EXPERT ELITE PROGRAMI

Expert Elite programı, dünya genelindeki müşterilerden ürün bilgilerini, en iyi uygulamaları ve uzmanlıklarını paylaşarak Autodesk Community'ye katkı sağlayanları bünyesinde toplar.

CNC machining automation defined

Expert Elite programı nedir?

Expert Elite programı, dünya genelindeki müşterilerden ürün bilgilerini, en iyi uygulamaları ve uzmanlıklarını paylaşarak Autodesk Community'ye katkı sağlayanları bünyesinde toplar. Expert Elite üyeleri, lider rolü üstlenip süreçlere etkin şekilde dahil olarak müşteri topluluklarımızın gelişmesine yardım eder.

Üyelerde hangi nitelikleri arıyoruz?

Bir Autodesk Expert Elite üyesinin temel özellikleri şunlardır:

Savunuculuk

Autodesk'in marka savunucusudur, adil ve dengeli bir temsilci olarak hareket eder.

Uzmanlık

Autodesk'i ve ürünlerini çok iyi anlar.

Kibarlık

İnsanların Autodesk ürünlerini en iyi şekilde kullanmalarına yardım eden, destekleyici bir tutum benimser.

Cevap Verebilirlik

Autodesk ürünlerinin kullanımını en iyi hale getirmek için uygulamaları aktif olarak müşterilere farklı yöntemlerle (Autodesk forumları, Autodesk Knowledge Network, çevrimiçi siteler ve sosyal kanallar) aktarır.

Liderlik

Topluluk ruhunu yansıtır ve müşterinin sesini Autodesk'e duyurur. Diğerlerinin takip edeceği bir yol geliştirmek için yenilik fırsatlarını kollar.

Expert Elite üyelerimizle tanışın

 • Furkan Günal

  Ürün Tasarımı, Medya ve Eğlence sektöründe çalışan çeşitli şirketlerde 3D Generalist olarak çalışmaktadır. Ayrıca Autodesk'in Türkiye'deki eğitim alanındaki faaliyetlerine destek vermekte ve Autodesk Learning Partner Distribütörlüğünü yapan KnowledgePoint şirketinde Partner Acquisition Executive olarak çalışmaktadır.

 • Enes Cemil Yağcı

  Yapı sektörünün yenilikçi teknolojik trendlerine ilgi göstermiştir. BIM kullanım alanlarının neredeyse tamamında her detay seviyesi ve bir çok ülkede geniş yelpazede multidisipliner tecrübesi bulunuyor. Uluslararası firmaların BIM Manager görevinde projelerini yönetip danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

 • Gürkan Yazıcı

  Çeşitli şirketlere mimari tasarım, mimari animasyon rölöve, imalat çizimi, render farm ve eğitim & danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Expert Elite programının üyelere sağladığı avantajlar:

 • TANINMA

  Daha çok tanınma, topluluk etiketi, Expert Elite kabul sertifikası ve program karşılama kiti gibi üyelere yönelik tanıtım fırsatlarından faydalanın.

 • ÖDÜLLER ALMA

  Çevrimiçi öğrenme programları, Autodesk etkinliklerine ilişkin indirimler ve Autodesk yazılım ürünlerine erişim sayesinde kişisel yetkinliğinizi ve uzmanlığınızı artırabileceksiniz.

 • BAĞLANTI KURMA

  Özel üye etkinlikleri, özel Expert Elite topluluğu ve üye toplantıları aracılığıyla Autodesk ve diğer Expert Elite üyeleriyle ilişki kurun.

Expert Elite etkinlikleri

 • ÜYE TOPLANTILARI

  Yalnızca davetlilerin yer aldığı toplantılara katılarak en güncel bilgilerden haberdar olun ve Autodesk ile bağlantınızı sürdürün

 • AUTODESK HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

  Autodesk liderleriyle özel görüşmelere katılın

 • EXPERT ELITE DEĞERLENDİRMELERİ

  Öne çıkan topluluk üyelerinin başarısını tanıma

Şimdi başvurun

 • Bilgilerinizi farklı yöntemler yoluyla (Autodesk forumları, Autodesk Knowledge Network, çevrimiçi siteler ve sosyal kanallar) müşterilerle nasıl paylaştığınıza dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

 • SSS

  Programın gereklilikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen SSS sayfamızı ziyaret edin.

 • Üretimin geleceğini inşa eden küresel öğrenci grubuna katılın. Uzman Öğrenci olmak, kendinizle aynı yaşlarda olan kişilerle bağlantı kurmanızı ve teknik becerileriniz ile liderlik yeteneklerinizi diğerlerine göstermenizi sağlar.