Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Bulut Tabanlı İş Birliği Ürünleri İçin Genişletilmiş Erişim Programı

Genişletilmiş Erişim Programı sona erdi

Çeşitli Autodesk bulut iş birliği ürünlerinin ücretsiz olarak ticari amaçlı kullanımına olanak tanıyan Autodesk Genişletilmiş Erişim Programı'na gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Program 30 Haziran 2020'de sona erdi.

Ancak, bu ürünlerin bazılarına ücretsiz, ticari amaçlı olmayan deneme sürümü için kaydolabilirsiniz. AutoCAD web uygulaması için, Web Uygulaması Programı kapsamında ücretsiz ticari amaçlı erişime sahip olmaya devam edebilirsiniz. Aşağıda daha fazla bilgi edinin.

Programın sona ermesinin ardından devam eden tüm deneme sürümleri için, programa dahil olan her ürün için standart deneme sürümü süreleri dahil olmak üzere, standart deneme sürümü hükümleri ve koşulları geçerli olacaktır. Ticari kullanım amacıyla başka deneme sürümleri kullanılamayacaktır. Örneğin, çoğu ürün için standart deneme sürümü süresi 30 gündür. Yani, program kapsamında 29 Haziran'da başlattığınız bir deneme sürümünüz varsa, size sunulan standart deneme sürümü için 29 gününüz daha vardır.

Programa katıldıysanız ve sonraki adımlara ilişkin rehberliğe ihtiyacınız varsa, daha fazla bilgi için lütfen Genişletilmiş Erişim Programı Geçiş Kılavuzu'na bakın.

Ücretsiz deneme sürümleri ve ücretsiz erişim

En popüler Autodesk bulut iş birliği ürünlerine ücretsiz deneme sürümü için kaydolabilir ya da ücretsiz erişime sahip olabilirsiniz.

DWG™ dosyalarını hareket halindeyken mobil cihazınızda görüntüleyin, oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.

Web tarayıcınızda çalışan basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzünde CAD çizimlerini görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun

Ekipler için bulut tabanlı Revit iş paylaşım ve iş birliği çözümü

Bulut tabanlı inşaat ve tasarım belge yönetimi yazılımı

İş birliği için Fusion Team ile tek bir entegre platformda bulut tabanlı CAD, CAM, CAE ve PCB.

VFX, animasyon ve oyunlar hazırlayan ekipler için üretim yönetimi çözümü ve iş birliği aracı

Yardımcı kaynaklar

aydınlatma armatürlerinin ve açıktaki boruların olduğu geniş tavana aşağıdan bakış

Küçük işletmenizi güçlendirin

Yeni normale uyum sağlamak için ihtiyacınız olan kaynakları ve rehberliği bulun. Yeniden icat eder, büyür ve gelişirken işletmenizin rekabetçi kalmasına yardımcı olun.

ekranında ürün tasarım görüntüsü bulunan bir tablete mobil cihaz kalemiyle dokunan bir kadının eli

Uzaktan çalışma için ürün yardımı

Uzman tavsiyelerimize, rehberliğimize ve en iyi uygulamalarımıza güvenerek yazılım ve verilerinize erişip bunları kullanın, etkili bir iş birliği sağlayın ve uzaktan çalışırken de verimliliğinizi koruyun.