• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Dünya genelinde öğrenciler, öğretmenler ve akademik kurumlar Autodesk yazılımına ücretsiz*
olarak erişebilir. Evet, ücretsiz. Eğitime inanıyoruz.

Autodesk eğitime yatırım yapıyor

Autodesk, akademik başarınıza ve daha sonra kariyerinizdeki başarınıza yardımcı olacak araç ve kaynakları sağlamayı amaçlamaktadır.

Dünyanın her yerinde sektör liderleri tarafından kullanılan yazılım ve yaratıcılık uygulamalarına ulaşın ve daha iyi bir dünya hayal etmeye, tasarlamaya ve yaratmaya başlayın.

Video:  Software maintenance
İki genç tasarımcı büyük düşünüp fikirlerini ticari bir girişime dönüştürdü.

Öğrenciler

Hırslı bir tasarımcı, mühendis, dijital sanatçı, yapımcı vb misiniz? Autodesk size inanıyor, bu nedenle başarılı olmanız için gereken araçları size ücretsiz olarak veriyoruz.
Autodesk yazılımını edinin!

Video:  Software maintenance
Hollanda'da, Christelijk Harderwijk'de tasarım ve yenilik eğitmeni olarak görev yapan Erik Hofman, tasarım sürecinin yeniliğe nasıl katkıda bulunduğunu anlatıyor.

Öğretmenler

Öğretmenler, öğrencilerin akademik alanda ve daha sonra kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için Autodesk yazılımına ve öğretim kaynaklarına ücretsiz olarak erişebilmektedirler.
Öğretmenlerin bu fırsattan nasıl faydalandıklarını öğrenin.
Yazılımı indirin


Virginia Tech profesörleri, endüstriyel tasarım öğrencilerinin başlangıçta daha iyi kararlar vermesine yardımcı olmak için tasarım sürecine Autodesk Fusion 360™ bulut hizmetlerini ekliyor.

Akademik kurumlar**

Tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerini ve vasıflı lise ve üniversite mezunları olmalarını sağlamak için öğrencilerinize esin kaynağı olun ve onları hazırlayın. Autodesk yazılımını ve kaynaklarını şimdi müfredatınıza ekleyin.
Daha fazla bilgi edinin, kurumunuz için ücretsiz yazılıma erişin.

Yardım Alın


Bizi takip edin


*Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetler, bu tür yazılım ve bulut tabanlı hizmetler için geçerli olan yazılım lisans sözleşmelerinin hüküm ve koşullarının ve hizmet şartlarının kabul edilmesine ve bunlara uygunluğa tabidir. Eğitim Topluluğu üyelerine ücret alınmadan sağlanan yazılım ve bulut tabanlı hizmetler, doğrudan yalnızca öğrenme, öğretim, eğitim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılacak ve ticari, mesleki veya diğer kâr amacı güden faaliyetler için kullanılmayacaktır.

**Academic Resource Center (ARC) programı kapsamında sağlanan ücretsiz yazılım, belirli pazarlarda Autodesk onaylı eğitim kurumlarıyla sınırlıdır ve ilgili Kullanım Şartlarına, yazılım lisansı anlaşmasına ve uygunluk gerekliliklerine tabidir. ARC kapsamında sağlanan tüm yazılımlar yalnızca nitelikli bir eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici faaliyetlerin bir bölümü olan öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme ile doğrudan ilgili amaçlar için kullanılabilir; ticari ve mesleki faaliyetler veya diğer kâr amacı güden faaliyetler için kullanılamaz. Autodesk yazılım lisansı anlaşmalarına şu adresten erişilebilir: http://usa.autodesk.com/legal-notices-trademarks/.

Rocket Fuel