• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Bir Autodesk Yetkili Akademik İş Ortağından, akademik programınız için özel olarak hazırlanan eğitimlerden ve destekten faydalanın.

Daha fazla bilgi

Okulunuz için ücretsiz* Autodesk yazılımı edinin

Yeterlilik sahibi eğitim kurumları, önde gelen Autodesk mühendislik ve tasarım yazılımlarına ücretsiz* olarak erişebilir. Bu şekilde okulların tasarımcıları, mühendisleri, animatörleri ve geleceğin üreticilerini eğitmelerine yardımcı oluyoruz.

Kimler bu haktan faydalanabilir?

Geçerli yerel yönetim, eyalet veya il yönetimi, federal veya ulusal bir yönetim içerisinde herhangi bir yetkili hükümet kurumu tarafından akredite edilmiş ve birincil amacı kayıtlı öğrencilerine eğitim sağlamak olan eğitim kurumları yazılımı ücretsiz olarak kullanabilir.
Hak sahibi olmayla ilgili daha fazla bilgi alın

Hangi yazılımlar dahildir?

En popüler tasarım paketleri dahil olmak üzere hemen hemen tüm Autodesk yazılım ürünleri kurumsal kullanıma açıktır.
Kullanılabilir tüm ürünlere ve paketlere bakın

Nasıl erişim sağlayabilirsiniz?


Başlamak için bir hesap oluşturun veya mevcut bir Autodesk hesabıyla oturum açın.

Hesap oluşturOturum aç

 

Kişisel eğitimle mi yoksa sınıf kullanımıyla mı ilgileniyorsunuz?

Autodesk yazılımını kişisel eğitiminiz için veya sınıfta kullanmayı planlıyorsanız, kurumsal erişim için oturum açmanıza gerek yoktur. Yeterlilik sahibi olan kişiler Ücretsiz yazılımlar adlı bölümde Autodesk yazılımına ücretsiz** erişebilirler.
Ücretsiz** öğrenci ve eğitimci erişimi hakkında bilgi alın

Başlarken videoları

Bir ARC hesabı oluşturma

Eğitim kurumunuz için ARC hesabını nasıl oluşturacağınızı öğrenin.
Videoyu izleyin (4:58 dak.)

Yazılımı indirme

Kurumunuzun ARC hesabını oluşturduktan sonra, öğrenci ve öğretmenlerin Autodesk yazılımına erişmelerini nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin.
Videoyu izleyin (3:24 dak.)

Yazılımınızı yönetmeyi öğrenin

Maintenance Subscription'a dahil olan yazılım yönetimi araçları hakkında bilgi edinin.
Videoyu izleyin (5:07 dak.)


Bizi takip edin


*Academic Resource Center (ARC) portalıyla sağlanan ücretsiz yazılımlar, belirli pazarlarda Autodesk onaylı eğitim kurumlarıyla sınırlıdır ve geçerli Kullanım Şartlarına, yazılım lisansı anlaşmasına ve uygunluk gerekliliklerine bağlıdır.ARC kapsamında sağlanan tüm yazılımlar yalnızca nitelikli bir eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici faaliyetlerin bir bölümü olan öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme ile doğrudan ilgili amaçlar için kullanılabilir; ticari ve mesleki faaliyetler veya diğer kâr amacı güden faaliyetler için kullanılamaz.  Autodesk yazılım lisansı anlaşmaları

**Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetler, bu tür yazılım ve bulut tabanlı hizmetler için geçerli olan yazılım lisans sözleşmelerinin hüküm ve koşullarının ve hizmet şartlarının kabul edilmesine ve bunlara uygunluğa tabidir. Eğitim Topluluğu üyelerine ücret alınmadan sağlanan yazılım ve bulut tabanlı hizmetler, doğrudan yalnızca öğrenme, öğretim, eğitim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılacak ve ticari, mesleki veya diğer kâr amacı güden faaliyetler için kullanılmayacaktır.