• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Öğrenciler, eğitimciler ve kurumlar için eğitim kaynakları

Autodesk 21. yüzyıla özgü kariyerlere yönelik temel beceriler olan sorun çözme, iş birliği yapma ve yaratıcı düşünme konularında öğrencilere ilham vermek ve onları bu etkinliklere katılmaya teşvik etmek için çevrimiçi eğitim kaynakları sunar.

Kendi tarzınızda öğrenin
Eğitim kaynakları, projeler ve topluluk desteğiyle becerilerinizi geliştirin. İster yeni başlamış olun, isterse bir disiplin konusunda uzmanlaşmaya çalışıyor olun, öğrenim yolunuzda mutlaka karşınıza çıkacağız.

Kendi tarzınızda öğretin
Müfredatınızı geliştirmek için disipline ve müfredat standartlarına göre düzenlenmiş eğitim kaynaklarını kullanın. Gerçek dünyaya ait tasarım projeleri ve öğrenme modülleri, hızla başarılı olmaya ve daha derin beceriler geliştirmeye olanak tanır.

Yetkili Akademik İş Ortaklarından destek alın
Yetkili Akademik İş Ortakları topluluğumuz, Autodesk çözümlerini seçmenize ve müfredatınıza başarıyla entegre etmenize yardımcı olmak için hazır bekliyor. AAP'lerimiz Autodesk çözümlerini hızla ve kolayca benimseyip öğrencileri başarılı kariyerlere hazırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel eğitimler ve destek sağlar.

Bilginizi sertifikanızla kanıtlayın
Autodesk profesyonel tasarım yazılımıyla kariyerinizi geliştirin ve yetkinliğinizi kanıtlayan sektör genelinde kabul gören yeterlilik belgeleriyle becerilerinizi doğrulayın.


Bizi takip edin