Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

FeatureCAM

FeatureCAM® yazılımı, iş akışınızı tasarlamaktan NC kodu oluşturma aşamasına kadar tüm süreci otomatikleştirir. Programlama süresini azaltın ve CNC frezeleme, tornalama ve tel erozyon işlemlerinde istikrarlı sonuçlar alın.

Sistem Gereksinimleri


icon-svg-alert-exclamation

Eğitim profilinizi tamamlayın

Hesabınızda eğitim lisansıyla indirmenize izin verebilmemiz için ek bilgiye ihtiyacımız var. Yeniden giriş yapmanız istenecek.

Profili Tamamla

Başlamak için yukarıdan oturum açın veya bir hesap oluşturun

Ürün yükleniyor...
Seri numarası:
PLACEHOLDER-SN
Ürün anahtarı:
PLACEHOLDER-KEY
Dosya boyutu:
PLACEHOLDER-SIZE
Yetkili kullanım:
PLACEHOLDER-SEATS

Lisans bilgilerini barındıran bir e-posta tarafınıza gönderilmiştir. Posta kutunuzda e-postayı bulamıyorsanız lütfen GEREKSİZ ve İSTENMEYEN posta kutularını kontrol edin.

Lisans bilgilerini görüntülemenin diğer yolları için "Eğitim Lisansları için Seri Numarası ve Ürün Anahtarı Bulma"ya bakın.

Ürünü bu cihazda indiremezsiniz ancak bağlantıyı kendinize e-postayla göndererek daha sonra PC veya Mac'inizde indirebilirsiniz.

Daha fazla yardım

Uzman önerileri ve öğrenme

Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetleri için, bu tür yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetlere ilişkin kullanım şartlarının (İngilizce) ve diğer geçerli şartların kabul edilmesi ve bunlara uygun hareket edilmesi gerekir. Eğitim lisansına tabi yazılımlar ve bulut tabanlı hizmetler yalnızca Eğitime Yönelik Amaçlar (İngilizce) doğrultusunda kullanılabilir ve ticari, mesleki veya kâr amacı güden diğer faaliyetler için kullanılamaz.

Yetkili bir devlet kurumu tarafından akredite edilmiş ve temel amacı kayıtlı öğrencilere eğitim vermek olan bir Nitelikli Eğitim Kurumunda çalışan eğitimciler ya da bu kuruma kayıtlı öğrenciler bireysel eğitim lisansı hakkından faydalanabilir. Daha fazla bilgi edinin.

Nitelikli Eğitim Kurumları, eğitim kurumu tarafından gerçekleştirilen eğitici işlevler kapsamındaki öğrenme, eğitim, öğretim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle doğrudan ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere ücretsiz eğitim lisanslarına erişebilir. Daha fazla bilgi edinin.