• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Autodesk Eğitim Hakkında

Günümüzün zorlukları yarının tasarımcıları tarafından çözülecektir. Bu nedenle Autodesk, öğrencilere, eğitimcilere ve eğitim kurumlarına tasarım yazılımımız, yaratıcılık uygulamalarımız ve eğitim kaynaklarımız için ücretsiz* erişim sağlamaktadır. 30 yılı aşkın süredir pazar lideri olan Autodesk, tasarım dünyasında en geniş ve en derin ürün portföyünü sunmaktadır.

  • Öğrenciler ve eğitimciler—Ağ ve bulut tabanlı seçenekleri içeren eğitim lisansları bir sınıfın parçası olarak veya tek başınıza, hemen hemen her zaman ve her yerde bir ekiple birlikte öğrenim görmenizi sağlar. Ücretsiz yazılım edinin.

  • Öğrenciler—Sorunları çözmek için tasarımdan faydalandığınızda, daha fazla iş yapmak ve daha hızlı çalışmak için potansiyel kariyerleri keşfedecek ve mesleki iş akışı konusunda uzmanlaşacaksınız. Kendi tarzınızla öğrenin.

  • Eğitimciler—Hızlı başarı sağlamak ve daha derin beceriler geliştirmek için kaynaklarla ve uzman ağlarıyla birlikte öğretici, proje veya topluluğa göre öğrenin ve öğretin. Kendi tarzınızda öğretin.

  • Öğrenciler—Becerilerinizi geliştirin, yeteneklerinizi sergileyin ve Autodesk'in sponsor olduğu yarışmalara katılarak bir portföy geliştirin. Tüm yarışmalar.

  • Öğrenciler—Autodesk Sertifikasyonu ve Eğitim Uzmanı Ağı becerilerinizi onaylatmanız, deneyim kazanmanız ve özgeçmişinizi geliştirmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilir.

Milyonlarca profesyonel kullanıcıya sahip olan Autodesk, imalat, yapım, inşaat, medya ve eğlence için 3B tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanlarında dünya lideridir. Autodesk Eğitimi, daha iyi bir dünya hayal etmeleri, tasarlamaları ve yaratmaları için gelecek nesli hazırlamaya yardımcı olmaktadır. 

 


Bizi takip edin


*Ücretsiz Autodesk yazılımları ve/veya bulut tabanlı hizmetler, bu tür yazılım ve bulut tabanlı hizmetler için geçerli olan yazılım lisans sözleşmelerinin hüküm ve koşullarının ve hizmet şartlarının kabul edilmesine ve bunlara uygunluğa tabidir. Eğitim Topluluğu üyelerine ücret alınmadan sağlanan yazılım ve bulut tabanlı hizmetler, doğrudan yalnızca öğrenme, öğretim, eğitim, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle ilgili amaçlar doğrultusunda kullanılacak ve ticari, mesleki veya diğer kâr amacı güden faaliyetler için kullanılmayacaktır.