Olanaklar dünyasını keşfedin.
Adlandırılmış kullanıcıya geçiş yapın.

Olanaklar dünyasını keşfedin. Seri numaralarına değil, kişilere dayalı planlara geçin.

Kısıtlamalar geçerlidir. Tüm ürünler takasa uygun değildir. Daha fazla bilgi için TÜM SSS bölümüne bakın.

Bizim için bir seri numarasından daha fazlasını ifade ediyorsunuz

Autodesk seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor ve her aboneliği bir adlandırılmış kullanıcıya atamaya başlıyor. Yeni planlarımız bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında hem şimdi hem de gelecekte birçok avantaj sunacak.

 • Özel erişim: Nasıl ve nerede çalışıyor oldukları fark etmeksizin tüm çalışanlara özel erişim sunulacak. Artık tüm lisanslarınızın kullanımda olması nedeniyle kesinti yaşamayacaksınız.

 • Şirketinizin nasıl çalıştığına bağlı olarak bireyler, ekipler ve işletmeler için özel ya da esnek yazılım erişimi sunan planlara sahip olacaksınız.

 • Lisanslama maliyetlerini kolayca optimize edeceksiniz. Yeni adlandırılmış kullanıcı planları, kullanım verilerinizi görmenizi sağlayarak şirketiniz için daha akıllı yatırımlar yapmanıza olanak tanıyacak.

 • Basitleştirilmiş ve güvenli lisans yönetimi ile artık ağ sunucularını yönetmeniz ya da anonim seri numaralarını takip etmeniz gerekmeyecek.

1'e 2 takas teklifinizden yararlanın

ÇOK KULLANICILI ABONELİKLER İÇİN

7 Şubat 2024'ten önce bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki adlandırılmış kullanıcı aboneliği (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bir çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelik takas edin*.

AĞ BAKIM LİSANSLARI İÇİN

7 Mayıs 2022'den önce bir sonraki yenilemenizde, bugün ödediğinizle tutarlı bir ücret karşılığında iki adlandırılmış kullanıcı aboneliği (her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik) için bakım anlaşmasında bir ağ lisansı takas edin**.

* Çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelikler, 7 Şubat 2023'te kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir. Süresi dolduktan sonra müşteriler ürünlerini kullanamayacaktır".

**Bakım anlaşmaları, 7 Mayıs 2021'de kullanımdan kaldırılacak ve artık yenilenemeyecektir. Müşteriler kalıcı lisanslarını bakım planı olmadan kullanmaya devam edebilir.

Adlandırılmış kullanıcı takas fiyatlandırmanızı inceletin

Takas tahmin aracımız, adlandırılmış kullanıcıya geçiş yaptığınızda fiyatlandırmanızın nasıl değişeceğini daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

 • Adlandırılmış kullanıcı hesaplarına geçmenin potansiyel yatırım getirisini öğrenin.
 • Takas öncesi ve sonrası bireysel ve toplam tahmini yıllık maliyetleri karşılaştırın.
 • Karar vericilerle paylaşmak için kapsamlı bir tahmin raporu alın.

Takas Tahmin Aracı yalnızca en çok kullanılan uygun ürünler için kullanılabilir ve tüm uygun ürünleri içermeyebilir.

Adlandırılmış kullanıcı planının avantajını keşfedin

 • Adlandırılmış kullanıcı planlarının en iyi on avantajı

  İlk yenilemenizde şirketinizi adlandırılmış kullanıcı planına geçirmenin 10 nedenini öğrenin.

 • Uzmanlardan öğrenin

  Pfeiffer Report'un bu raporunda, sektör analistlerinin adlandırılmış kullanıcı planı konusunda neden heyecanlı olduğunu keşfedin.

 • Müşteri deneyimini görün

  Müşteriler şimdiden başarı elde etmeye başladı. Bunun nedenini, adlandırılmış kullanıcı planı müşterileri Sam Lucido (Haley & Aldrich) ve Rene Garcia'dan (Ramboll) öğrenin.

 • ARA SIRA KULLANANLAR İÇİN FLEX ERİŞİMİ

  Flex'in günlük kullandıkça öde fiyatıyla Autodesk'in en iyi ürünlerine nasıl uygun maliyetli erişim olanağı sağladığını görün.

  Tahmini fiyatınızı görün

 • PREMIUM DENEYİMİNİ KEŞFEDİN

  Daha gelişmiş araçlara ihtiyaç duyan işletmeler için. Çoklu oturum açmadan 7/24 desteğe kadar çeşitli olanaklarla zamandan tasarruf edin ve güvenliği artırın.

  Daha fazla bilgi

Adlandırılmış kullanıcı hakkında ek sorular

Autodesk, kişilere dayalı yeni planları kullanıma sunuyor ve seri numaralarına dayalı planları kullanımdan kaldırıyor.

Teklifin bitiş tarihinden önce bir sonraki yenilemenizde, tüm maliyetlerinizin tutarlı kalmasını sağlayarak adlandırılmış kullanıcı planı için ağ bakımı anlaşmanızı ya da çok kullanıcılı aboneliğinizi nasıl takas edeceğinizi size söyleyeceğiz.

