleri 7 Mayıs 2021'e kadar sunulacaktır. Bir sonraki yenileme zamanınız geldiğinde, önemli ölçüde bir indirimle aboneliğe geçmeyi ya da bakım anlaşmanızı son defa bir yıllığına yenilemeyi seçebilirsiniz.

 • Aboneliğe geçme

  İndirimli fiyatla aboneliğe geçiş için özel teklifimizden yararlanın ve indirimli fiyattan yenilemeye devam edin (2028'e* kadar 2 yılda bir en fazla %5 artış olacaktır).

  Bu teklifle aynı ürünün ya da uygun bir alternatifin aboneliğine geçebilir, aboneliğinizi bir sektörel çözüm paketine yükseltebilir ya da mimarlık, elektrik ve makine tasarımına yönelik özel araç setlerine sahip AutoCAD 2019'a geçebilirsiniz.

 • Bakım anlaşmanızı nasıl yenileyebilirsiniz?

  Autodesk İş Ortağı'ndan satın aldıysanız:

  İş ortağınızla irtibata geçin (iş ortağı bulun).

  Doğrudan bir Autodesk satış temsilcisinden satın aldıysanız:

  Autodesk satış temsilcinizle irtibata geçin ya da biz sizinle irtibata geçelim.

  Autodesk'ten çevrimiçi olarak satın aldıysanız:

  Autodesk Account'unuzda oturum açarak yenileyin.

  OTURUM AÇ

Aboneliğinizi nasıl yenileyebilirsiniz?

Yazılım aboneliği yenileme, aboneliğinizi nasıl satın aldığınıza ve hangi ödeme yöntemini kullandığınıza göre değişiklik gösterir.

 • Autodesk'ten kredi kartı veya PayPal ile çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlerde

  Autodesk Account'unuzda oturum açarak ürününüzü seçip yenileme işlemini yönetebilirsiniz. Otomatik yenileme özelliğinin açık ve ödeme yönteminin güncel olduğundan emin olun. Adım adım talimatları öğrenmek istiyorsanız veya sayfa sizde farklı görüntüleniyorsa lütfen buraya tıklayın.

  OTURUM AÇ

  Daha fazla bilgi

  Bunları biliyor muydunuz?

  • Lisans sayısını değiştirebilirsiniz: Bu işlemi her zaman yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi
  • Faturalarınızı basitleştirebilirsiniz: Farklı ürünlerinizde aynı dönem uzunluğu ve ödeme yöntemini kullanarak fatura tarihlerinizi uyumlu hale getirebilirsiniz. Daha fazla bilgi
 • Autodesk'ten kredi kartı dışında bir ödeme yöntemiyle çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlerde

  Bu tür abonelikler otomatik yenilenemediğinden, aboneliğin süresi dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize yenilemeyi hatırlatmaya yönelik e-postalar gönderilecektir.

 • Bir Autodesk satış temsilcisinden satın aldığınız ürünlerde

  Bu abonelikler otomatik yenilenmediğinden, süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize hatırlatma e-postaları gönderilecektir.

  Yenileme zamanı gelince satış temsilcinizle konuşarak lisans sayısını değiştirme, çoklu aboneliklerde fatura tarihlerini uyumlu hale getirme ya da yazılımınızı yükseltmeye yönelik seçenekleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aboneliğinizi bir sektörel çözüm paketine ya da özel araç setlerini içeren yeni AutoCAD'e yükseltebilirsiniz.

  Yenilemek için satış temsilcinizle irtibata geçin ya da biz sizinle irtibata geçelim.

 • Autodesk İş Ortağı'ndan satın aldığınız ürünlerde

  Bu abonelikler otomatik yenilenmediğinden, süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize hatırlatma e-postaları gönderilecektir.

  Yenileme zamanı gelince satış temsilcinizle konuşarak lisans sayısını değiştirme, çoklu aboneliklerde fatura tarihlerini uyumlu hale getirme ya da yazılımınızı yükseltmeye yönelik seçenekleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aboneliğinizi bir sektörel çözüm paketine ya da özel araç setlerini içeren yeni AutoCAD'e yükseltebilirsiniz.

  Yenileme için yenileme bildiriminizde bahsedilen iş ortağınızla irtibata geçin ya da Autodesk İş Ortağı Bulma aracını kullanın.

 • Peki ya aboneliğiniz çoktan sona erdiyse?

  Süresi dolan abonelikler tekrar aktive edilemez veya yeniden başlatılamaz. Yazılımı kullanmak için yeni bir abonelik satın alın. Çoğu durumda, süresi dolan yazılımınızı başlatarak yeni bir abonelik satın alma seçeneklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun başka bir yolu da yeni aboneliğinizi Autodesk'in çevrimiçi mağazasından ya da yetkili bir Autodesk İş Ortağı'ndan satın almaktır.

 • Aboneliğinizde ek %10 indirimden yararlanmak istiyorsanız

  Aboneliği 3 yıllık olarak yenilemek mi istiyorsunuz?
  Neden olmasın? Yenilediğiniz anda indirimden otomatik olarak yararlanacaksınız.

  3 yıllık bir aboneliğiniz yok mu?
  Mevcut aboneliğinizin süresi dolunca 3 yıllık yeni bir abonelik başlatarak %10 tasarruf edin.

Yenileme hakkında sorularınız veya yardıma ihtiyacınız mı var?

Bir Autodesk yenileme uzmanının sizinle iletişime geçmesi için formu doldurmanız yeterlidir.

Teşekkür ederiz! Sorularınızı yanıtlamak ve bütçenize, işinize ve projelerinize en uygun yenileme seçeneğinde karar kılmanıza yardımcı olmak için bir Autodesk yenileme uzmanı sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.