• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Yetkili Akademik İş Ortakları

Autodesk Yetkili Akademik İş Ortakları küresel topluluğu, akademik programınıza uyarlanmış olan eğitim ve destek hizmetleriyle eğitim kurumunuzun tasarım ve mühendislik öğreniminin geleceğini şekillendirmesine yardımcı olsun.


Ürün desteği

Yetkili Akademik İş Ortakları, eğitim ve öğrenim alanındaki bilgi birikimleriyle gereksinimlerinize uygun doğru yazılım araçlarını seçmenize yardımcı olarak ve uygulamalı destek sunarak teknolojinin müfredatınıza entegrasyonunu sağlar.

Proje odaklı eğitim

Yetkili Akademik İş Ortakları, sağladıkları örnek projeler ve ödevlerle becerilerinizi doğrulamanıza, kariyer fırsatları geliştirmenize ve proje odaklı bir eğitim süreciyle deneyim oluşturmanıza yardımcı olur.

Profesyonel ve öğrenci gelişimi

İş ortakları, öğrencilerin ve eğitmenlerin sektörde tanınan sertifikasyonlar yoluyla becerilerini değerlendirip onaylamalarına yardımcı olabilir. Tasarım konusunda kampüs içerisinde uzman bir eğitimci ve öğrenci havuzu oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Sertifikasyon programları


Bizi takip edin