• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Sertifikasyon programları

Autodesk sertifikasyonlarıyla bildiklerinizi gösterin. Zorlu bir rekabetle karşılaşacağınız iş bulma ve üniversiteye yerleşim koşullarında özgeçmişinize veya üniversite başvuru formuna ekleyeceğiniz sertifikalar, becerilerinizi geliştirme konusunu ciddiye aldığınızı gösterecektir. Autodesk sertifikaları, mühendislik, dijital sanatlar ve mimari alanlarında kariyerinizi geliştirmenizi sağlayacak olan Autodesk ürünleri konusunda beceri ve bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgelerdir.

Autodesk Onaylı Kullanıcı
Önemli Autodesk ürünlerinde giriş seviyesi becerilere sahip olunduğunu gösterir. Temel yeterliliğe sahip olduklarını kanıtlamak isteyen öğrenciler ve eğitmenler için tasarlanmıştır. Bağımsız çalışma veya kurumsal entegrasyon için eğitim programları, eğitim yazılımları ve sınavlar sunulmaktadır. Certiport'u ziyaret edin (İngilizce).

Gelişmiş Onaylı Uzman
Karmaşık iş akışı ve tasarım zorlukları dahil olmak üzere daha gelişmiş becerileri onaylar. Belirli bir ürün alanında rakipler üzerinde avantaj sağlamaya çalışan öğrenciler için tasarlanmıştır. Sınava girin (İngilizce).

Autodesk Onaylı Uzman
Bir Autodesk Suite'e hakim olunduğunu onaylar. Gelişmiş iş akışları kullanan, çeşitli ürünler konusunda gelişmiş becerilere sahip olan öğrenciler için geliştirilmiştir. Sınava girin (İngilizce).

Sınav hazırlığı yol haritaları
Autodesk sertifikasyonları ürüne özeldir. Kullanıcı, profesyonel ve uzman sertifikasyonu için hazırlanma ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için geçerli yol haritasına bakın.

 AutoCAD 2014
 Autodesk 3ds Max 2014
 Autodesk AutoCAD Civil 3D 2014
 Autodesk Inventor 2014
 Autodesk Maya 2014
 Autodesk Revit Architecture 2014

Yetkili bir Eğitmen olun
Autodesk Onaylı Eğitmen (ACI) Sertifikasyonunu çevrimiçi öğrenerek eğitim becerileri ve kariyerinizi geliştirin. ACI eğitmenleri, Autodesk yazılımı konusunda eğitim sağlayan ve sektörde tanınan uzmanlardır. Bir ACI olun.

Sertifika sağlayın
Eğitim kurumunuzda Autodesk Kullanıcı Sertifikasyonu sağlayarak akademik programınızı güçlendirin. Öğrencilerin kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için sertifikaları kullanın. Certiport'u ziyaret edin (İngilizce).

Performans Geliştirme Analizi Sertifikası
Bilim temel bilgilerini geliştirme ve Autodesk performans geliştirme analizi araçlarıyla ilgili kişisel bazlı, çevrimiçi kursu tamamlayarak sertifika kazanın. Sürdürülebilirlik Atölyesi ile sunulur.


Bizi takip edin