Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

SEÇENEKLERİNİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru Autodesk yazılım lisansını seçin

Autodesk ürünlerine Eğitim lisansıyla erişmek için uygun değilsiniz, ama sakın endişelenmeyin. İster kâr amacı gütmeyen bir kuruluş veya bir uzman ister sadece ürün ve hizmetlerimizi incelemek isteyen bir kişi olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru seçeneği bizde bulabilirsiniz. Tasarlamaya ve üretmeye başlamak için aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın.

Ücretsiz deneme sürümü

Henüz satın almaya hazır değil misiniz? Autodesk 3B tasarım yazılımlarının 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirip hangi ürünün size uygun olduğunu görün.

Yazılım aboneliği

Ticari veya kâr amaçlı bir faaliyet için lisansa mı ihtiyacınız var? Doğrudan Autodesk'ten abonelik satın alıp en yeni özelliklere, güvenlik güncellemelerine ve daha fazlasına erişim imkanı ile birlikte beklediğiniz performansı ve güvenilirliği elde edebilirsiniz. Bugün abone olun.

Autodesk Öğrenme İş Ortağı Programı

İster uzaktan ister yüz yüze eğitim olsun, sürekli öğrenme yolculuklarında öğrencilerin, eğitmenlerin ve profesyonellerin başarısını desteklemenizi sağlayan Autodesk Öğrenme İş Ortağı Programı'na katılın.

Programa özgü gereklilikler ve avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bölgenizdeki bir Öğrenme İş Ortağı Distribütörü ile görüşün.

Teknolojik Etki Programı

Autodesk, tasarımı çevre ve toplumun iyiliği için kullanan kâr amacı gütmeyen kuruluşlara, startup'lara ve girişimcilere yazılım bağışında bulunmaktadır. Buradan (ingilizce) daha fazla bilgi edinebilirsiniz.