• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Trendler

Üretim endüstrisi hızla gelişiyor. Değişen dünyada yenilikleri takip etmek ve iş süreçlerine entegre etmek yeni fırsatlar doğurabilir.


Tasarım Otomasyonu

Tasarım otomasyonu, mühendislik bilgisini ve amacını kaydedip yeniden kullanmanızı sağlar. Otomasyon, zorlu ve tekrarlanan modelleme görevlerinde yapılan hataların ve harcanan zamanın azaltılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aşağı yöndeki geliştirme süreçlerinin düzenlenmesinde ölçeklendirilebilmektedir.


Üretken Tasarım

Tek bir fikirden hareketle, seri şekilde, bazılarınızı kendiniz düşünemeyeceğiniz yüksek performanslı tasarım alternatifleri oluşturabilirsiniz. Üretken tasarımda tek çözüm yoktur; çok sayıda harika çözüm vardır. İhtiyaçlarınıza en uygun tasarımı siz seçersiniz.


Simülasyon

Autodesk simülasyon yazılımı, güvenebileceğiniz doğru analizler kullanarak ürünlerinizi öngörmenize, onları doğrulamanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.


2 Boyuttan 3 Boyuta Geçiş

AutoCAD ve Inventor'ın yeterliliklerini birleştirerek daha hızlı tasarlayın ve modellerinizden daha fazlasını elde edin. Diğer 2D kullanıcılarıyla işbirliği yapma imkânı da dahil olmak üzere AutoCAD'in esnekliğinden yararlanın. Inventor'la ise, elle yapılan işlerde zamandan tasarruf edin ve aşağı yöndeki kullanım durumları için 3D modeller uygulama imkânı elde edin.


BIM ile İş Birliği Yapın

Müşterilerinizin ürünlerinizi projelerde belirtmelerini kolaylaştırmak için BIM içeriği sağlayın. Yapı bağlamında tasarımlar yapmak için yapı modelleri içinde çalışın. Tüm paydaşlarınızın daha verimli iletişim kurmasına yardımcı olmak için tüm bu verileri tek ve kapsamlı bir dijital ekosistemde paylaşın.