Uygun tarihlerde işlem yapan müşteriler, tutarlı bir ücret karşılığında gelişmiş deneyim, iş birliği ve destek sunan yeni planlara geçmeleri için tasarlanmış 1'e 2 takas tekliflerine erişim sağlayacaktır.

Bakım anlaşmaları 7 Mayıs 2021'de, çoklu kullanıcı erişimi abonelikleriyse 7 Şubat 2023'te kullanımdan kaldırılacaktır.

Mevcut planınızı takas ettiğinizde, yeni standart ve premium aboneliklerimizden ekibinize en uygun olanı seçebileceksiniz.

Kullanımdan kaldırılan Design & Creation Suite ürünleri artık yenilenemeyecektir. Design & Creation Suite ürünlerine sahipseniz, yukarıdaki 1'e 2 takas teklifi ile bir sektörel çözüm paketine geçme seçenekleriniz konusunda daha fazla bilgi için iş ortağınızla veya Autodesk ile iletişime geçebilirsiniz.

Yine de sorularınız mı var?

Daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınızla iletişime geçin. İş ortağınızın kim olduğunu bilmiyorsanız, Autodesk'in sizinle iletişime geçmesi için formu doldurun veya buradan iş ortağınızı bulun.

Takas tahmin aracı şimdi kullanımda. Adlandırılmış kullanıcı planına geçerken potansiyel yatırım getirisini (ROI) gösteren araç hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş ortağınız veya Autodesk temsilcinizle konuşun.

İlginize teşekkür ederiz. Bir uzman yakında sizinle iletişime geçecek.

PREMIUM DENEYİMİNİ KEŞFEDİN

Premium planımız, 50 veya daha fazla aboneliği yöneten işletmelerin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çoklu oturum açmadan 7/24 desteğe kadar çeşitli olanaklarla zamandan tasarruf edin ve güvenliği artırın. Adlandırılmış kullanıcı planı için mevcut 1'e 2 takas teklifleriyle birçok müşteri, abonelik lisanslarını ikiye katlayarak daha elverişli bir seçenek olan Premium'a yükseltme yapabilir.

Hükümler ve koşulların tamamı için buraya tıklayın.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR VE ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

*Bu teklifle alınan standart aboneliklerin yenileme SRP'leri (Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı) 2021, 2023, 2025 ve 2027 yıllarında en fazla %5 artacak; 2022, 2024, 2026 ve 2028 yıllarında ise SRP'de değişiklik olmayacaktır. 3 yıllık abonelik tasarrufları, peş peşe 3 adet yıllık aboneliğin SRP'si ile karşılaştırma yapılarak hesaplanır.

Bu teklif, bakım anlaşması kapsamındaki ve çok kullanıcılı abonelik planının yenilenmesi sırasında sunulur. Çok kullanıcılı aboneliği ya da ağ bakım anlaşması olan müşteriler, 7 Şubat 2024'ten önce bir sonraki yenilemelerinde, her biri bir adlandırılmış kullanıcıya yönelik iki standart abonelik için, çok kullanıcılı bir aboneliği veya ağ bakım lisansını takas edebilir. Bir teklif türü kullanım süresinin sonuna geldiyse ve teklifin süresi dolduysa Çok Kullanıcılı Takas Teklifi kullanılamaz. Bu teklif başka indirimlerle veya promosyonlarla birleştirilemez ve kanunlarca yasaklandığı veya kısıtlandığı hallerde geçersizdir. Bu teklif, teklifin sunulmasından önce yayınlanacak ve kullanıma sunulacak olan özel hükümler ve koşullara tabidir. Abonelik programı ve avantajları değişebilir ve hükümler ve koşullara ve/veya hizmet şartlarına tabidir. Gerçek perakende satış fiyatı, iş ortağınız tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir. Döviz kuru riski nedeniyle geriye dönük indirim sağlamak veya iş ortakları üzerinden yapılan alışverişler Autodesk'in yükümlülüğünde değildir. Fiyatlandırma, ürünün/teklifin bulunabilirlik durumuna bağlıdır.

Mevcut fiyatlandırma, döviz kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fiyatlandırma taahhütleri yalnızca Aboneliğe Geçiş teklifiyle bakımdan aboneliğe geçirilen lisanslar için geçerlidir. Bu fiyat taahhüdü, ürün ve/veya teklifin kullanılabilirliğine tabidir ve müşteri tarafından satın alınan yeni abonelikler, geçişli abonelikler (yani, bir ürün aboneliğinden başka bir ürün aboneliğine izin verilen geçişler) veya ikame ya da ardıl abonelik ürünleri için geçerli değildir.

Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

Kanal iş ortakları bağımsızdır ve kendi fiyatlarını belirleme özgürlüğüne sahiptir. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Tanıtılan indirimler ve kazançlar için, belirtilen ürünün Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (vergiler hariç) temel alınır. Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı yalnızca referans amaçlı kullanılır ve yerel para biriminde olmayabilir. Gerçek perakende satış fiyatı, müşterinin seçtiği iş ortağı tarafından belirlenir ve döviz kurundaki dalgalanmalara tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT Robot, Showcase; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk istediği zaman bildirimde bulunmadan ürün ve hizmet tekliflerini, özellikleri ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar ve Autodesk bu belgede görülebilecek baskı ya da çizim hatalarından sorumlu değildir.

© 2022 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.