• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

COVID-19 Autodesk Eğitim Topluluğu

Autodesk CEO'su Andrew Anagnost

Autodesk CEO'su Andrew Anagnost

CEO'muzdan bir mesaj var

Koronavirüsün (COVID-19) tüm dünyadaki toplulukları ve aileleri etkilediği zor zamanlardan geçiyoruz. Autodesk'te önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve topluluklarımızın sağlığı ve zindeliğini korumaktır ve bu durum şu anda da devam ediyor. Bu belirsizliklerle dolu zamanda işlerinizi sürdürmenize yardımcı olmak bizim için önem teşkil ediyor.

Desteğe ihtiyacınız olursa biz buradayız

Bu kaynak koleksiyonu, Autodesk ürün ve verilerinize erişerek bunları kullanmanıza, ekiplerinizle iş birliği kurmanıza ve uzaktan çalışırken verimliliğinizi korumanıza yardımcı olacak.

kahve fincanı ve su şişesinin yanındaki dizüstü bilgisayarında çalışan bir adam

Tüm uzaktan çalışma kaynaklarımıza göz atın

Ürüne özel ipuçları, lisans ve kullanım bilgileri, en iyi uygulamalar ve teknik destek gibi başarılı olmanızı sağlayacak kritik yardımcı kaynakları bulun.

Autodesk yazılımını gösteren tablet cihazını tutan iki el

Autodesk ürünleri için rehberlik desteği alın

En sık kullandığınız ürün hakkında uzman tavsiyelerimize, rehberliğimize ve en iyi uygulamalarımıza güvenerek bağlantıda kalın ve uzaktan çalışırken de verimliliğinizi koruyun.

çiçek yapraklarının bulunduğu büyük bir metal heykelin önünde gülümseyerek duran bir kadın

Autodesk topluluğuyla iletişim kurun

Topluluğumuzdaki diğer uzman müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza katılarak sorularınıza cevap bulun ya da sadece evden çalışma ve uzaktan iş birliği yapma üzerine fikir ve düşüncelerinizi paylaşın.

etrafında imalat makineleriyle çalışma tezgahında durup bilgisayar ekranına bakan bir adam

İş devamlılığı sağlayın

Autodesk'in işletmenizde kesintiye uğrayan işleri minimuma indirmek için yaptığı, genişletilen sözleşme ödeme koşulları gibi değişiklikler hakkında bilgi edinin.

büyük bir bilgisayar monitörü önünde oturup gülümseyen öğrenci

Eğitim için uzaktan öğrenme

Autodesk'in yazılım, sınıf projeleri ve öğrencilerin belirleyeceği hızda eğitim için ücretsiz erişim ile öğrencileri, eğitmenleri ve eğitim kurumlarını nasıl desteklediğine göz atın.

Industry resources

Connect design & manufacturing efforts

Collaborate on open-source design efforts, validate your own ideas, and find manufacturing facilities to put solutions into production and help fight COVID-19.

Extend your construction expertise

Take advantage of curated guidance that will help you work more effectively, explore future trends, and gain additional skills with the Autodesk Construction Cloud.

ışık noktalarından oluşan bir ağ ile sarılı dünyanın uzaydan görünüşü

Autodesk Foundation'dan Salgın Çalışmaları

Autodesk Vakfı, 24 farklı Bay Area şirketiyle birlikte Covid-19 için küresel, ulusal ve yerel çözümlere fon sağlıyor. Salgına yanıt çalışmaları, virüsten etkilenen savunmasız nüfuslara, kâr amacı gütmeyen kurumlara ve küçük işletmelere sağlık ve ekonomi bakımından dayanıklılık sağlamaya odaklanıyor. Foundation şimdiye kadar bu topluluklara 1 milyon $ dağıttı ve daha fazlasını yapmanın yollarını arıyor.

Geri bildiriminizi paylaşın

Her zamanki operasyonlarımızla tutarlı bir seviyede müşteri hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Bu yüzden geri bildirimleriniz, sorularınız ve uzaktan çalışma ortamınızda size daha iyi hizmet sağlamamıza yardımcı olacak fikirleriniz bizim için çok değerli.