Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

COVID-19 Kaynak Merkezi

Bu süreçte beraberiz.

Size yardımcı olmak için buradayız.

COVID-19 dünyayı etkilemeye devam ettiği sürece, Autodesk olarak müşterilerimize ve topluluklarımıza bu zorlu süreçte ihtiyaçları olan desteği ve kaynakları sunacağız.

Yüz maskesi takılı halde tabletinde çalışan kadın

Yeni normalde çalışmak

Her yerden çalışabilmek, iş birliği yapabilmek ve üretken olabilmek sizin için her zamankinden daha önemli. Autodesk ürünlerine yönelik ipuçları, en iyi uygulamalar, lisanslama ve kullanım bilgileri ve teknik destek konularında size yardımcı olabiliriz.

Autodesk CEO'su Andrew Anagnost

Autodesk CEO'su Andrew Anagnost

CEO'muzdan bir mesaj

Toplulukları, aileleri ve dünyanın her yerinden insanları etkileyen koronavirüs (COVID-19) ile hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz. Kalplerimiz, doğrudan ya da dolaylı olarak etkilenen herkesle birlikte.

Autodesk'te önceliğimiz çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlığı olmaya devam ediyor. Belirsizliğin hakim olduğu bu dönemde işinize devam etme şeklinizi desteklemek bizim için önem taşıyor.

Sizi desteklemek için buradayız

Bu kaynaklar; daha etkili çalışmanıza, toplulukla bağlantı kurmanıza ve beklenmedik anlarda karşılaştığınız büyüme, öğrenme ve yeniden icat etme fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Maskesi takılı halde masaüstü bilgisayarında çalışan kadın

Küçük işletmenizi güçlendirin

Yeni normale uyum sağlamak için ihtiyacınız olan kaynakları ve yönlendirmeleri bulun. Siz yeniden icat ettikçe, büyüdükçe ve geliştikçe işletmenizin rekabet gücünü korumasına yardımcı olun.

Çiçek heykeli önünde, ayakta, elleri belinde gülümseyen kadın

Toplulukla bağlantı kurun

Autodesk uzmanlarıyla konuşmak amacıyla her salı Office Hours'a katılın ve daha fazla destek için hem sektör hem de ürüne özel grupları ve forumları keşfedin.

Dizüstü bilgisayar ve monitör karşısında oturan kadın

Ücretsiz eğitim alın

Ücretsiz izinli ve işten çıkarılmış çalışanlara yönelik Müşteri FLOW Programımız ile sanal profesyonel talimatlara erişin. DGd0VywvlSckA8B kupon numarasını kullanın.

Eğitim ve uzaktan öğrenme

Tişört ve kapüşonlu giyen, gülümseyen genç adam

Uzaktan öğrenmeyi keşfedin

Autodesk'in, yazılımlara ve sınıf projelerine ücretsiz erişim ve kendi tempolarında eğitim alma imkanı ile öğrencileri, eğitmenleri ve eğitim kurumlarını nasıl desteklediğini öğrenin.

Dizüstü bilgisayar karşısındaki, mavi gömlekli, gülümseyen genç adam

Uzaktan öğrenme ürünlerini keşfedin

Başarılı öğrenme her yerde gerçekleşebilir. Sizi başarıya taşıyacak bir uzaktan öğrenme ortamı kurmanıza yardımcı olan Autodesk ürünlerini öğrenin.

Sektörel kaynaklar

Mekanik parça

Tasarım ve üretim güçlerini birleştirin

Açık kaynak tasarım çalışmalarında iş birliği yapın, kendi fikirlerinizi doğrulayın, çözümlerinizi üretime dökmek için üretim tesisleri bulun ve COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olun.

Gün batımında şehir manzarası

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat yazılım ve kaynaklarını bulun

COVID-19 ile ilişkili tasarım ve inşaat zorluklarında müşterilerinize yardımcı olabilecek teknolojileri keşfedin ve dayanıklı bir geleceğe hazırlanmaya ilişkin bilgi edinin.

Müşteri tepkileri ve yeniden icat ettikleri ürünler

Autodesk müşterileri; teknoloji, beceri ve esnekliği küresel pandemiyle mücadele etmek için bir araya getiriyor.

 • Gri kapüşonlu giyen, solunum aygıtı prototipine bakan adam

  The Ventilator Project

  Tyler Mantel'in startup şirketinde üretim COVID-19 sebebiyle askıya alındığında Mantel, solunum aygıtı eksikliğini çözmek için The Ventilator Project'i (Solunum Aygıtı Projesi) başlattı.

  Resim The Ventilator Project tarafından sağlanmıştır

 • Hastane yatağına odaklı tıbbi tesis görüntüsü

  Mountain Productions

  Pandemi sebebiyle iptal edilen etkinliklerin ardından, sahne kurulumu ve donanımı sağlayan şirket, işini eğlence yapılarını tıbbi kullanım amaçlı dönüştürmek için değiştirdi.

  Resim Mountain Productions tarafından sağlanmıştır

 • Koruyucu gözlüğüyle modüler hastane inşa eden adam

  BLOX

  COVID-19 krizi sebebiyle stres altında olan hastaneler karşısında, bu modüler hastane inşaatı firması, akut tedavi tesislerini hızlıca inşa ediyor.

COVID sonrası dünyaya bakış

İnsanlar yeni protokollere, önceliklere ve fırsatlara yanıt vermek için yenilikçi yollar keşfettikçe iş dünyasının geleceği çok daha farklı görünecek.

İki kat arasındaki merdivenlerden inen kadının olduğu gri tonlamalı ofis fotoğrafı

Üç küresel mimarlık ve mühendislik firması, 2020'de işlerini nasıl canlandırıyor?

Tesis içinde üretim yapan geleneksel işletmeler COVID-19 sonrası protokollerini belirlemekte zorlanırken, gelin, üç küresel mimarlık firmasının 2020'de neler yaptığını ve işlerinin geleceğini nasıl planladığını inceleyelim.

Tozlu inşaat tesisinde, modüler bir yapıda çalışan dört adam

Sosyal mesafe ve kişisel koruyucu donanım (KKD), modüler inşaat şirketinin vazgeçilmez kalmasını sağlıyor

Uygun fiyatlı konutlara odaklanması sebebiyle vazgeçilmez görülen modüler inşaat şirketi Factory_OS'in, sosyal mesafe ve KKD kurallarını uygulayarak iş gücünü nasıl güvende tuttuğunu izleyin.

Arka planda resimlerin olduğu, aynaya bakan ve sanal gerçeklik gözlüğü takan kadının yansıması

Dijital müze koleksiyonları, sanatı koltuğunuza kadar getiriyor

Uzun zaman boyunca, sanatı ve kültürü dijitalleştirmek bir öncelik olarak görülmedi. Sonra COVID-19 hayatımıza girdi. Müzeler kapatıldı ve dijital medya, ziyaretçilerin sanat eserlerini inceleyebileceği tek fırsat haline geldi. Sanal hayata geçiş artık kaçınılmaz.

Işık noktaları ağıyla donanmış dünyanın uzaydan görüntüsü

Autodesk Foundation'ın faaliyetleri

Autodesk Foundation; COVID-19'a karşı küresel, ulusal ve yerel çözümleri finanse etmek için 24 Körfez Bölgesi şirketini bir araya getirdi. Müdahale çabaları; virüsten etkilenen savunmasız nüfusların, kâr amacı gütmeyen kuruluşların ve küçük işletmelerin hem sağlık hem de ekonomi bakımından dayanıklılığını artırmaya odaklandı. Bugüne kadar Foundation, bu topluluklar için 2 milyon ABD doları ayırdı ve daha fazlasını yapmak için yeni yollar keşfediyor.

Geri bildiriminizi paylaşın

Alışılmış operasyonlarımızla tutarlı düzeyde müşteri hizmetleri sunmak için çalışıyoruz ve uzaktan çalışma ortamında size nasıl daha iyi hizmet verebileceğimize dair geri bildirimleri, soruları ve fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz.