Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

We are experiencing intermittent system issues. If you experience issues with confirming eligibility, please try again later.
We apologize for the inconvenience.

ok

Autodesk ürünlerini eğitim amacıyla kullanın

Öğrenci ve eğitmenler, Autodesk ürün ve hizmetlerine bir yıl boyunca eğitim amaçlı erişim hakkına sahip olur ve uygun oldukları sürece yenileme yapabilirler. Uygunluğunuzu hemen doğrulatın.

Merhaba {{NAME}}!

Autodesk ürünlerine eğitim amaçlı erişim talebiniz için teşekkür ederiz. Şu anda uygunluğunuzu doğruluyoruz. Sonraki adımlar için lütfen 48 saat içinde e-postanızı kontrol edin.

Merhaba {{NAME}}!

Autodesk ürünlerine eğitim amaçlı erişmeye uygun olup olmadığınızı hâlâ doğrulamamız gerekiyor. Daha fazla bilgi edinin ya da işlemi başlatmak için Şimdi Başlayın seçeneğine tıklayın.

Şimdi başlayın

Üzgünüz {{NAME}}.

Sağladığınız bilgilerle, sizin için Autodesk ürünlerine eğitim amaçlı erişim sağlayamıyoruz. Kayıt durumunuz değişirse tekrar başvurabilirsiniz. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız yardım için lütfen SheerID (kimlik hizmet sağlayıcımız) ile iletişime geçin.

Merhaba {{NAME}}!

Autodesk ürünleri için eğitim amaçlı erişiminiz {{DATE}} tarihine kadar geçerlidir. Aşağıdan bir ürün seçin.

Dikkat edin, {{NAME}}!

Autodesk ürünleri için eğitim amaçlı erişiminiz {{DAYSLEFT}} gün içinde son bulacak. Hâlâ uygunsanız, eğitim amaçlı erişiminizi bir yıllığına daha yenilemek için tekrar onaylayın.

Erişimi Yenile

Üzgünüz {{NAME}}.

Şu anda Autodesk ürünlerine eğitim amacıyla erişmeye uygun olup olmadığınızı maalesef doğrulayamıyoruz. Kayıt durumunuz değişirse tekrar başvurabilirsiniz. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız yardım için lütfen SheerID (kimlik hizmet sağlayıcımız) ile iletişime geçin. Ürünlere {{DATE}} tarihine kadar erişim sağlamaya devam edebilirsiniz.

Merhaba {{NAME}}!

Görünüşe göre, Autodesk ürünlerine olan eğitim amaçlı erişiminiz {{DATE}} tarihinde son bulmuş. Hâlâ uygunsanız, istediğiniz ürünler için erişiminizi yeniden başlatabilir ya da tekrar abone olabilirsiniz.

Erişimi Yeniden Başlat

Autodesk ürünlerini kullanmaya uygunluğunuzu belirlemek için bilgileriniz standart ihracat incelemesine alındı. Daha fazla bilgi için İhracat Uygunluğu sayfamızı (İngilizce) ziyaret edin ya da bize ulaşın.

Kurulum tipi

Platform

Sıralama ölçütü

Öne çıkanlar

caret-down-m
  • Öne çıkanlar
  • A'dan Z'ye
Daha Fazla Yükle
Ürünü Al Başla Lisans al Lisans talep et Ürün Mevcut Değil Sistem sorunları yaşıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.