• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Aboneliklerde %25 indirimden faydalanın

Eski bir kalıcı lisansınızı takas ederek 1 yıllık veya 3 yıllık aboneliklerde %25 indirimden yararlanın. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Bakım anlaşmanız mı var?

Yenileme zamanı geldiğinde indirimli olarak aboneliğe geçebilir (çözüm paketine yükseltmeler de dahil) ve 10 yıl boyunca indirimli bir yenileme fiyatıyla aboneliğinizi yenilemeye devam edebilirsiniz.

 • Yasal hükümler ve koşullar

  Yasal açıklamalar

  Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

  Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

  Diğer teklifler:

  Autodesk, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu promosyonları herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Autodesk yazılım fiyatlarında değişiklik yapılabilir.

İlk öğrenen siz olun

İlginiz için teşekkür ederiz

Gelecek indirim ve teklifler hakkında sizinle iletişime geçilecektir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

No, thanks, I don't want support from ${RESELLERNAME}
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE