Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

EĞİTİM TOPLULUĞU

GELECEĞİNİZİ TASARLAYIN

Autodesk, tüm dünyadaki öğrencileri ve eğitimcileri desteklemeye kararlıdır. Ücretsiz Eğitim planımızla, yeni çıkan teknolojileri keşfedebilir ve kariyer başarınıza odaklanmak için zengin eğitim içeriğine erişebilirsiniz.

Eğitim planı

Uygun öğrencilere ve eğitimcilere Autodesk'in güçlü yazılım portföyüne ve eğitim kaynaklarına ücretsiz erişim sağlayarak, anlamlı bir kariyere başlamaları için gereken bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

Uzaktan eğitim kaynakları

Autodesk, uzaktan eğitim fırsatlarını desteklemek üzere eğitimciler, öğrenciler, ebeveynler ve profesyoneller için kaynaklar sunmaktadır. İster müfredatınıza sorunsuz bir şekilde entegre edilebilecek kaliteli çevrimiçi eğitimler ister sınıf çalışmasını tamamlayıcı, hızını kendiniz belirlediğiniz kurslar veya projeler arıyor olun, size yönelik çözüme sahibiz.

Autodesk ürün ve hizmetlerine eğitim amaçlı erişimi için uygunluğu onaylama şartı

Autodesk, dünyanın önde gelen profesyonelleri tarafından kullanılan araçlara ücretsiz, eğitim amaçlı erişim sunarak akademik toplumu desteklemeye aktif olarak devam etmektedir. Autodesk Eğitim Topluluğu aracılığıyla ücretsiz olarak erişilen ürün ve hizmetlerin yasal kullanımının sağlanmasına yardımcı olmak için müşterilerin ücretsiz, eğitim amaçlı erişime uygunluğunu onaylamak üzere üçüncü taraf doğrulama hizmetleri sağlayıcısı SheerID ile çalışıyoruz. Autodesk Eğitim Topluluğu aracılığıyla Autodesk profesyonel ürün ve hizmetlerine ücretsiz erişim isteyen herkesin, nitelikli bir eğitim kurumundaki kayıt, istihdam veya yüklenici durumunu onaylaması gerekmektedir.

Bir sonraki döneme şimdiden hazırlanın. Bu listeden seçtiğiniz yazılım ürününü seçin ve başlamak için Autodesk hesabınızı oluşturun veya oturum açın.

Veri gizliliğiniz bizim için önemlidir. Uygunluk verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Autodesk Gizlilik Beyanı'nı inceleyin.

Başlayın

Hesap oluşturun ve uygunluğunuzu doğrulatın

Eğitim hesabı oluşturmak ve uygunluğunuzu doğrulatmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Ürünleri edinin

Autodesk ürünlerini nasıl indireceğinizi öğrenin.

Erişimi yenileyin

Autodesk yazılımlarına erişimi nasıl yenileyeceğinizi öğrenin.

Destek

  • Yardım almak için bir Autodesk temsilcisine ulaşın.

  • Autodesk forumları sayesinde bilgilerinizi paylaşabilir, soru sorabilir ve konuları keşfedebilirsiniz.

  • Autodesk, topluluk ve iş ortaklarının bilgi katkılarına erişin.

  • Bu forma sorunuzu girerek iki iş günü içinde yanıt alabilirsiniz.

*Destek kaynakları yalnızca İngilizce dilinde sunulmaktadır.

Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetleri için, bu tür yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetlere ilişkin kullanım şartlarının ve diğer geçerli şartların kabul edilmesi ve bunlara uygun hareket edilmesi gerekir. Eğitim lisansına tabi yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetler yalnızca Eğitime Yönelik Amaçlar doğrultusunda kullanılabilir ve ticari, mesleki veya kâr amacı güden diğer faaliyetler için kullanılamaz.

Yetkili bir devlet kurumu tarafından akredite edilmiş ve temel amacı kayıtlı öğrencilere eğitim vermek olan bir Nitelikli Eğitim Kurumunda çalışan eğitimciler ya da bu kuruma kayıtlı öğrenciler bireysel eğitim lisansı hakkından faydalanabilir. Daha fazla bilgi edinin.

Nitelikli Eğitim Kurumları, eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici işlevler kapsamındaki öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle doğrudan ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere ücretsiz eğitim lisanslarına erişebilir. Daha fazla bilgi edinin.