• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

3 boyutlu modelleme, animasyon ve render yazılımı 3dsMax
ve 3 boyutlu animasyon yazılımı Maya ile
hayal gücünüze hayat verin!

Yazılımı sadece 3 ay, 1 yıl veya daha fazla mı kullanacaksınız? Şimdi ihtiyacınız olan dönem seçenekleriyle abone olun, sadece kullandığınız süre kadar ödeyin.

Yazılımınızı sadece 3 ay, 1 yıl veya daha fazla mı
kullanacaksınız? Şimdi ihtiyacınız olan dönem seçenekleriyle
abone olun, sadece kullandığınız süre kadar ödeyin.

3ds Max ve Maya 2017 yeni özelliklerini videolar ile keşfedin

Şimdi 3dsMax ve Maya Tek Bir Pakette!

Autodesk’in yeni Medya ve Eğlence Çözüm Paketi ile tanıştınız mı?Aanimasyon yaratıcılarının, modelleyicilerin ve görsel efekt sanatçılarının; inandırıcı 3 boyutlu karakterler, djital ortamda etkileyici büyük dünyalar ve zorlayıcı efektler yaratmak için ihtiyacı olan en güncel yazılım ve araçları bir araya topladık.

Aboneliğin gücünü keşfedin

Çok sayıda yüksek kaliteli projeyi daha kısa sürede tamamlamak isteyen kullanıcılar için zaman ve hata yapmama kavramları büyük önem taşır.

Autodesk abonesi olan CounterPunch Studios daima en güncel sürüm ve araçlara erişirken, proje yönetimini değişen iş koşullarına göre yönetebiliyor.

Devamını Okuyun  >

(İngilizcedir)

Image courtesy of Warner Bros. Television

Play time vs. pay time

Come on, who works 52 weeks a year? Which means there's probably no reason to pay for Maya all year long. Now you don't have to. Get it when you need it for a project. Don't when you don't.

Wallet friendly

You know that cracked copy of Maya you have from 2008? Well it's time to chuck it. Because you can afford £3.84 a day. Honestly, you probably spend more than that on coffee and a bacon butty.

Siz de harekete katılın!

Max ve Maya ile çalışın, siz de tıpkı ILM gibi devler liginde oynayın!

*Monthly value represents Autodesk Suggested Retail Price ("SRP") (excluding freight, handling and taxes) for the specified product in your region based on annual subscription purchase. Autodesk SRP excl. VAT in the UK. Annual subscriptions are available directly from Autodesk or through Autodesk authorized resellers, and may not be available through all resellers or in all countries. Autodesk Authorized Resellers are independent resellers and free to set their own prices. Reseller prices may vary. See additional legal disclosures.

AUTODESK RESERVES THE RIGHT TO CANCEL, SUSPEND OR MODIFY PART OF OR THESE ENTIRE PROMOTIONS AT ANY TIME WITHOUT NOTICE, FOR ANY REASON IN ITS SOLE DISCRETION. PRICES FOR AUTODESK SOFTWARE ARE SUBJECT TO CHANGE.

AUTODESK, TAKDİRİ TAMAMEN KENDİSİNE AİT OLMAK ÜZERE, HERHANGİ BİR GEREKÇEYLE VE HERHANGİ BİR BİLDİRİMDE BULUNMAKSIZIN, İŞBU PROMOSYONUN TÜMÜNÜ YA DA BİR KISMINI DİLEDİĞİ ZAMANDA İPTAL ETME, ERTELEME YA DA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARI DEĞİŞİKLİĞE TABİDİR VE ÜLKELERE GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.