Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

COVID-19 Kaynak Merkezi

Birlikte daha sağlam bir gelecek inşa ediyoruz

COVID-19 pandemisi çalışmanın ve iş yerinin dinamiğini değiştirdi. Autodesk zorlukları çözmek ve yeni fırsatlar keşfetmek için gereken tüm desteği ve kaynağı sağlamaya hazır.

Yüz maskesi takılı halde tabletinde çalışan kadın

Yeni bir çalışma yöntemine geçin

Her yerden çalışabilmek, iş birliği yapabilmek ve üretken olabilmek sizin için her zamankinden daha önemli. Autodesk ürünlerine yönelik ipuçları, en iyi uygulamalar, lisanslama ve kullanım bilgileri ve teknik destek konularında size yardımcı olabiliriz.

Ofis toplantı masasında yüz maskesi takılı halde çalışan bir adam ve iki kadın

Autodesk CEO'su Andrew Anagnost

İş yeri için yeni bir vizyon

COVID-19 pandemisi, dağıtılmış iş yeri konseptini hızlandırmakla birlikte diğer makroekonomi, endüstri, tasarım ve teknoloji trendlerine katkı sağladı. Bu fırsatın iş yerini değer yaratan dinamik bir motor olarak yeniden hayal etmek için nasıl bir fırsat sunduğunu ve bu dönüşüm devam ettikçe liderlerin neden bağlılık ve güven duygularını öne çıkarmak için yeni yollar bulması gerektiğini öğrenin.

Sizi desteklemek için buradayız

Bu kaynaklar; daha etkili çalışmanıza, toplulukla bağlantı kurmanıza ve beklenmedik anlarda karşılaştığınız büyüme, öğrenme ve yeniden icat etme fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük işletmenizi güçlendirin

Yeni normale uyum sağlamak için ihtiyacınız olan kaynakları ve yönlendirmeleri bulun. Siz yeniden icat ettikçe, büyüdükçe ve geliştikçe işletmenizin rekabet gücünü korumasına yardımcı olun.

Toplulukla bağlantı kurun

Autodesk uzmanlarıyla konuşmak amacıyla her salı Office Hours'a katılın ve daha fazla destek için hem sektör hem de ürüne özel grupları ve forumları keşfedin.

Sizi desteklemek için buradayız

Bu kaynaklar; daha etkili çalışmanıza, toplulukla bağlantı kurmanıza ve beklenmedik anlarda karşılaştığınız büyüme, öğrenme ve yeniden icat etme fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Maskesi takılı halde masaüstü bilgisayarında çalışan kadın

Küçük işletmenizi güçlendirin

Yeni normale uyum sağlamak için ihtiyacınız olan kaynakları ve yönlendirmeleri bulun. Siz yeniden icat ettikçe, büyüdükçe ve geliştikçe işletmenizin rekabet gücünü korumasına yardımcı olun.

Çiçek heykeli önünde, ayakta, elleri belinde gülümseyen kadın

Toplulukla bağlantı kurun

Autodesk uzmanlarıyla konuşmak amacıyla her salı Office Hours'a katılın ve daha fazla destek için hem sektör hem de ürüne özel grupları ve forumları keşfedin.

Dizüstü bilgisayar ve monitör karşısında oturan kadın

Ücretsiz eğitim alın

Ücretsiz izinli ve işten çıkarılmış çalışanlara yönelik Müşteri FLOW Programımız ile sanal profesyonel talimatlara erişin. DGd0VywvlSckA8B kupon numarasını kullanın.

Eğitim ve uzaktan öğrenme

Tişört ve kapüşonlu giyen, gülümseyen genç adam

Uzaktan öğrenmeyi keşfedin

Autodesk'in, yazılımlara ve sınıf projelerine ücretsiz erişim ve kendi tempolarında eğitim alma imkanı ile öğrencileri, eğitmenleri ve eğitim kurumlarını nasıl desteklediğini öğrenin.

Dizüstü bilgisayar karşısındaki, mavi gömlekli, gülümseyen genç adam

Uzaktan öğrenme ürünlerini keşfedin

Başarılı öğrenme her yerde gerçekleşebilir. Sizi başarıya taşıyacak bir uzaktan öğrenme ortamı kurmanıza yardımcı olan Autodesk ürünlerini öğrenin.

Sektörel kaynaklar

Mekanik parça

Tasarım ve üretim güçlerini birleştirin

Açık kaynak tasarım çalışmalarında iş birliği yapın, kendi fikirlerinizi doğrulayın, çözümlerinizi üretime dökmek için üretim tesisleri bulun ve COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olun.

