• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Seri numaralarına değil, kişilere dayalı planlara geçtiğinizde
nelerin mümkün olduğunu görün

Mayıs 2020'den itibaren

tamam

Bizim için bir seri numarasından daha fazlasını ifade ediyorsunuz

Adlandırılmış kullanıcı planlarına geçiş 7 Mayıs 2020'de başlayacak

Autodesk seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor ve kişilere dayalı yeni planları kullanıma sunuyor. Yeni planlarımız bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında hem şimdi hem de gelecekte size ve işletmenize birçok avantaj sunacak.

Çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelik müşterileri için, bu planlar 7 Ağustos 2020'ye kadar kullanılabilecek ve kullanımdan kaldırılma tarihleri 7 Ağustos 2021'e ertelenecektir. Daha fazla bilgi edinin.

icon-checkmark3

Takas teklifi

 • BAĞIMSIZ BAKIM ANLAŞMASI İÇİN

  Bağımsız bakım anlaşması için, 7 Mayıs 2021'den* önce gerçekleşecek bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında bir abonelik için bir lisans takas edebilirsiniz*.

 • KALICI LİSANS (BAKIM HARİÇ) İÇİN

  Eski bir kalıcı lisans kullanıyorsanız, çözüm paketleri dahil olmak üzere şu anda kullanmakta olduğunuz ürün veya farklı bir bağımsız ürün için 1 yıllık ya da 3 yıllık abonelik satın alarak büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

 • AĞ BAKIM ANLAŞMASI İÇİN

  Ağ bakım anlaşmanız varsa, yalnızca 7 Mayıs 2020'den* sonraki ilk yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında, bir abonelik için bir lisans veya abonelik takas edin. Yalnızca 7 Ağustos 2020'den sonraki ilk yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki abonelik (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bir lisans veya abonelik takas edin*. Ağ bakım anlaşması içeren abonelikler 7 Mayıs 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir. 

 • DESIGN & CREATION SUITE ÜRÜNLERİ İÇİN

  Bakım anlaşmalarının kullanımdan kaldırılması kapsamında, Design & Creation Suite ürünlerinin son sürümü müşterilerin indirmesi için Nisan 2020** tarihinde sunulacak ve Suite'leri yenilemek için son tarih 16 Nisan 2020 olacaktır. Müşteriler 16 Nisan 2020'den sonra Suite'leri yenileyemeyecektir. Yukarıdaki takas tekliflerinin birinden yararlanarak sektörel çözüm paketlerinden birine yükseltme seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınızla iletişime geçin veya bize buradan ulaşın.

 • ÇOKLU KULLANICI ERİŞİMİ SUNAN ABONELİK SAHİPLERİ İÇİN

  Yalnızca 7 Ağustos 2020'den sonraki ilk yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki abonelik (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bir lisans veya abonelik takas edin*. Çoklu kullanıcı anlaşması içeren abonelikler 7 Ağustos 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

Büyük kullanıcı ekiplerinizi yönetmek üzere daha fazla yönetim, raporlama ve destek özelliği için premium plana yükseltin. Daha kapsamlı bir araç setine ihtiyacınız varsa bir sektörel çözüm paketine yükseltmeyi seçin.

*7 Ağustos 2020'den sonraki yenilemelerde, şu anki bakım fiyatları %20 artmış olacaktır.

Vaka İncelemesi: Adlandırılmış Kullanıcı Planlarının Avantajları (1:30 dk.)

Adlandırılmış kullanıcı planlarının avantajları

Müşteriler şimdiden başarı elde etmeye başladı. Bunun nedenini, adlandırılmış kullanıcı planı müşterileri Sam Lucido (Haley & Aldrich) ve Rene Garcia'dan (Ramboll) öğrenin.

Takas teklifi

 • Çoklu kullanıcı abonelikleri için:

  Yalnızca 7 Ağustos 2020'den sonraki ilk yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik iki standart abonelik için bir lisansı takas edin.

 • Mevcut bağımsız ya da ağ bakım anlaşması müşterileri için:

  7 Mayıs 2021'den önceki ilk yenilemenizde, 2019'da bakım için ödediğinize benzer bir ücret karşılığında bir standart abonelik için bir bağımsız ya da ağ bakım lisansını takas edin (bağımsız lisans takasıyla tekli kullanıcı erişimi, ağ lisansı takasıyla ise çoklu kullanıcı erişimi edinirsiniz). Takasın ardından, ağ bakım anlaşması müşterileri 7 Ağustos 2020'den sonraki yenilemelerinde çoklu kullanıcı takasından yararlanma fırsatına da sahip olacaktır.

Bakım anlaşmaları 7 Mayıs 2021'de, çoklu kullanıcı erişimi sunan aboneliklerse 7 Ağustos 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

Büyük kullanıcı ekiplerinizi yönetmek üzere daha fazla yönetim, raporlama ve destek özelliği için premium plana yükseltin. Daha kapsamlı bir araç setine ihtiyacınız varsa bir sektörel çözüm paketine yükseltmeyi seçin.

Yine de sorularınız mı var?

İş ortağınızla irtibata geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başarıya ulaştıran ortaklık

 • Ne değişecek?

  Autodesk kişilere dayalı yeni planları kullanıma sunuyor ve seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor.

 • Bir şey yapmam gerekiyor mu?

