Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Sizi düşünerek yeniledik

Siz sordunuz, Autodesk yanıtladı. Autodesk® Vault 2016, Copy Design özelliğinin geliştirmesine ek olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış yeni dosya, nesne, BOM işlevselliği, CAD kullanmayanlar için geliştirilmiş PDM erişimi gibi yepyeni özellikler sunar

Kolay kopyalama

Copy Design için yeni iyileştirmeler istediniz, biz de isteğinizi yerine getirdik. Otomatik dosya numaralandırmadan faydalanarak daha kısa sürede daha çok dosya kopyalayabilirsiniz. Yeni bağımsız Copy Design arayüz penceresi ile dosya yönetimi her zamankinden daha kolay.

 

Yeni Copy Design

AnyCAD desteği

Autodesk® Inventor® modellerinize diğer CAD sistemlerinden dosya ekleyin. Bu referans dosyaları Vault desteği ile denetleyin, doğrulayın ve açın. Inventor verilerinin yanı sıra bu dosyaların Vault ile de okunmasını sağlayın.

Vault AnyCAD desteği

Dosyalarla çalışır gibi nesnelerle çalışın

Sadece dosya güvenliği ile sınırlı kalmayın, gerektiğinde nesne dökümanlarının güvenliğini de sağlayın.

Birleştirilmiş nesne ve dosya yaşam döngüsü motoru

Detaylara ulaşın

Malzeme Listesi (BOM) arayüzünde yapılan iyileştirmeler sayesinde, BOM belgelerini daha kolay yönetebilirsiniz. Aynı zamanda bu iyileştirmeler BOM görüntüsü dışına doğrudan bildirim yapmanıza olanak sağlar.

Hammadde iş akışı

Parça Kullanılabilirlik İyileştirmeleri

Uzaktan çalışan tasarım ekiplerini yakınlaştırın

Şimdi Vault Office, tasarımcı olmayan kullanıcılar için ek döküman sürümü ve değişiklik talimatı imkanı sunuyor, bu da herkesin projeler üzerinde daha kolay çalışmasını sağlıyor.

Vault Office donatımlı istemci

Vault Office web istemci

*Vault IdeaStation'dan

Autodesk, the Autodesk logo, and Inventor are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.