• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Üretim Sektörü

Yazılımınızdan en yüksek verimi almak ister misiniz?

Autodesk Aboneliği ile başarabilirsiniz!

Autodesk® Inventor yazılımını Abonelik ile satın aldığınız zaman, yaptığınız bu yatırımdan en iyi geri dönüşü almanıza yardımcı olacak en güncel araçlara erişebilirsiniz. Inventor, ürün tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere esnek 3B tasarım araçlarına ulaşmanızı sağlar. Aşağıdaki videoları izleyin ve sektörünüze özel Autodesk Abonelik seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla bilgi için tıklayın


Esnek modelleme
Inventor'daki esnek 3B tasarım araçlarıyla
çok daha özgürce tasarım yapabilirsiniz.

Kavramsal Tasarım
Product Design Suite’i Abonelik
ile satın aldığınızda Fusion 360’a
otomatik olarak sahip olursunuz.
Fusion 360 hakkında daha
ayrıntılı bilgi edinin.
Videoyu izleyin

Fusion 360 nedir?
Abonelik ile satın alınan
Product Design Suite sayesinde sahip
olacağınız Autodesk Fusion 360,
sizin ve ekibinizin tasarımınız üzerinde,
istediğiniz yerden ve istediğiniz
cihaz üzerinden birlikte çalışabilmenizi
sağlar. Nasıl mı? Videoyu izleyin ve
keşfedin.
Videoyu izleyin

Autodesk'in Yetkili Satıcıları bağımsız satıcılardır ve kendi fiyatlarını belirleyebilirler. Satıcı fiyatlarında farklılıklar olabilir.

Aylık değer, yıllık kiralama planı satın alınması esas alınarak, belirtilen Autodesk ürün veya hizmeti için Autodesk SRP'yi temsil eder. Yıllık kiralama planları, doğrudan Autodesk veya Autodesk'in yetkili satıcıları aracılığıyla temin edilebilir ancak tüm satıcılarda veya tüm ülkelerde mevcut olmayabilir.

Gösterilen Önerilen Perakende Satış Fiyatı (SRP), Autodesk’in Amerika Birleşik Devletlerindeki belirli ürünler ve hizmetler için geçerli olan perakende satış fiyatıdır. SRP'ye herhangi bir hakkediş veya kurulum hizmeti ya da vergi ödemeleri dahil değildir. SRP sadece referans vermek amacıyla gösterilir; gerçek perakende satış fiyatı satıcınız tarafından belirlenir. Diğer hükümler ve koşullar geçerli olabilir. Autodesk SRP'de, ürün tekliflerinde ve hizmetlerde ve ürün teknik özelliklerinde ve fiyatlandırmasında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve bu web sitesindeki olası tipografik hatalardan veya gramer hatalarından sorumlu değildir.

Abonelik avantajları, Autodesk'in Abonelik şartlarına ve koşullarına tabidir. Tüm Abonelik avantajları, her üründe ve/veya her dilde sunulmuyor olabilir. Tüm Abonelik avantajları, tüm coğrafyalarda sunulan tüm ürünler için geçerli değildir. Daha fazla bilgi almak için lütfen Autodesk satıcınız veya satış temsilciniz ile iletişime geçin.