Gün batımında şehir manzarası

AEC ve kaynaklarını bulun

COVID-19 ile ilişkili tasarım ve inşaat zorluklarında müşterilerinize yardımcı olabilecek teknolojileri keşfedin ve dayanıklı bir geleceğe hazırlanmaya ilişkin bilgi edinin.

Müşteri tepkileri ve yeniden icat ettikleri ürünler

Autodesk müşterileri; teknoloji, beceri ve esnekliği küresel pandemiyle mücadele etmek için bir araya getiriyor.

 • Gri kapüşonlu giyen, solunum aygıtı prototipine bakan adam

  The Ventilator Project

  Tyler Mantel'in startup şirketinde üretim COVID-19 sebebiyle askıya alındığında Mantel, solunum aygıtı eksikliğini çözmek için The Ventilator Project'i (Solunum Aygıtı Projesi) başlattı.

  Resim The Ventilator Project tarafından sağlanmıştır

 • Hastane yatağına odaklı tıbbi tesis görüntüsü

  Mountain Productions

  Pandemi sebebiyle iptal edilen etkinliklerin ardından, sahne kurulumu ve donanımı sağlayan şirket, işini eğlence yapılarını tıbbi kullanım amaçlı dönüştürmek için değiştirdi.

  Resim Mountain Productions tarafından sağlanmıştır

 • Koruyucu gözlüğüyle modüler hastane inşa eden adam

  BLOX

  COVID-19 krizi sebebiyle stres altında olan hastaneler karşısında, bu modüler hastane inşaatı firması, akut tedavi tesislerini hızlıca inşa ediyor.

COVID sonrası dünyaya bakış

İnsanlar yeni protokollere, önceliklere ve fırsatlara yanıt vermek için yenilikçi yollar keşfettikçe iş dünyasının geleceği çok daha farklı görünecek.

İki kat arasındaki merdivenlerden inen kadının olduğu gri tonlamalı ofis fotoğrafı

Üç küresel mimarlık ve mühendislik firması, 2020'de işlerini nasıl canlandırıyor?

Tesis içinde üretim yapan geleneksel işletmeler COVID-19 sonrası protokollerini belirlemekte zorlanırken, gelin, üç küresel mimarlık firmasının 2020'de neler yaptığını ve işlerinin geleceğini nasıl planladığını inceleyelim.

Tozlu inşaat tesisinde, modüler bir yapıda çalışan dört adam

Sosyal mesafe ve kişisel koruyucu donanım (KKD), modüler inşaat şirketinin vazgeçilmez kalmasını sağlıyor

Uygun fiyatlı konutlara odaklanması sebebiyle vazgeçilmez görülen modüler inşaat şirketi Factory_OS'in, sosyal mesafe ve KKD kurallarını uygulayarak iş gücünü nasıl güvende tuttuğunu izleyin.

Arka planda resimlerin olduğu, aynaya bakan ve sanal gerçeklik gözlüğü takan kadının yansıması

Dijital müze koleksiyonları, sanatı koltuğunuza kadar getiriyor

Uzun zaman boyunca, sanatı ve kültürü dijitalleştirmek bir öncelik olarak görülmedi. Sonra COVID-19 hayatımıza girdi. Müzeler kapatıldı ve dijital medya, ziyaretçilerin sanat eserlerini inceleyebileceği tek fırsat haline geldi. Sanal hayata geçiş artık kaçınılmaz.

Işık noktaları ağıyla donanmış dünyanın uzaydan görüntüsü

Autodesk Foundation'ın faaliyetleri

Autodesk Foundation; COVID-19'a karşı küresel, ulusal ve yerel çözümleri finanse etmek için 24 Körfez Bölgesi şirketini bir araya getirdi. Müdahale çabaları; virüsten etkilenen savunmasız nüfusların, kâr amacı gütmeyen kuruluşların ve küçük işletmelerin hem sağlık hem de ekonomi bakımından dayanıklılığını artırmaya odaklandı. Bugüne kadar Foundation, bu topluluklar için 2 milyon ABD doları ayırdı ve daha fazlasını yapmak için yeni yollar keşfediyor.

Geri bildiriminizi paylaşın

Her zamanki operasyonlarımızla tutarlı bir seviyede müşteri hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Bu yüzden geri bildirimleriniz, sorularınız ve uzaktan çalışma ortamınızda size daha iyi hizmet sağlamamıza yardımcı olacak fikirleriniz bizim için çok değerli.