• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk olarak, öğrencileri ve eğitimcileri her yerde desteklemeye kararlıyız.

İş hayatının geleceği, yükselen iş gücünün nasıl hazırlanacağı konusunda büyük fırsatlar ve çıkarımlar sunuyor. Yazılımlarımıza, uzaktan öğrenim araçlarımıza ve eğitim kaynaklarımıza ücretsiz erişim sayesinde öğrenciler ve öğretim üyeleri, Autodesk ile daha iyi bir geleceği yeniden hayal etmek için çalışabilirler.

Öğrenci projesi resmi Philipp Manger tarafından sağlanmıştır

Ücretsiz Yazılım

Autodesk olarak, dünya çapındaki öğrencileri ve öğretim üyelerini öğrenme arayışına katılmaları için desteklemeyi amaçlıyoruz. İnsanları birbirine bağlayan, yaratıcılığı canlandıran, roller ve endüstriler arasında bağlantı kuran teknolojilere yatırım yapıyoruz. Profesyonel düzey yazılımlardan oluşan geniş bir portföye eğitim amaçlı erişim sayesinde, öğrenciler ve öğretim üyeleri fikirlerini somut çözümlere dönüştürmek için verilerin gücünden yararlanabilirler. Autodesk'te gelecek neslin gücüne inanıyoruz.

İhtiyaçlarınıza en uygun yazılımı seçip tasarım ve yapım yolculuğunuza başlayın.

Uygunluğunuzu doğrulama

Dünya çapında eğitim amaçlı kullanım için Autodesk profesyonel ürünlerine ücretsiz erişim sunmamıza yardımcı olmak üzere, Autodesk ürün ve hizmetlerine eğitim erişimi isteyen müşterilerin nitelikli bir eğitim kurumuna kaydolduklarını veya böyle bir kurumda istihdam edildiklerini kanıtlamaları gerekmektedir. Autodesk Eğitim Topluluğu aracılığıyla Autodesk ürünlerine ve hizmetlerine eğitim amaçlı erişim için müşteri uygunluğunu doğrulamak üzere bir üçüncü taraf sağlayıcı olan SheerID'yi kullanıma sunduk.

Yazılımınızı seçtikten sonra başlamak için bir Autodesk Account hesabı oluşturun veya hesabınıza giriş yapın.

Veri gizliliğiniz bizim için önemlidir. Verilerinizi nasıl yönettiğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Autodesk Gizlilik Beyanı'nı inceleyin.

Destek

  • Yardım almak için bir Autodesk temsilcisine ulaşın.

  • Autodesk forumları sayesinde bilgilerinizi paylaşabilir, soru sorabilir ve konuları keşfedebilirsiniz.

  • Autodesk, topluluk ve iş ortaklarının bilgi katkılarına erişin.

  • Bu forma sorunuzu girerek iki iş günü içinde yanıt alabilirsiniz.

*Destek kaynakları yalnızca İngilizce dilinde sunulmaktadır.

Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetleri için, bu tür yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetlere ilişkin kullanım şartlarının ve diğer geçerli şartların kabul edilmesi ve bunlara uygun hareket edilmesi gerekir. Eğitim lisansına tabi yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetler yalnızca Eğitime Yönelik Amaçlar doğrultusunda kullanılabilir ve ticari, mesleki veya kâr amacı güden diğer faaliyetler için kullanılamaz.

Yetkili bir devlet kurumu tarafından akredite edilmiş ve temel amacı kayıtlı öğrencilere eğitim vermek olan bir Nitelikli Eğitim Kurumunda çalışan eğitimciler ya da bu kuruma kayıtlı öğrenciler bireysel eğitim lisansı hakkından faydalanabilir. Daha fazla bilgi edinin.

Nitelikli Eğitim Kurumları, eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici işlevler kapsamındaki öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle doğrudan ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere ücretsiz eğitim lisanslarına erişebilir. Daha fazla bilgi edinin.