Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk, öğrenci ve öğretmenler için uzaktan öğrenimi desteklemektedir

Güncellemeler için düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

İşletmeler, okullar ve bireyler günlük rutinlerimizdeki değişikliklere hızlı bir şekilde uyum sağlarken COVID-19'a karşı savaşta yoğun bir destek verildiğini görüyoruz. Belirsizliğin hakim olduğu bu dönemde Autodesk olarak müşterilerimize destek olma konusunda kararlıyız.

Okulların ve üniversitelerin fiziksel yerleşkelerini kapatıp uzaktan öğrenime geçtiği şu günlerde Autodesk olarak öğrencilere, eğitimcilere ve eğitim kurumlarına yardım etme konusundaki kararlılığımızı bir kez daha göstererek aşağıdaki kaynakları kullanıma sunuyoruz:

  • YAZILIMLARA ÜCRETSİZ ERİŞİM: Autodesk olarak beş yıldır öğrencilerin ve eğitimcilerin araçlarımıza ücretsiz erişmesine olanak sağlıyoruz. Bu durum aynen devam edecek. Bu olanaktan yararlanmaya başlamak için lütfen www.autodesk.com/education (İngilizce) adresini ziyaret edin.
  • ÜCRETSİZ İÇERİK VE MÜFREDAT: Öğrencilerin uzaktan öğrenim çalışmalarını desteklemek ve konuları kendi belirledikleri tempoda öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla eğitimciler için içerik paketleri hazırladık. Kaynakları bulmak için https://academy.autodesk.com/ adresini ziyaret edin.
  • TOPLULUK VE BAĞLANTI: Hepimiz önümüzdeki birkaç hafta veya ay süresince öğrencilerimiz ve eğitimcilerimizle bağlantı halinde olmanın yollarını arıyoruz. @AutodeskEDU sosyal kanallarımızdaki sohbetlere katılarak veya destek forumlarımız aracılığıyla size sunduğumuz destekten yararlanabilirsiniz.

Autodesk, uzaktan öğrenimin öğretmenler, öğretim üyeleri, öğrenciler ve ebeveynler için çeşitli zorluklar içerebileceğinin farkındadır. Desteğimizin ve kaynaklarımızın bu zor günlerde biraz olsun kolaylık sağlamasını umuyoruz.

Autodesk Eğitim Ekibi

Aşağıdaki kaynaklara erişmek için hızlı bağlantılarımızı kullanın: