• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Endüstri 4.0 ve BIM'e Yönelik Araçlar: Öğrenciler, eğitmenler ve eğitim kurumları için ücretsiz

 • Gelişmiş İmalat

 • Bağlantılı BIM

 • Dijital İnşaat

 • İmalat dünyası hızla değişirken ürünlerin tasarlanma, üretilme ve kullanılma şekillerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. En yeni teknolojilerin gücünden faydalanarak daha kişiselleştirilmiş ve bağlantılı ürünler tasarlayıp üretin.

 • Autodesk Bağlantılı BIM süreçlerinde iş birliğini ve veri sürekliliğini artırıp ekiplerin proje hakkında daha fazla fikre sahip olmasını sağlamak için buluttan faydalanılır. BIM'in avantajlarını bir adım ileriye taşıyın: Bulutun gücünden yararlanarak yapı projesi boyunca BIM verilerini bağlantılı hale getirin, tasarımları optimize etmek için modellerin içindeki verileri kullanın ve proje bilgilerine istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin.

 • İnşaat yazılımımız, görevleri otomatikleştirmekten çok daha fazlasını yapabilir. İnsanlarla bilgiler arasında bağlantı kurarak üretkenliği artırmaya ve yeni iş fırsatları için dijtal temellerin atılmasına yardımcı olur.

Programlar

Design Now

Bulutta kolay 3B CAD tasarımına başlayın

Sertifikasyon

İster yeni başlayan ister deneyimli bir kullanıcı olun, bir Autodesk® yeterlilik belgesi alarak sektörde tanının.

Autodesk Öğrenci Uzmanları

Bir Autodesk Öğrenci Uzmanı olmanın avantajlarından yararlanın

Çevrimiçi öğrenme ve öğretme

Öğrenciler ve öğretmenler için geliştirilen ücretsiz 3B yazılım kursları, eğitimleri, web seminerleri ve öğretim müfredatlarıyla yazılımlarımızı öğrenerek 3B tasarım becerilerinizi geliştirin ve kariyeriniz için hazırlık yapın.

Bölgenizdeki yaklaşan eğitim ve atölye çalışmalarını öğrenin

İlham

Dünyanın her yanından öğrencilerin fikirlerini hayata geçirmek için Autodesk yazılımlarını nasıl kullandığını öğrenin. Siz ne yapacaksınız?

 • Autodesk student showreel

  Dünyanın her yanından öğrencilerin fikirlerini hayata geçirmek için Autodesk yazılımlarını nasıl kullandığını öğrenin. Siz ne yapacaksınız?

 • DesignNow | Gazi Üniversitesi

  Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen Autodesk Dijital Tasarım Kampında, sekseni aşkın tasarım ve mühendislik öğrencisinin oluşturduğu karma takımlar, Autodesk Fusion 360 ile geleceğin sürücüsüz traktörlerlerini tasarlayarak yarıştılar.

Destek ve SSS

Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetler, bu tür yazılımlarda veya bulut tabanlı hizmetlerde geçerli olan kullanım şartlarının veya geçerli diğer şartların kabul edilmesine ve bunlara uygunluğa tabidir. Eğitim lisansına tabi yazılım ve bulut tabanlı hizmetler yalnızca Eğitime Yönelik Amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek ve ticari, mesleki amaçlar veya kâr amacı güden diğer hiçbir amaç için kullanılmayacaktır.

Öğrenciler ve eğitmenler, yetkili bir devlet kurumu tarafından onaylanmış ve temel amacı kayıtlı öğrencilerine eğitim vermek olan bir Yetkili Eğitim Kurumuna kayıtlılarsa veya burada çalışıyorlarsa bireysel eğitim lisansı almaya hak kazanırlar. Daha fazla bilgi edinin.

Yetkili Eğitim Kurumları yalnızca eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici faaliyetlerin bir parçası olan öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme amaçları doğrultusunda ücretsiz eğitim lisanslarına erişim sağlayabilir. Daha fazla bilgi edinin.