• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

İNDİRİM Fusion 360’ta %50 indirim.

1 veya 3 yıllık çevrimiçi abonelik satın alın ve AutoCAD, AutoCAD LT for Mac ve Revit LT Suite ürünlerinde tasarruf edin.

/* CODE TO HIDE GFP BANNER WHILE FLASH IS ACTIVE */

Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

Bu promosyon, Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension ürünlerine ilişkin yeni 1 yıllık ya da 3 yıllık abonelik satın alımları için, vergiler hariç olmak üzere, Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %50 indirim sağlar. 

 

Bu promosyon kapsamında Autodesk e-Mağaza'dan satın alabileceğiniz ürünler arasında Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension bulunmaktadır. 

 

Bu teklif, Autodesk EMEA e-Mağazalarında 23 Haziran 2020 tarihinden 17 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir, başka indirimlerle veya promosyonlarla birleştirilemez ve kanunlarca yasaklandığı veya kısıtlandığı hallerde geçersizdir. Ürünler Autodesk çevrimiçi mağazasından satın alınmalıdır, ilgili indirim otomatik olarak sepetinize yansıyacaktır. EMEA e-Mağazaları şunlardır: www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.frwww.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr.

 

Yeniler, yükseltmeler, geçişler ve eğitimden ticariye aktarımlar dahil olmak üzere eğitim lisansları için geçerli değildir. Bu promosyon, Autodesk Çalışan Satın Alma Programı aracılığıyla satın alınan ürün lisansları için geçerli değildir.  Bu teklif, Büyük Hesap programı kapsamında sunulan koşullar veya indirimlerle birleştirilemez. 

 

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONLARI HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. 

 

Autodesk, Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Autodesk, Inc.'in ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir. 

© 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Aboneliklerde %25 indirimden faydalanın

Eski bir kalıcı lisansınızı takas ederek 1 yıllık veya 3 yıllık aboneliklerde %25 indirimden yararlanın. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Bakım anlaşmanız mı var?

Yenileme zamanı geldiğinde indirimli olarak aboneliğe geçebilir (çözüm paketine yükseltmeler de dahil) ve 10 yıl boyunca indirimli bir yenileme fiyatıyla aboneliğinizi yenilemeye devam edebilirsiniz.

 • Yasal hükümler ve koşullar

  Yasal açıklamalar

  Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

  Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

  Diğer teklifler:

  Autodesk, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu promosyonları herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Autodesk yazılım fiyatlarında değişiklik yapılabilir.

İlk öğrenen siz olun

İlginiz için teşekkür ederiz

Gelecek indirim ve teklifler hakkında sizinle iletişime geçilecektir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

No, thanks, I don't want support from ${RESELLERNAME}
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE