Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Güvendiğiniz yazılım. Orijinal Autodesk yazılımını tercih edin.

Orijinal Autodesk

Neden orijinal Autodesk yazılımı?

Geçersiz yazılımlar, yazılım arızası ve kötü amaçlı yazılım riskini artırarak saatlerce üretkenlik kaybına neden olabilir.

Autodesk, sadece orijinal Autodesk ürünleri için garanti ve destek verir. En güncel özelliklere, güvenlik güncellemelerine, önceki sürümlere ve daha fazlasına erişim imkanı ile beklediğiniz performansı ve güvenilirliği elde etmek için doğrudan Autodesk'ten veya yetkili bir iş ortağından satın alın.

Orijinal Autodesk ürünleri

Orijinal Autodesk programları

Orijinal Autodesk Hizmeti

Orijinal Autodesk Hizmeti'nden bir bildirim mi aldınız? Bu hizmet, geçersiz belli Autodesk yazılım türlerini test eder.

Yazılım varlık yönetimi (SAM)

SAM en iyi uygulamalar yardımı, doğru sayıda lisansa sahip olmanızı sağlar ki gereksiz yazılımlara para harcamayın.

Lisanslarınızı doğrulayın

Bu program, Autodesk yazılımı kullanımınızı değerlendirmenize ve Autodesk lisans anlaşmalarına uygunluklarını doğrulamanıza yardımcı olur. Seçilirse bildirim ve talimatları e-posta ve/veya mektup aracılığıyla alacaksınız. Autodesk, lisans değerlendirmesi yapmak üzere de sizinle irtibata geçebilir.

Korsanlığı ve uyumsuzluğu önlemeye yardımcı olun

Bilmeden geçersiz yazılımlar satın almak veya kullanmak çok kolaydır. Yetkisiz satıcılar; büyük indirimlerle, açık artırma sitelerinde geçersiz yazılımları satabilir veya bunları bilgisayar donanımları ile bir paket haline getirebilir.

Bu önemli sorun hakkında daha fazla bilgi edinerek ve uyumsuzluğu ya da geçersiz Autodesk ürünleri sattığından veya dağıttığından şüphelendiğiniz web sitelerini bildirerek kendinizi ve başkalarını koruyun.

Sıkça sorulan sorular

Programlarımız, kendinizi geçersiz yazılımlardan korumak ve daha fazlası hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını alın.

SSS sayfasını inceleyin