  Şu anda hayır. Bakım için 7 Mayıs 2020'den veya çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelik için 7 Ağustos 2020'den sonraki ilk yenilemenizde, tüm maliyetlerinizin tutarlı kalmasını sağlayarak bir adlandırılmış kullanıcı planı için bakım anlaşmanızı ya da çoklu kullanıcı erişimi sunan aboneliğinizi nasıl takas edeceğinizi size söyleyeceğiz.

 • Planımı takas etmenin avantajı nedir?

  Bu doğrultuda harekete geçen müşteriler, tutarlı bir ücret karşılığında gelişmiş deneyim, iş birliği ve destek sunan yeni planlara geçmeleri için tasarlanmış özel takas tekliflerine erişim olanağına sahip olacak.

 • Mevcut planımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Bakım anlaşmaları 7 Mayıs 2021'de, çoklu kullanıcı erişimi sunan aboneliklerse 7 Ağustos 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir.

 • Sahip olduğum yeni seçenekler neler?

  Mevcut planınızı takas ettiğinizde, yeni standart ve premium aboneliklerimizden ekibinize en uygun olanı seçebileceksiniz.

 • Bilmem gereken başka bir şey var mı?

  Bakım anlaşmalarının kullanımdan kaldırılması kapsamında, Design & Creation Suite ürünlerinin son sürümü müşterilerin indirmesi için Nisan 2020** tarihinde sunulacak ve Suite'leri yenilemek için son tarih 16 Nisan 2020 olacaktır. Müşteriler 16 Nisan 2020'den sonra bu bakım anlaşmasını yenileyemeyecektir. Yukarıdaki takas tekliflerinin birinden yararlanarak sektörel çözüm paketlerinden birine yükseltme seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınızla iletişime geçin veya bize buradan ulaşın.

Adlandırılmış kullanıcı planlarının en iyi on avantajı

İlk yenilemenizde şirketinizi bir adlandırılmış kullanıcı planına geçirmenin 10 nedenini öğrenin.

Yine de sorularınız mı var?

İlginize teşekkür ederiz. Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecek.

Daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınızla iletişime geçin. İş ortağınızın kim olduğunu bilmiyorsanız, Autodesk'in sizinle iletişime geçmesi için formu doldurun.

Hükümler ve koşulların tamamı için buraya tıklayın: https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR VE ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

*Bu teklifle alınan standart aboneliklerin yenileme SRP'leri (Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı) 2021, 2023, 2025 ve 2027 yıllarında en fazla %5 artacak; 2022, 2024, 2026 ve 2028 yıllarında ise SRP'de değişiklik olmayacaktır. 3 yıllık abonelik tasarrufları, peş peşe 3 adet yıllık aboneliğin SRP'si ile karşılaştırma yapılarak hesaplanır.

*7 Ağustos 2020'den sonraki yenilemelerde, şu anki bakım fiyatları %20 artmış olacaktır.

**Entertainment Creation Suite ürünlerinin son sürümleri Aralık 2019'da kullanıma sunulmuştu.

Bu teklif, bakım anlaşması kapsamındaki ve çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelik planının yenilenmesi sırasında sunulur. Çoklu kullanıcı erişimi ya da ağ bakım anlaşması müşterileri, yalnızca 7 Mayıs 2020'den sonraki ilk yenilemede, her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik iki standart abonelik için, çoklu kullanıcı erişimi sunan bir aboneliği veya ağ bakım lisansını takas edebilir. İkinci (ve sonraki) yenilemelerde (teklif süresi içinde), bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik bir standart abonelik için, Aboneliğe Geçiş üzerinden indirimli satın alınan ve çoklu kullanıcı erişimi sunan bir abonelik ya da bir ağ bakım lisansı takas edilir. Bu teklif başka indirimlerle veya promosyonlarla birleştirilemez ve kanunlarca yasaklandığı veya kısıtlandığı hallerde geçersizdir. Bu teklif, teklifin sunulmasından önce yayınlanacak ve kullanıma sunulacak olan özel hükümler ve koşullara tabidir. Abonelik programı ve avantajları değişebilir ve hükümler ve koşullara ve/veya hizmet şartlarına tabidir. Gerçek perakende satış fiyatı, iş ortağınız tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir. Döviz kuru riski nedeniyle geriye dönük indirim sağlamak veya iş ortakları üzerinden yapılan alışverişler Autodesk'in yükümlülüğünde değildir. Fiyatlandırma, ürünün/teklifin bulunabilirlik durumuna bağlıdır.

Mevcut fiyatlandırma, döviz kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma taahhütleri yalnızca Aboneliğe Geçiş teklifiyle bakımdan aboneliğe geçirilen lisanslar için geçerlidir. Bu fiyat taahhüdü, ürün ve/veya teklifin kullanılabilirliğine tabidir ve müşteri tarafından satın alınan yeni abonelikler, geçişli abonelikler (yani, bir ürün aboneliğinden başka bir ürün aboneliğine izin verilen geçişler) veya ikame ya da ardıl abonelik ürünleri için geçerli değildir.

Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

Kanal iş ortakları bağımsızdır ve kendi fiyatlarını belirleme özgürlüğüne sahiptir. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Tanıtılan indirimler ve kazançlar için, belirtilen ürünün Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (vergiler hariç) temel alınır. Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı yalnızca referans amaçlı kullanılır ve yerel para biriminde olmayabilir. Gerçek perakende satış fiyatı, müşterinin seçtiği iş ortağı tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot ve Showcase; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.