• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Olanaklar dünyasını keşfedin

Bir Autodesk aboneliği karşılığında kalıcı lisansınızı takas edin.

Sürümü 2010 veya daha eski olan bir Autodesk ürünü mü kullanıyorsunuz? Autodesk, sürümü 2010 veya daha eski olan ve destek süresi sona eren ürünleri desteklememektedir. Bu nedenle, ürününüzü yükselterek desteklenen bir sürüme geçmenizi öneriyoruz. Ürününüz halihazırda kuruluysa bunu kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bu sürümler için yeniden etkinleştirme de dahil olmak üzere destek sunmayacağımızı lütfen unutmayın.

Microsoft, Windows 7 yazılım desteğini durdurmuştur. Aboneliğe geçmek isteyen müşterilerin Windows 10 yazılım uygunluğunu sağlaması gerekmektedir.

İstediğiniz her şey. İstediğiniz yerde. Bir Autodesk aboneliğiyle yapın.

Eski kalıcı lisansınızı takas ederek bir Autodesk aboneliğinde %25 indirimden yararlanın. Aboneliğe istediğiniz yerden çalışmanıza olanak sağlayan özellikler de dahildir.

3 yıllık dönem ile daha fazla tasarruf edin

Sektörel çözüm paketleriyle daha fazla değer elde edin

Diğer uygun ürünler

Bunun hakkında konuşalım

+90 850 390 74 06 numarasını arayın veya iletişim bilgilerinizi girin, biz de size geri dönüş yapalım.

İlginize teşekkür ederiz! Bir ürün satış uzmanı kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

 • Kalıcı lisansınızı yükseltmek hakkında bizimle konuşun

  Verilen numarayı aradığınızda veya forma bilgilerinizi girdiğinizde, 2 iş günü içinde sizinle iletişime geçeriz.

 • Seri numaranızı takas edin ve ürününüzü çevrimiçi satın alın

  Çevrimiçi satın alma sayfasında yükseltme yaparak geçmek istediğiniz ürünü seçin, ardından seri numaranızı takas etmek ve indirim kazanmak için ödeme seçeneğinin altındaki "Yükseltin ve %25 indirimden yararlanın" bağlantısını seçin.

 • İş ortağı ile seri numaranızı takas edin

  İş ortağı bulma aracını kullanarak süreç boyunca size kılavuzluk edecek bir uzman bulun.

İş ortağınızla iletişime geçin

Autodesk iş ortakları, size özel iş ihtiyaçlarınızı çözümlemenize yardımcı olabilir. Size yakın bir Autodesk iş ortağı bulmak için Autodesk İş Ortağı Bulucu'yu kullanın ve seçeneklerinizi görüşmek üzere doğrudan iletişime geçin.

Sorularınız mı var?

Daha fazla bilgi edinmek için SSS sayfasını inceleyin.

 • Tekliften nasıl yararlanabilirim?

  Uygun niteliklere sahip eski kalıcı lisanslarınızın seri numaralarını gönderin ve uygun herhangi bir çözüm paketinin ya da tek ürünün yeni aboneliğini satın alın. Bu işlemi Autodesk web sitesini ziyaret ederek, ücretsiz +90 850 390 74 06 numarasından bize ulaşarak veya katılımcı iş ortağınızla iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Kalıcı lisansınızı gönderip yeni uygun aboneliğinizi satın aldığınızda, takas edilen lisansları artık kullanmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

 • Teklif ne zamana kadar geçerli olacaktır?

  Teklif 24 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hangi ürünler teklife uygundur?

  Aktif olarak bakım anlaşması kapsamında olmayan, sürümü 1998 ile 2021 arasındaki ürünlere ait çoğu Autodesk kalıcı lisansı indirime uygundur.

  Kalıcı lisanslarınızın seri numaralarını takas ettiğinizde Sektörel Çözüm Paketleri, AutoCAD, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D ve Maya dahil olmak üzere çoğu Autodesk ürün aboneliğinde indirimden yararlanabilirsiniz.

  Uygun ürünlerin ve tüm teklif ayrıntılarının listesini buradan görüntüleyin.

 • Elimdekinden farklı bir ürün alabilir miyim?

  Eski kalıcı lisansınızdaki ürünle aynı ürünü satın almak zorunda değilsiniz. Örneğin eski, uygun bir kalıcı AutoCAD lisansınızı takas ederek indirimli fiyatla bir çözüm paketine abone olabilirsiniz.

 • Yazılımı kullanmak için her an internete bağlı olmak zorunda mıyım?

  Hayır. İlk aktivasyonun ardından yazılımınız 30 gün boyunca çevrimdışı çalışır. 30 günden sonra yeniden internete bağlanmanız gerekir. Endişelenmeyin, size 7 gün öncesinde hatırlatma yapacağız.

 • Tüm çalışmalarım buluta aktarılır mı?

  Masaüstü uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır. Bulut hizmeti uygulamalarını kullanırken verileri bulutta veya yerel makinenizde depolamayı seçebilirsiniz. Tüm yerel verilerinizi, aboneliğinizi sonlandırmaya karar verdiğinizde bile koruyabilirsiniz.

 • Abonelikte, eski yazılımımda olmayan başka hangi imkanlar var?

  Abonelik teklifleri size daha fazla değer sunarken şunlara sahip olmanızı sağlar:

  • Her zaman en son yazılımlara, yükseltmelere ve önceki sürümlere erişim
  • Yazılımınızı olmak zorunda olduğunuz her yerde; evde, işte veya yolda kullanma
  • Çalışmanızın 2B ve 3B görüntülerini paylaşarak yorumları doğrudan ürününüzde görüntüleme
  • Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneme
  • Kurumunuzun değişen ihtiyaçlarına uyacak şekilde kapsamı değiştirme
  • Satın aldığınız ürünleri doğrudan cihazlara dağıtarak veya kullanıcılara, ürünleri Autodesk masaüstü uygulaması üzerinden kendi cihazlarına indirmelerine imkan tanıyarak ürünlere anında erişim izni verme
  • Teknik destek alma: Teknik sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözmek için telefon, çevrimiçi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü yardımı olanaklarından birini seçin.

Seri numarası takas teklifi

Müşteriler, tek kullanıcı erişimine sahip uygun 1 yıllık veya 3 yıllık abonelikleri satın aldıklarında ve 1998-2021 yılları arasında piyasaya sürülmüş olup aktif bir bakım anlaşması kapsamında olmayan kalıcı lisanslarını takas ettiklerinde, sektörel çözüm paketlerinde veya çoğu tek üründe %25 indirimden yararlanabilirler. Tam ürün listeleri, detaylar ve kısıtlamaları www.autodesk.com.tr/campaigns/trade-in-perpetual/terms-and-conditions adresinde bulabilirsiniz.

Teklif 24 Temmuz 2020 tarihine kadar Avrupa Ekonomik Alanı, İsviçre, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ve satış bölgeleri, Afrika, Akdeniz, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) içinde geçerlidir. Not: Kırım Yarımadası teklif kapsamında değildir. Bazı ürünler ve koşullar, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Yalnızca katılan iş ortakları ve Autodesk Mağazaları tarafından sunulur. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Autodesk iş ortağınıza danışın.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONU HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Abonelik avantajlarının tamamı, tüm ürünler veya hizmetler için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, geçerli Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına ve/veya Autodesk Hizmet Şartları'na tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT Robot, Showcase; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.