• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

En popüler yazılımımızda %20-%25 indirimden faydalanın.

1 veya 3 yıllık çevrimiçi abonelik satın alın ve AutoCAD, AutoCAD LT for Mac ve Revit LT Suite ürünlerinde tasarruf edin.

/* CODE TO HIDE GFP BANNER WHILE FLASH IS ACTIVE */

Bu promosyon, Autodesk'in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki e-ticaret sitelerinden 16.10.2019-25.10.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen yeni 1 yıllık ticari AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, Revit LT Suite, aboneliği satın alma işlemlerinde %20 indirim veya bu ürünler için yeni 3 yıllık ticari abonelik satın alma işlemlerinde %25 indirim sunar (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr).

DİĞER TEKLİFLER: Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları'nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONLARI HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Autodesk, AutoCAD LT, AutoCAD LT for Mac, Revit LT Suite ve AutoCAD logoları; Autodesk, Inc. şirketine ve/veya ABD’deki ve/veya diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarına ve/veya iştiraklerine ait tescilli ticari markalar veya ticari markalardır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.
© 2019 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Daha eski bir kalıcı lisansınız mı var?

Seri numaranızı gönderin ve çözüm paketleri dahil olmak üzere aynı veya farklı bir bağımsız ürün için 1 yıllık ya da 3 yıllık abonelikte %20'ye kadar tasarruf edin.

Bakım anlaşmanız mı var?

Yenileme zamanı geldiğinde indirimli olarak aboneliğe geçebilir (çözüm paketine yükseltmeler de dahil) ve 10 yıl boyunca indirimli bir yenileme fiyatıyla aboneliğinizi yenilemeye devam edebilirsiniz.

 • Yasal hükümler ve koşullar

  Yasal açıklamalar

  Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

  Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

  Diğer teklifler:

  Autodesk, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu promosyonları herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Autodesk yazılım fiyatlarında değişiklik yapılabilir.

İlk öğrenen siz olun

İlginiz için teşekkür ederiz

Gelecek indirim ve teklifler hakkında sizinle iletişime geçilecektir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

No, thanks, I don't want support from ${RESELLERNAME}