Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

EXPERT ELITE PROGRAMI

Expert Elite programı, dünya genelindeki müşterilerden ürün bilgilerini, en iyi uygulamaları ve uzmanlıklarını paylaşarak Autodesk Community'ye katkı sağlayanları bünyesinde toplar.

Expert Elite programı nedir?

Expert Elite programı, dünya genelindeki müşterilerden ürün bilgilerini, en iyi uygulamaları ve uzmanlıklarını paylaşarak Autodesk Community'ye katkı sağlayanları bünyesinde toplar. Expert Elite üyeleri, lider rolü üstlenip süreçlere etkin şekilde dahil olarak müşteri topluluklarımızın gelişmesine yardım eder.

Üyelerde hangi nitelikleri arıyoruz?

Bir Autodesk Expert Elite üyesinin temel özellikleri şunlardır:

Savunuculuk

Autodesk'in marka savunucusudur, adil ve dengeli bir temsilci olarak hareket eder.

Uzmanlık

Autodesk'i ve ürünlerini çok iyi anlar.

Kibarlık

İnsanların Autodesk ürünlerini en iyi şekilde kullanmalarına yardım eden, destekleyici bir tutum benimser.

Cevap Verebilirlik

Autodesk ürünlerinin kullanımını en iyi hale getirmek için uygulamaları aktif olarak müşterilere farklı yöntemlerle (Autodesk forumları, Autodesk Knowledge Network, çevrimiçi siteler ve sosyal kanallar) aktarır.

Liderlik

Topluluk ruhunu yansıtır ve müşterinin sesini Autodesk'e duyurur. Diğerlerinin takip edeceği bir yol geliştirmek için yenilik fırsatlarını kollar.

Expert Elite üyelerimizle tanışın

Ceyhun Hürcan

Kendi ismi ile kurmuş olduğu firmada Yönetici ve BIM Danışmanı olarak görev alıyor. 2015 yılından beri Revit ve Revit MEP konularında Proje-Eğitim ve Danışmanlık veriyor.
Forumlarda gönüllü olarak görev almaktadır.

İdris Bahadur

Tasarım teknolojisi meraklısı, mimar. Tasarımcı, danışman ve eğitmen olarak BIM yöntemi ve araçlarıyla uluslararası yapı sektörü firmalarıyla işbirliği yapmaktadır. Autodesk Türkiye forumlarına Revit ve BIM 360 servisleri hakkında destek vermektedir.

BORA AKIN

Bursa Büyükşehir Belediyesinde Mimar olarak çalışmaktadır. Saha uygulamaları kontrolü ve proje üretim aşamalarında görev almaktadır. Revit ve Autocad konusunda eğitim ve destek vermektedir.

Expert Elite programının üyelere sağladığı avantajlar:

TANINMA

Daha çok tanınma, topluluk etiketi, Expert Elite kabul sertifikası ve program karşılama kiti gibi üyelere yönelik tanıtım fırsatlarından faydalanın.

ÖDÜLLER ALMA

Çevrimiçi öğrenme programları, Autodesk etkinliklerine ilişkin indirimler ve Autodesk yazılım ürünlerine erişim sayesinde kişisel yetkinliğinizi ve uzmanlığınızı artırabileceksiniz.

BAĞLANTI KURMA

Özel üye etkinlikleri, özel Expert Elite topluluğu ve üye toplantıları aracılığıyla Autodesk ve diğer Expert Elite üyeleriyle ilişki kurun.

Expert Elite etkinlikleri

ÜYE TOPLANTILARI

Yalnızca davetlilerin yer aldığı toplantılara katılarak en güncel bilgilerden haberdar olun ve Autodesk ile bağlantınızı sürdürün

AUTODESK HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Autodesk liderleriyle özel görüşmelere katılın

EXPERT ELITE DEĞERLENDİRMELERİ

Öne çıkan topluluk üyelerinin başarısını tanıma

Şimdi başvurun

Bilgilerinizi farklı yöntemler yoluyla (Autodesk forumları, Autodesk Knowledge Network, çevrimiçi siteler ve sosyal kanallar) müşterilerle nasıl paylaştığınıza dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

SSS

Programın gereklilikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen SSS sayfamızı ziyaret edin.

Üretimin geleceğini inşa eden küresel öğrenci grubuna katılın. Uzman Öğrenci olmak, kendinizle aynı yaşlarda olan kişilerle bağlantı kurmanızı ve teknik becerileriniz ile liderlik yeteneklerinizi diğerlerine göstermenizi sağlar.