• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Yetkili Akademik İş Ortakları ile iletişim kurun

Autodesk Yetkili Akademik İş Ortakları (AAP) küresel topluluğu, eğitim kurumunuzun kendisini diğerlerinden farklı kılmasına, tasarım ve mühendislik eğitiminin geleceğini şekillendirmesine yardımcı olmaya hazırdır. Autodesk Yetkili Akademik İş Ortakları, eğitim kurumlarına sundukları aşağıdaki ücretli hizmetler ve destekle kurumları ve öğrencileri başarıya hazırlar.

Eğitim kurumunuzun ihtiyacı olan ücretli hizmetleri ve desteği sağlayabilecek bir Yetkili Akademik İş Ortağıyla iletişime geçmenizi sağlayabilmemiz için lütfen bu formu doldurun:

Kurum bilgileri
Orta Öğretim (Ortaokul veya Lise)
Meslek Yüksek Okulu
Yükseköğretim
Kurumunuzun gereksinimleri
Yükleme, etkinleştirme veya Eğitim Kurumu dağıtımı
Ürün Teknik Desteği ve Yazılım Uygulaması
Müfredat geliştirme ve entegrasyonu
Eğitim ve sertifikasyon
Diğer

Mesleki ve Teknik Eğitim (CTE) yolları
Mimari teori, yöntemler ve kavramlar
Mühendislik teorisi, yöntemleri ve kavramları
Animasyon, oyun tasarımı veya görsel efektler
3B yazdırma veya Amatör Üretici çalışma alanları
Yapı Bilgisi Modelleme (BIM)
İletişim bilgileri
Kabul ediyorum. Autodesk Yetkili Akademik İş Ortakları (AAP) ve Autodesk Dağıtım İş Ortakları'nın bu iş ortaklarının Autodesk ürünleri, hizmetleri ve desteği için sağladıkları eğitim, sertifikasyon, destek ve/veya diğer akademik hizmetler ile ilgili olarak aşağıda belirtildiği benimle iletişime geçmesini istiyorum. Autodesk'in bu istek formunda sağladığım bilgileri söz konusu bölgesel dağıtım iş ortaklarına, AAP'lere ve/veya bu isteği karşılamaya uygun hizmet sağlayıcılarına iletebileceğini onaylıyorum.
E-posta ile
Telefon ile

Teknik Destek ve Eğitim, Müşteri Hizmetleri ve Topluluk Forumları için
bkz. Autodesk Knowledge Network

Gizlilik (İngilizce)