• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

SERİ NUMARALARINA DEĞİL, KİŞİLERE DAYALI PLANLARA GEÇTİĞİNİZDE
nelerin mümkün olduğunu görün

tamam

Bizim için bir seri numarasından daha fazlasını ifade ediyorsunuz

Autodesk seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor ve her aboneliği bir adlandırılmış kullanıcıya atamaya başlıyor. Yeni planlarımız bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında hem şimdi hem de gelecekte birçok avantaj sunacak.

icon-checkmark3

Adlandırılmış kullanıcı planlarına geçiş düşündüğünüzden daha hızlı ve daha kolay

Sadece birkaç adımda; iş birliğini, özel tasarlanmış öğrenme içeriğini ve analizleri içeren, daha özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimine erişeceksiniz.

Adlandırılmış Kullanıcı Planlarına Geçiş İçin 4 Adım (2:27 dk.)

Takas teklifi

 • BAĞIMSIZ BAKIM ANLAŞMASI İÇİN

  Bağımsız bakım anlaşması için, 7 Mayıs 2021'den* önce gerçekleşecek bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında bir abonelik için bir lisans takas edebilirsiniz*.

 • KALICI LİSANS (BAKIM HARİÇ) İÇİN

  Eski bir kalıcı lisans kullanıyorsanız, çözüm paketleri dahil olmak üzere şu anda kullanmakta olduğunuz ürün veya farklı bir bağımsız ürün için 1 yıllık ya da 3 yıllık abonelik satın alarak büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

 • AĞ BAKIM ANLAŞMASI İÇİN

  7 Ağustos 2023'ten önceki bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki abonelik (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bir lisans takas edin*. Ağ bakım anlaşması içeren abonelikler 7 Mayıs 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

 • DESIGN & CREATION SUITE ÜRÜNLERİ İÇİN

  Nisan 2020 tarihinden itibaren kullanımdan kaldırılan Design & Creation Suite ürünleri artık yenilenemeyecektir. Design & Creation Suite ürünlerine sahipseniz, yukarıdaki takas tekliflerinden birisi aracılığıyla bir sektörel çözüm paketine geçme seçenekleriniz konusunda daha fazla bilgi için iş ortağınızla veya Autodesk ile iletişime geçebilirsiniz.

 • ÇOKLU KULLANICI ERİŞİMİ SUNAN ABONELİK SAHİPLERİ İÇİN

  7 Ağustos 2023'ten önceki bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki abonelik (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bir abonelik takas edin*. Çoklu kullanıcı planı içeren abonelikler 7 Ağustos 2022'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

Bakım anlaşmaları 7 Mayıs 2021'de, çoklu kullanıcı erişimi sunan aboneliklerse 7 Ağustos 2022'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

Büyük kullanıcı ekiplerinizi yönetmek üzere daha fazla yönetim, raporlama ve destek özelliği için premium plana yükseltin. Daha kapsamlı bir araç setine ihtiyacınız varsa bir sektörel çözüm paketine yükseltmeyi seçin.

*7 Ağustos 2020'den sonraki yenilemelerde, şu anki bakım fiyatları %20 artmış olacaktır.

Adlandırılmış kullanıcı planına geçişin diğer avantajları

Pfeiffer Report'un bu raporunda, sektör analistlerinin adlandırılmış kullanıcı konusunda neden heyecanlı olduğunu keşfedin.

"Kullanıcılar, yöneticiler ve araçlar arasındaki bağlantıyı güçlendiren adlandırılmış kullanıcı lisanslaması, daha verimli kurumların belkemiği haline gelebilir."

PREMIUM DENEYİMİNİ KEŞFEDİN

Premium planımız, 50 veya daha fazla aboneliği yöneten işletmelerin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çoklu oturum açmadan 7/24 desteğe kadar çeşitli olanaklarla zamandan tasarruf edin ve güvenliği artırın.

Vaka İncelemesi: Adlandırılmış Kullanıcı Planlarının Avantajları (1:30 dk.)

Adlandırılmış kullanıcı planlarının avantajları

Müşteriler şimdiden başarı elde etmeye başladı. Bunun nedenini, adlandırılmış kullanıcı planı müşterileri Sam Lucido (Haley & Aldrich) ve Rene Garcia'dan (Ramboll) öğrenin.

Başarıya ulaştıran ortaklık

 • Ne değişecek?

  Autodesk kişilere dayalı yeni planları kullanıma sunuyor ve seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor.

 • Bir şey yapmam gerekiyor mu?

  Teklif bitiş tarihinden önceki bir sonraki yenilemenizde, tüm maliyetlerinizin tutarlı kalmasını sağlayarak bir adlandırılmış kullanıcı planı için bakım anlaşmanızı ya da çok kullanıcılı erişim sunan aboneliğinizi nasıl takas edeceğinizi size söyleyeceğiz.

 • Planımı takas etmenin avantajı nedir?

  Bu doğrultuda harekete geçen müşteriler, tutarlı bir ücret karşılığında gelişmiş deneyim, iş birliği ve destek sunan yeni planlara geçmeleri için tasarlanmış özel takas tekliflerine erişim olanağına sahip olacak.

 • Mevcut planımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Bakım anlaşmaları 7 Mayıs 2021'de, çoklu kullanıcı erişimi sunan aboneliklerse 7 Ağustos 2022'de kullanımdan kaldırılacaktır.

 • Sahip olduğum yeni seçenekler neler?

  Mevcut planınızı takas ettiğinizde, yeni Standard ve premium aboneliklerimizden ekibinize en uygun olanı seçebileceksiniz.

 • Bilmem gereken başka bir şey var mı?

  Nisan 2020 tarihinden itibaren kullanımdan kaldırılan Design & Creation Suite ürünleri artık yenilenemeyecektir. Design & Creation Suite ürünlerine sahipseniz, yukarıdaki takas tekliflerinden birisi aracılığıyla bir sektörel çözüm paketine geçme seçenekleriniz konusunda daha fazla bilgi için iş ortağınızla veya Autodesk ile iletişime geçebilirsiniz.

Adlandırılmış kullanıcı planlarının en iyi on avantajı

Şirketinizi bir adlandırılmış kullanıcı planına geçirmenin on nedenini öğrenin.

Yine de sorularınız mı var?

İlginize teşekkür ederiz. Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecek.

Daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınızla iletişime geçin. İş ortağınızın kim olduğunu bilmiyorsanız, Autodesk'in sizinle iletişime geçmesi için formu doldurun veya buradan iş ortağınızı bulun.

Takas tahmin aracı şimdi kullanımda. Adlandırılmış kullanıcı planına geçerken potansiyel yatırım getirisini (ROI) gösterebilecek araç hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınız veya Autodesk temsilcinizle konuşun.

Hükümler ve koşulların tamamı için buraya tıklayın: https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR VE ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

*Bu teklifle alınan standard subscription'ların yenileme SRP'leri (Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı) 2021, 2023, 2025 ve 2027 yıllarında en fazla %5 artacak; 2022, 2024, 2026 ve 2028 yıllarında ise SRP'de değişiklik olmayacaktır. Yenileme için tavsiye edilen perakende satış fiyatı, müşterilerin garantili fiyatlandırma dönemi sona erdikten sonra yürürlüğe giren fiyattır.  3 yıllık abonelik tasarrufları, peş peşe 3 adet yıllık aboneliğin SRP'si ile karşılaştırma yapılarak hesaplanır.

*7 Ağustos 2020'den sonraki yenilemelerde, şu anki bakım fiyatları %20 artmış olacaktır.

**Entertainment Creation Suite ürünlerinin son sürümleri Aralık 2019'da kullanıma sunulmuştu.

Bu teklif, bakım anlaşması kapsamındaki ve çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelik planının yenilenmesi sırasında sunulur. Çok kullanıcılı erişim ya da ağ bakım anlaşması müşterileri, 7 Ağustos 2023'ten önceki bir sonraki yenilemede (ve bundan sonrakilerde) her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik iki standard abonelik için çok kullanıcılı erişim sunan bir aboneliği veya ağ bakım lisansını takas edebilir. Bu teklif başka indirimlerle veya promosyonlarla birleştirilemez ve kanunlarca yasaklandığı veya kısıtlandığı hallerde geçersizdir. Bu teklif, teklifin sunulmasından önce yayınlanacak ve kullanıma sunulacak olan özel hükümler ve koşullara tabidir. Abonelik programı ve avantajları değişebilir ve hükümler ve koşullara ve/veya hizmet şartlarına tabidir. Gerçek perakende satış fiyatı, iş ortağınız tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir. Döviz kuru riski nedeniyle geriye dönük indirim sağlamak veya iş ortakları üzerinden yapılan alışverişler Autodesk'in yükümlülüğünde değildir. Fiyatlandırma, ürünün/teklifin bulunabilirlik durumuna bağlıdır.

Mevcut fiyatlandırma, döviz kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma taahhütleri yalnızca Aboneliğe Geçiş teklifiyle bakımdan aboneliğe geçirilen lisanslar için geçerlidir. Bu fiyat taahhüdü, ürün ve/veya teklifin kullanılabilirliğine tabidir ve müşteri tarafından satın alınan yeni abonelikler, geçişli abonelikler (yani, bir ürün aboneliğinden başka bir ürün aboneliğine izin verilen geçişler) veya ikame ya da ardıl abonelik ürünleri için geçerli değildir.

Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

Kanal iş ortakları bağımsızdır ve kendi fiyatlarını belirleme özgürlüğüne sahiptir. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Tanıtılan indirimler ve kazançlar için, belirtilen ürünün Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (vergiler hariç) temel alınır. Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı yalnızca referans amaçlı kullanılır ve yerel para biriminde olmayabilir. Gerçek perakende satış fiyatı, müşterinin seçtiği iş ortağı tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot ve Showcase; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2021 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.